Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Valvex otrzymał tytuł Jakość Roku 2009

Valvex, polski producent armatury instalacyjnej i sanitarnej, decyzją Kapituły Konkursowej został laureatem Programu JAKOŚĆ ROKU 2009 organizowanego przez Redakcję Biznes Raport w Dzienniku Gazecie Prawnej.

Valvex otrzymał tytuł Jakość Roku 2009Tytuł "Jakość Roku" został przyznany firmie Valvex przez ekspertów Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. w kategorii "Produkt" za zawory kątowe EKO PLUS. Ocena ekspertów potwierdziła skuteczność prowadzonej polityki jakości - wysokie standardy produkcyjne oraz zaangażowanie pracowników w realizację celów jakościowych.

Nagroda została wręczona prezesowi Valvex, Janowi Szczygłowi, podczas uroczystej Gali, która odbyła się 18 lutego w Katowicach.

Jesteśmy dumni z otrzymanego tytułu "Jakość Roku 2009" - powiedział Jan Szczygieł. - Potwierdza on efektywność prowadzonej przez nas polityki i stanowi jednocześnie dobrą motywację do dalszego podnoszenia jakości naszych produktów.

Kurki kątowe EKO PLUS regulują dopływ wody do baterii, spłuczek, pralek i zmywarek. Stanowią estetyczne zamknięcie instalacji wodnej. Za pomocą odpornego na pęknięcia metalowego pokrętła w łatwy sposób można regulować przepływ wody.

Kurki kątowe EKO PLUSKuty korpus kurków wykonany jest z mosiądzu najwyższej jakości, dzięki czemu daje gwarancję długoletniej trwałości. Dodatkowo w zaworach EKO PLUS zamontowano chromowaną, „antykamienną” czopokulę, która zapobiega osadzaniu się kamienia, a tym samym przedłuża żywotność zaworu. Produkty objęte są pięcioletnią gwarancją.

Ogólnopolski Program Promocji Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach JAKOŚĆ ROKU skierowany jest głównie do sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Podstawowym kryterium wyboru jest podejście firmy do kwestii zarządzania jakością. Przy wyborze laureatów decydują m.in.: wdrożone systemy jakości np. ISO, a także uwzględnienie wysokich standardów w misji przedsiębiorstwa oraz zaangażowanie w stałe podnoszenie jakości przez pracowników przedsiębiorstwa.

 

aktualizacja: 2010-02-22

Dodaj komentarz

Grzejniki łazienkowe - ogrzeją i ozdobią

Dobrze dobrane grzejniki łazienkowe są prawdziwą ozdobą łazienek. Ozdobą niezwykle praktyczną, która może być suszarką do ręczników i ubrań, wieszakiem, ścianką działową, lustrem, a nawet wygodną ławeczką.

topowe produkty

Drążki do zasłon łazienkowych alternatywą dla kabiny prysznicowej

Łazienka jest miejscem szczególnym w naszym mieszkaniu. Tutaj codziennie rano i wieczorem przewijają się wszyscy domownicy. Każdy z nas niecierpliwie czeka na swoją kolejkę, aby wziąć upragnioną kąpiel.
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Nowe parawany prysznicowe w trzech seriach kabin prysznicowych: Free Line II, Prestige oraz Altus
Nowe parawany prysznicowe w trzech seriach kabin prysznicowych: Free Line II, Prestige oraz Altus Osoby ceniące elegancję na co dzień, kochające piękno i harmonię, chcą zaprosić ją w każdy zakątek domu - również do łazienki. ...
Nowości produktowe Sanplast
Nowości produktowe Sanplast Nowy Rok to nowe postanowienia, nowe pomysły. Sanplast jak co roku, proponuje cały szerog nowości produktowych.
Płyty brodzikowe z odpływem liniowym BOTAMENT nagrodzone certyfikatem jakości i niezawodności Home Zone 2016!
Płyty brodzikowe z odpływem liniowym BOTAMENT nagrodzone certyfikatem jakości i niezawodności Home Zone 2016! Płyta brodzikowa z odpływem liniowym BOTAMENT została doceniona przez czołowych polskich architektów wspierających projekt i wyróżnione ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x