Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Prostokątne wanny Linea XL Poolspa

Poolspa rozszerza ofertę wanien Extra Large o dwie prostokątne wanny Linea XL. Głębokość w tych modelach XL wynosi 51 cm, a szerokość 75 cm.

Prostokątne wanny Linea XL Poolspa Najnowsze wanny Linea XL adresowane są przede wszystkim do zwolenników długich kąpieli i miłośników ciekawych nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych w salonach łazienkowych.

Prostokątne wanny Linea XL dostępne są w dwóch rozmiarach: 160x75 i 170x75 cm.

Wyróżniają się ponadprzeciętną głębokością wynoszącą teraz 51 cm oraz pojemnością od 215 do 230 litrów. Ten rozmiar daje poczucie większej swobody i doznań, potęguje efekty kąpieli i odprężenie.

Wanny Linea XL dostępne są w wersji z hydromasażem (do wyboru aż dziesięć systemów) lub bez hydromasażu. Hydromasaż to nie tylko przyjemna i relaksująca kąpiel, ale również terapia, która wykorzystuje pozytywne działanie wody na organizm, wpływając na zdrowie i urodę. Stymuluje i wyrównuje ciśnienie krwi, wpływa na dotlenienie układu krwionośnego. Ma znaczący wpływ na urodę, w szczególności na skórę. Regularnie stosowany poprawia jej stan – redukując celulit czy opóźniając procesy starzenia.

Wszystkie systemy hydromasażu umożliwiają masaż wodny, a sześć z nich także masaż powietrzny. W zależności od potrzeb można wybrać wannę z 6 dyszami po bokach, dodatkowo wzbogacając ją o 4 lub 6 dysz na plecy oraz 2 na stopy.

Wanny Linea XL mogą być także wyposażone w podwodne oświetlenie halogenowe, które umożliwia stosowanie chromoterapii – leczenia kolorami przywracającego wewnętrzną równowagę i harmonię. Ich właściwości mogą pobudzać umysł i ciało do działania lub wpływać kojąco. Kąpiel zapewnia rozluźnienie i staje się źródłem wewnętrznego oczyszczenia.

Komfort korzystania z hydromasażu podnosi możliwość sterowania pilotem Silver 1 NAVI i Silver 2 NAVI, który w pełni zastępuje tradycyjne panele sterujące umieszczone na rancie wanny. Pozwalają one stosować jednocześnie dwa systemy bez przerywania relaksującej kąpieli. Wystarczy jeden ruch dłonią, by w pełni korzystać z siły strumienia i masować wybrane partie ciała, zależnie od własnych upodobań i potrzeb.

Nowe wanny dostępne są już na rynku w sugerowanych cenach:

 • Wanna Linea XL o wymiarach 160x75 cm z nogami bez hydromasażu – 1155 zł netto, 1409zł brutto
 • Wanna Linea XL o wymiarach 170x75 cm z nogami bez hydromasażu – 1235 zł netto, 1507 zł brutto
 • Wanna Linea XL o wymiarach 160x75 cm oraz 170x75 cm w zależności od systemu hydromasażu: od 3549 zł netto do 10 772 zł netto (od 4330 zł brutto do 13 142 zł brutto)
 
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Mikado - designerski wieszak Jaga
Mikado - designerski wieszak Jaga Wieszak ręcznikowy Jaga Mikado sprawdzi się w roli wieszaka na kuchenne ściereczki, uchwytu na torebkę, czy relingu na doniczki z ziołami. ...
Nagroda Red Dot Award dla baterii KLUDI AMEO
Nagroda Red Dot Award dla baterii KLUDI AMEO Najnowsza seria baterii marki KLUDI, której premiera miała miejsce na tegorocznych targach ISH, może poszczycić się jedną z najważniejszych ...
Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia
Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia. Konsekwentny rozwój firmy zaowocował silną pozycją KLUDI w Polsce oraz wpłynął ...

Prysznic w nowej odsłonie

Kabinę prysznicową, wyposażoną w precyzyjną, uniwersalną w działaniu i piękną baterię oraz półkę na kosmetyki kąpielowe, można uznać za element w łazience niezbędny. Gdzie łatwiej rozbudzić się rankiem i zgubić zmęczenie po trudnym dniu? A jeśli mamy jeszcze do dyspozycji panel do hydromasażu, oryginalne oświetlenie i przedsionek...

topowe produkty

Pomporozdrabniacze SFA

Francuska firma SFA, wynalazca pomporozdrabniaczy oraz światowy lider w tej kategorii urządzeń, już od ponad 55 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania dla aplikacji domowych i komercyjnych. Bogata oferta produktów pozwala na optymalny dobór urządzeń. Nasze hasło to: "Łazienka, kuchnia, pralnia i WC - wszędzie tam gdzie chcesz".
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze