Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Prostokątne wanny Linea XL Poolspa

Poolspa rozszerza ofertę wanien Extra Large o dwie prostokątne wanny Linea XL. Głębokość w tych modelach XL wynosi 51 cm, a szerokość 75 cm.

Prostokątne wanny Linea XL Poolspa Najnowsze wanny Linea XL adresowane są przede wszystkim do zwolenników długich kąpieli i miłośników ciekawych nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych w salonach łazienkowych.

Prostokątne wanny Linea XL dostępne są w dwóch rozmiarach: 160x75 i 170x75 cm.

Wyróżniają się ponadprzeciętną głębokością wynoszącą teraz 51 cm oraz pojemnością od 215 do 230 litrów. Ten rozmiar daje poczucie większej swobody i doznań, potęguje efekty kąpieli i odprężenie.

Wanny Linea XL dostępne są w wersji z hydromasażem (do wyboru aż dziesięć systemów) lub bez hydromasażu. Hydromasaż to nie tylko przyjemna i relaksująca kąpiel, ale również terapia, która wykorzystuje pozytywne działanie wody na organizm, wpływając na zdrowie i urodę. Stymuluje i wyrównuje ciśnienie krwi, wpływa na dotlenienie układu krwionośnego. Ma znaczący wpływ na urodę, w szczególności na skórę. Regularnie stosowany poprawia jej stan – redukując celulit czy opóźniając procesy starzenia.

Wszystkie systemy hydromasażu umożliwiają masaż wodny, a sześć z nich także masaż powietrzny. W zależności od potrzeb można wybrać wannę z 6 dyszami po bokach, dodatkowo wzbogacając ją o 4 lub 6 dysz na plecy oraz 2 na stopy.

Wanny Linea XL mogą być także wyposażone w podwodne oświetlenie halogenowe, które umożliwia stosowanie chromoterapii – leczenia kolorami przywracającego wewnętrzną równowagę i harmonię. Ich właściwości mogą pobudzać umysł i ciało do działania lub wpływać kojąco. Kąpiel zapewnia rozluźnienie i staje się źródłem wewnętrznego oczyszczenia.

Komfort korzystania z hydromasażu podnosi możliwość sterowania pilotem Silver 1 NAVI i Silver 2 NAVI, który w pełni zastępuje tradycyjne panele sterujące umieszczone na rancie wanny. Pozwalają one stosować jednocześnie dwa systemy bez przerywania relaksującej kąpieli. Wystarczy jeden ruch dłonią, by w pełni korzystać z siły strumienia i masować wybrane partie ciała, zależnie od własnych upodobań i potrzeb.

Nowe wanny dostępne są już na rynku w sugerowanych cenach:

  • Wanna Linea XL o wymiarach 160x75 cm z nogami bez hydromasażu – 1155 zł netto, 1409zł brutto
  • Wanna Linea XL o wymiarach 170x75 cm z nogami bez hydromasażu – 1235 zł netto, 1507 zł brutto
  • Wanna Linea XL o wymiarach 160x75 cm oraz 170x75 cm w zależności od systemu hydromasażu: od 3549 zł netto do 10 772 zł netto (od 4330 zł brutto do 13 142 zł brutto)
 
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Prysznic w nowej odsłonie

Kabinę prysznicową, wyposażoną w precyzyjną, uniwersalną w działaniu i piękną baterię oraz półkę na kosmetyki kąpielowe, można uznać za element w łazience niezbędny. Gdzie łatwiej rozbudzić się rankiem i zgubić zmęczenie po trudnym dniu? A jeśli mamy jeszcze do dyspozycji panel do hydromasażu, oryginalne oświetlenie i przedsionek...
topowe produkty

Bateria podtynkowa KLUDI PUSH - idealna do małej łazienki

Utarło się przekonanie, że urządzanie małych łazienek to sztuka kompromisu, która pociąga za sobą rezygnację z komfortowych rozwiązań. Z tego powodu, często już na etapie projektu, skłonni jesteśmy zrezygnować z wymarzonej aranżacji na rzecz półśrodków. Czy jest to konieczne? Branżowi eksperci przekonują, że nie. Wystarczy określić swoje preferencje, skorzystać z podpowiedzi specjalistów i wybrać odpowiednie produkty.
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Nowe parawany prysznicowe w trzech seriach kabin prysznicowych: Free Line II, Prestige oraz Altus
Nowe parawany prysznicowe w trzech seriach kabin prysznicowych: Free Line II, Prestige oraz Altus Osoby ceniące elegancję na co dzień, kochające piękno i harmonię, chcą zaprosić ją w każdy zakątek domu - również do łazienki. ...
Nowości produktowe Sanplast
Nowości produktowe Sanplast Nowy Rok to nowe postanowienia, nowe pomysły. Sanplast jak co roku, proponuje cały szerog nowości produktowych.
Płyty brodzikowe z odpływem liniowym BOTAMENT nagrodzone certyfikatem jakości i niezawodności Home Zone 2016!
Płyty brodzikowe z odpływem liniowym BOTAMENT nagrodzone certyfikatem jakości i niezawodności Home Zone 2016! Płyta brodzikowa z odpływem liniowym BOTAMENT została doceniona przez czołowych polskich architektów wspierających projekt i wyróżnione ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x