Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

LG Direct Drive - pralka, która nigdy nie wychodzi z mody!

LG zaprojektowało linię pralek Direct Drive tak, aby wytrzymały próbę czasu i przetrwały wszelkie modowe rewolucje. Wyposażone w niezawodny silnik, są najbardziej trwałe i będą Ci służyć przez lata.

Niezawodny system Direct Drive – bez wibracji, bez hałasu

LG Direct Drive - pralka, która nigdy nie wychodzi z mody!
Tradycyjne pralki posiadają system napędowy, który jest przyczyną powstawania wibracji i hałasu. Natomiast w pralkach Direct Drive silnik przekazuje moc bezpośrednio do bębna pralki, co sprawia, że urządzenie jest ciche, niezawodne i przy tym energooszczędne. Pralka nie będzie się przemieszczać i wirować na środku łazienki, niemalże wychodząc na spacer.

O każdej porze dnia i nocy...

Opcja opóźnienia prania pozwala Ci tak je zaprogramować, by skończyło się nawet po 19 godzinach. Dzięki temu wstawiasz pranie przed wyjściem do pracy i o nim zapominasz, resztą zajmuje się pralka, która włączy się automatycznie np. 7 godzin później, byś po powrocie do domu zastała wszystko czyste i świeże. Nie musisz się przy tym obawiać rachunków za prąd – w trybie czuwania pralka LG Direct Drive pobiera mniej niż pół Wata energii.

Czerwone wino...

Odpowiedzią na nietypowe zabrudzenia po uroczystym bankiecie z wykwintnym czerwonym winem jest program Bio, w którym czyszczenie odzieży odbywa się w dwóch turach. Najpierw woda podgrzewana jest do 40 stopni (jest to optymalna temperatura dla działania enzymów zawartych w detergencie), a następnie jest doprowadzane do docelowej temperatury prania – od 60 do 95 stopni.

Szykowne kreacje od ulubionych projektantów – zawsze jak nowe

Bawełna, syntetyki, tkaniny delikatne, wełna – do każdego materiału dostosowany jest odpowiedni program, gwarantujący, że odzież będzie niezniszczona i czysta oraz świetnie prezentowała się przez kolejne lata. Dzięki zróżnicowanym trybom i 13 programom prania - dylematy, co uprać ręcznie, a co w pralce, stają się nieaktualne.

Dla Twoich oszczędności...

Idealnie dobrane cykle prania pozwalają znacząco zredukować zużycie wody, a tryby opóźnionego startu prania, jak i opcja ekspresowego odświeżania sprawiają, że rachunki za energię elektryczną są niższe niż kiedykolwiek. Nic dziwnego - pralki LG Direct Drive mogą pochwalić się wysokim stopniem wydajności energetycznej A+.

... i niezawodności

Pralki LG Direct Drive posiadają dodatkowo 10-letnią gwarancję na silnik Direct Drive, co sprawia, że pozostaną na długo niezawodne.

Lata płyną, a pralka pozostaje ta sama!

Najnowsze modele w ofercie LG i ich sugerowane ceny detaliczne to:
Prime (F1403TDS) - 4399 zł
MEGA PRO Slim (F1256LD) – cena 1949 zł
Mega Win (F1068QD) – cena 1799 zł
Mega Win Slim (F1068LD oraz F1268LD) - cena 1699 zł

Do zapoznania się z pełną funkcjonalnością i specyfikacją wszystkich modeli pralek LG zapraszamy na stronę firmową


 

Firma powiązana: LG ELECTRONICS POLSKA
aktualizacja: 2010-04-23

Dodaj komentarz

Mikado - designerski wieszak Jaga
Mikado - designerski wieszak Jaga Wieszak ręcznikowy Jaga Mikado sprawdzi się w roli wieszaka na kuchenne ściereczki, uchwytu na torebkę, czy relingu na doniczki z ziołami. ...
Nagroda Red Dot Award dla baterii KLUDI AMEO
Nagroda Red Dot Award dla baterii KLUDI AMEO Najnowsza seria baterii marki KLUDI, której premiera miała miejsce na tegorocznych targach ISH, może poszczycić się jedną z najważniejszych ...
Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia
Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia. Konsekwentny rozwój firmy zaowocował silną pozycją KLUDI w Polsce oraz wpłynął ...
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze