Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Profesor Szewach Weiss z wizytą w Grupie Paradyż

9 czerwca 2011 roku, profesor Szewach Weiss, długoletni ambasador Izraela w Polsce odwiedził Tomaszów Mazowiecki.

Profesor Szewach Weiss z wizytą w Grupie ParadyżJednym z punktów wizyty było spotkanie w Grupie Paradyż, w którym wzięli udział najwyżsi przedstawiciele władz miasta na czele z Prezydentem Tomaszowa Mazowieckiego, Starostą Tomaszowskim, Przewodniczącym Rady Miejskiej, przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego i przedstawicielami Zarządu Spółek Grupy Paradyż.

W czasie wizyty w Grupie Paradyż profesor wygłosił wykład na temat „Polsko – izraelskich stosunków gospodarczych”, zwiedził zakład produkcyjny Ceramiki Paradyż Sp. z o.o. – „Tomaszów 2” oraz salon firmowy, w którym miał okazję przekonać się o możliwościach Multimedialnego Studia 3D. Podczas wizyty profesor Weiss odebrał z rąk Łukasza Kardasa, Wiceprezesa Zarządu ds. Handlu specjalną płytkę ceramiczną, której grafika została wykonana w technologii druku cyfrowego.

Wizyta profesora Szewacha Weissa to dla nas niezwykle inspirujące wydarzenie. Jako firma reprezentująca dynamicznie rozwijającą się branżę polskiego biznesu mogliśmy zaprezentować swoje osiągnięcia w ramach bogatego programu pobytu pana profesora w Tomaszowie Mazowieckim – mówi Piotr Tokarski, Prezes Zarządu Spółek Grupy Paradyż.

Inicjatorem wizyty profesora Weissa w Tomaszowie Mazowieckim był Rafał Zagozdon - Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego, który ma nadzieję, że wizyta ambasadora przyczyni się do wzrostu zainteresowania polskich i zagranicznych inwestorów rejonem Tomaszowa Mazowieckiego oraz województwa łódzkiego.

Z ogromną radością patrzę na firmy, takie jak Ceramika Paradyż – niekwestionowanego lidera przedsiębiorczości, który dynamicznie rozwijając się umożliwia również rozwój otoczenia, w którym działa. Razem dokładamy starań, by wzajemne relacje oparte były na współpracy i budowały pozytywny wizerunek Tomaszowa Mazowieckiego – miasta, które stwarza dobry klimat do partnerstwa na płaszczyźnie różnego rodzaju inicjatyw – gospodarczych, kulturalnych czy społecznych. Dzięki wizycie tak znanych osobistości, jak profesor Szewach Weiss w naszej komunikacji dodajemy jeszcze jeden element – element dyplomacji, który pozwala na dotarcie do nowych podmiotów europejskich z rekomendacją dotycząca naszego regionu, jak i rozwijających się w nim przedsiębiorstw – mówi Rafał Zagozdon, Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego.  

Przed wizytą w Grupie Paradyż profesor Szewach Weiss odwiedził I LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim, gdzie dyskutował z młodzieżą na temat wielokulturowości, szans na pokój na Bliskim Wschodzie, historycznej wizyty Lecha Wałęsy w 1991 r. w Izraelu oraz opowiadał o swojej karierze politycznej.

 

Firma powiązana: Ceramika Paradyż
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Montaż odwodnienia liniowego - krok po kroku

Brodzik to nie jedyne rozwiązanie pozwalające na kąpiel pod prysznicem. Wystarczy odpowiednio wyprofilować posadzkę, zamontować w niej kratkę odpływową i wyłożyć płytkami ceramicznymi. Rozwiązanie takie jest modne i wygodne, zwłaszcza dla osób starszych i niepełnosprawnych.

topowe produkty

Drążki do zasłon łazienkowych alternatywą dla kabiny prysznicowej

Łazienka jest miejscem szczególnym w naszym mieszkaniu. Tutaj codziennie rano i wieczorem przewijają się wszyscy domownicy. Każdy z nas niecierpliwie czeka na swoją kolejkę, aby wziąć upragnioną kąpiel.
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Nowa wanna akrylowa DUA firmy RIHO
Nowa wanna akrylowa DUA firmy RIHO Nowa wanna akrylowa DUA firmy RIHO to wymarzona alternatywa dla ciężkich wanien wolno stojących, wykonanych z konglomeratu.
Najnowsze rozwiązania baterii łazienkowych KLUDI
Najnowsze rozwiązania baterii łazienkowych KLUDI Najnowsze rozwiązania KLUDI zaprezentowane zostaną na największej, międzynarodowej imprezie branżowej - targach ISH we Frankfurcie.
Viega na targach ISH 2017 we Frankfurcie nad Menem
Viega na targach ISH 2017 we Frankfurcie nad Menem Podczas najważniejszej tegorocznej imprezy branżowej, która odbędzie się w dniach 14–18 marca 2017 r. we Frankfurcie nad Menem, firma ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x