Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Nowa pralka Siemens iQ 800 Master Class.

Z chwilą pojawienia się najnowszego modelu Siemens iQ 800 Master Class, pranie staje się tak proste, że praktycznie nie wymaga Twojego zaangażowania. Pralka nie tylko idealnie pierze, ale też samodzielnie usuwa wszelkie plamy bez użycia dodatkowych środków. Do Ciebie należy jedynie załadowanie urządzenia i wybór programu – całą resztą zajmie się inteligentna technologia iQ 800.

Nowa pralka Siemens iQ 800 Master Class.Innowacyjna funkcja varioExpert pozwoli Ci wybrać w każdym programie jeden z oszczędnych wariantów prania: możesz skrócić o połowę czas cyklu lub zredukować zużycie energii. Cokolwiek wybierzesz, Twoje ubrania zostaną zawsze wyprane w odpowiednich warunkach i z gwarancją idealnej czystości.

Efektywność energetyczna

Pralka iQ 800 jest wyjątkowo oszczędna, a jej wyniki mówią same za siebie: iQ 800 Master Class zużywa tylko 0,13 kWh/kg – to oznacza, że należy do najlepszej klasy energetycznej A+++. Zawdzięcza to zarówno czujnikom, przystosowującym cykl prania do potrzeb każdego załadunku, jak i silnikowi iQdrive, znacznie obniżającemu zużycie energii. Regulowana jest temperatura, ilość wody i czas, czyli wszystko, co ma wpływ na efektywność prania. Nic więc dziwnego, że pralka ta uzyskała znak Siemens eko PLUS.

Design i innowacyjny system sterowania.

Nowoczesna stylistyka iQ 800 Master Class wyróżnia się wyjątkową elegancją. Zmiana kolorystyki oraz wprowadzenie nowych elementów z charakterystycznym niebieskim podświetleniem panelu zintegrowało ten model z innym sprzętem marki Siemens. Nowoczesny system sterowania zapewnia bardzo wygodną, intuicyjną obsługę oraz przejrzysty przegląd wszelkich ustawień. Łatwy wybór programów oraz bezpośredni dostęp do każdej opcji pozwala na jeszcze dokładniejszą nawigację.

Przycisk Start z dodatkową funkcją.

Przycisk Start / Pauza umożliwia dokładanie rzeczy do bębna w każdym momencie, jeśli tylko cykl prania na to pozwala. Pozwala też wyjąć odzież natychmiast po zakończeniu pro-gramu.

Drzwi typu Comfort

Specjalnie opracowany mechanizm obsługi drzwi sprawia, że są niezwykle łatwe do otwierania i zamykania. Ponadto drzwi Comfort ze 180-stopniowym kątem otwarcia sprawiają, że zarówno załadunek, jak i rozładunek jest o wiele wygodniejszy.

Dopasuj program do każdego typu prania

Ważną cechą pralek iQ 800 jest szeroki wybór programów specjalnych. Znajdziesz wśród nich oddzielne ustawienia na przykład dla syntetyków, ubrań sportowych, delikatnej bieli-zny, wełny czy koszul. Dodatkowo pralki iQ 800 posiadają funkcję speedExpert pozwalającą w prawie każdym programie skrócić czas prania nawet o 60%. Z kolei gdy nie zależy Ci na czasie możesz wybrać funkcję ecoExpert, która sprawia, że zużycie energii będzie wyjątkowo niskie. Wreszcie dzięki systemowi automatycznego odplamiania stainE-xpert skutecznie pozbędziesz się 16 rodzajów plam!

Podstawowe dane nowych pralek Siemens iQ 800 Master Class:

Nazwa produktu:iQ800 Pralka automatyczna
Symbol:WM14Y740PL
Pojemność:8 kg
Prędkość wirowania:1400/400 obr./min
Klasa efektywności energetycznej:A+++
Klasa skuteczności prania:A
Klasa efektywności suszenia:B
Cena:ok. 4129 zł


Nazwa produktu:iQ800 Pralka automatyczna
Symbol:WM16Y740PL
Pojemność:8 kg
Prędkość wirowania:1600/400 obr./min
Klasa efektywności energetycznej:A+++
Klasa skuteczności prania: A
Klasa efektywności suszenia:A
Cena:ok. 4219 zł
aktualizacja: 2011-11-25

Dodaj komentarz

Postument. Ozdoba czy konieczność?

Czasy, kiedy postumenty i półpostumenty były modne, już minęły. Chociaż są komplety, które bez nich straciłyby swój urok.
topowe produkty

Pomporozdrabniacze SFA

Francuska firma SFA, wynalazca pomporozdrabniaczy oraz światowy lider w tej kategorii urządzeń, już od ponad 55 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania dla aplikacji domowych i komercyjnych. Bogata oferta produktów pozwala na optymalny dobór urządzeń. Nasze hasło to: "Łazienka, kuchnia, pralnia i WC - wszędzie tam gdzie chcesz".
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Nowe parawany prysznicowe w trzech seriach kabin prysznicowych: Free Line II, Prestige oraz Altus
Nowe parawany prysznicowe w trzech seriach kabin prysznicowych: Free Line II, Prestige oraz Altus Osoby ceniące elegancję na co dzień, kochające piękno i harmonię, chcą zaprosić ją w każdy zakątek domu - również do łazienki. ...
Nowości produktowe Sanplast
Nowości produktowe Sanplast Nowy Rok to nowe postanowienia, nowe pomysły. Sanplast jak co roku, proponuje cały szerog nowości produktowych.
Płyty brodzikowe z odpływem liniowym BOTAMENT nagrodzone certyfikatem jakości i niezawodności Home Zone 2016!
Płyty brodzikowe z odpływem liniowym BOTAMENT nagrodzone certyfikatem jakości i niezawodności Home Zone 2016! Płyta brodzikowa z odpływem liniowym BOTAMENT została doceniona przez czołowych polskich architektów wspierających projekt i wyróżnione ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x