Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Geberit "On Tour"

9 maja 2012 r. przedstawiciele firmy Geberit rozpoczęli swoją wieloletnią podróż po Polsce, zwaną "Geberit On Tour". Podczas spotkań firma będzie prezentować nie tylko wszystkie dobrze znane i lubiane systemy instalacyjne i rurowe, ale także nowości z roku 2011 i 2012.

Geberit On Tour
Dzięki spotkaniom "Geberit On Tour" instalatorzy z całej Polski będą mogli uaktualnić swoją wiedzę, zapoznać z nowymi trendami w technologii sanitarnej, a potem wykorzystać je w praktyce osiągając wymierne korzyści. Zaprezentują także w interesujący i niebanalny sposób największe zalety systemów.

Czasem taka prezentacja może jednak nie wystarczyć. W natłoku codziennych obowiązków nie ma czasu na szkolenie, czy sprawdzenie własnych umiejętności, które przecież mogą przynieść dodatkowy zysk. Żeby zachęcić instalatorów do wzięcia udziału w imprezach firma Geberit zdecydowała się połączyć męskie zainteresowania z programem swoich wizyt.

"Na każdą imprezę przyjedziemy pięknym, klasycznym samochodem Land Rover Defender, a najlepszych 40 instalatorów weźmie udział w finałowej imprezie organizowanej wspólnie z głównym Partnerem Subaru Import Polska – szkoleniu pt.: "Doskonalenie techniki jazdy", które odbędzie się jesienią 2012r. na torze wyścigowym w Kielcach.

Na pierwszej imprezie, która jest jednocześnie uroczystym otwarciem trasy Geberit On Tour spotkamy się z instalatorami na dwóch kółkach, bo miłość do motoryzacji to coś, co łączy nas wszystkich.

W pierwszym roku odwiedzimy naszych największych partnerów handlowych – hurtownie instalacyjne na terenie całego kraju. Jeśli chcesz wziąć udział w imprezie wejdź na stronę i sprawdź kiedy odbędzie się ona w Twojej hurtowni.
" - mówi Piotr Wojtaś – Szef nowego przedsięwzięcia Geberit On Tour.


Firma powiązana: GEBERIT
aktualizacja: 2012-05-10

Dodaj komentarz

Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia
Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia. Konsekwentny rozwój firmy zaowocował silną pozycją KLUDI w Polsce oraz wpłynął ...
Plus X Award dla KLUDI AMEO
Plus X Award dla KLUDI AMEO Baterie umywalkowe KLUDI AMEO zostały uhonorowane światowym znakiem "Plus X Award" w kategoriach: Najlepszy Produkt 2017 oraz Wysoka Jakość, ...
Odpływ liniowy Linearis Comfort firmy Kessel
Odpływ liniowy Linearis Comfort firmy Kessel Regulowana rama, którą dopasować można do podłóg o wysokości od 8 do 22 mm, wysoka przepustowość wynosząca 63 l/min oraz konstrukcja ...

Łazienka z niestandardowym rozwiązaniem

Nie lubię standardowych rozwiązań. Nie podobają mi się łazienki wyłożone płytkami od podłogi po sufit. Nie jest to ani ładne ani konieczne - mówi Joanna, Czytelniczka Budujemy Dom.

topowe produkty

Bateria podtynkowa KLUDI PUSH - idealna do małej łazienki

Utarło się przekonanie, że urządzanie małych łazienek to sztuka kompromisu, która pociąga za sobą rezygnację z komfortowych rozwiązań. Z tego powodu, często już na etapie projektu, skłonni jesteśmy zrezygnować z wymarzonej aranżacji na rzecz półśrodków. Czy jest to konieczne? Branżowi eksperci przekonują, że nie. Wystarczy określić swoje preferencje, skorzystać z podpowiedzi specjalistów i wybrać odpowiednie produkty.
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x