Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Artykuły

Wanny, kabiny, brodziki - przegląd i ceny

Wanna czy prysznic? Źle postawione pytanie. Istotniejsze jest, ile miejsca możemy przeznaczyć na osobistą strefę kąpielową. Bo dziś nawet na wyjątkowo skromnej powierzchni możemy cieszyć się jednym i drugim wariantem kąpieli, nie rezygnując z komfortu i użytecznych innowacji.

Wanny, kabiny, brodziki - przegląd i ceny

Wanny - przegląd i ceny

Uniwersalne połączenie: akrylowa wanna Rosa II z ruchomym szklanym parawanem
Uniwersalne połączenie: akrylowa wanna Rosa II z ruchomym szklanym parawanem. Cena wanny od 1784 zł, parawanu – od 1451 zł. (fot. Ravak)
Wykonana ze szkła wanna Sense z kolekcji Elysium
Wykonana ze szkła wanna Sense z kolekcji Elysium; w zestawie bateria podłogowa. Wym. 200 x 78 cm. Cena ok. 43 200 zł. (fot. Novellini)
Ręcznie kuta wanna Cobrita z miedzi młotkowanej
Ręcznie kuta wanna Cobrita z miedzi młotkowanej; wym. 80 x 180 cm. Cena 15 500 zł. (fot. Kolory Meksyku)
Ozdoba salonu kąpielowego – wanna Goccia wykonana z konglomeratu dolomitowego
Ozdoba salonu kąpielowego – wanna Goccia wykonana z konglomeratu dolomitowego; wym. 196,7 x 96,3 cm. Cena ok. 8000 zł. (fot. Marmorin)
Wbudowana w podest stalowa emaliowana wanna Incava
Wbudowana w podest stalowa emaliowana wanna Incava. Dostępna w 3 rozmiarach, może być wyposażona w pokrętło odpływu z funkcją napełniania oraz uchwyt. Cena od ok. 5550 zł. (fot. Kaldewei)
Jak przed stu laty: wanna Vine marki Arcade na modnych przed wiekiem lwich łapach, ale wykonana z nowoczesnego kompozytu
Jak przed stu laty: wanna Vine marki Arcade na modnych przed wiekiem lwich łapach, ale wykonana z nowoczesnego kompozytu. Cena ok. 13 000 zł. (fot. Świat Łazienek)
Wanna Squaro Prestige z odpornego na zarysowania Quarylu, który doskonale utrzymuje ciepło wody
Wanna Squaro Prestige z odpornego na zarysowania Quarylu, który doskonale utrzymuje ciepło wody. Oryginalną obudowę wykonano ręcznie ze skóry; wym. 180 x 80 cm. Cena ok. 65 000 zł. (fot. Villeroy&Boch)
Wanna Puro Duo ze stali emaliowanej, dostępna w kilku kolorach oraz z panelem Comfort Select
Wanna Puro Duo ze stali emaliowanej, dostępna w kilku kolorach oraz z panelem Comfort Select, sterującym m.in. napełnianiem i temperaturą wody. Cena wanny z powłoką uszlachetniającą (bez panelu) od ok. 2360 zł. (fot. Kaldewei)
Klasyczna elegancka wanna prostokątna WP-Free z serii Free Line, wykonana z akrylu sanitarnego
Klasyczna elegancka wanna prostokątna WP-Free z serii Free Line, wykonana z akrylu sanitarnego. Dostępna w 12 różnych rozmiarach, od 70 x 120 cm do 80 x 180 cm. Cena od 729 zł. (fot. Sanplast)

Kabiny prysznicowe, brodziki - przegląd i ceny

Cylindryczna, wyposażona w półki kabina Sigma Klio marki Sea-Horse z brązowego hartowanego szkła
Cylindryczna, wyposażona w półki kabina Sigma Klio marki Sea-Horse z brązowego hartowanego szkła; wym. 120 x 85 cm, wys. 195 cm. Cena 1839 zł. (fot. Metal-Hurt)
Przyścienna kabina półokrągła KPP2DJ z serii TX5
Przyścienna kabina półokrągła KPP2DJ z serii TX5; szkło hartowane z modyfikowaną powierzchnią Glass Protect, wym. 100 x 100 cm. Cena od 1925 zł. (fot. Sanplast)
Narożna kabina szklana Sol de Luxe z polimerową powłoką hydrofobową
Narożna kabina szklana Sol de Luxe z polimerową powłoką hydrofobową; wym. 90 x 90 cm, wys. 190 cm. Cena 2459 zł. (fot. Aquaform)
Wykonywany na miarę ceramiczny brodzik Subway Infinity
Wykonywany na miarę ceramiczny brodzik Subway Infinity; dzięki technologii ViPrint można nadrukować na nim wybrany wzór płytek podłogowych. Cena od 2700 zł. (fot. Villeroy&Boch)

Artykuł pochodzi z numeru specjalnego "Budujemy Dom - Wnętrza 2017"

aktualizacja: 2016-12-06

Dodaj komentarz

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi
 
Mikado - designerski wieszak Jaga
Mikado - designerski wieszak Jaga Wieszak ręcznikowy Jaga Mikado sprawdzi się w roli wieszaka na kuchenne ściereczki, uchwytu na torebkę, czy relingu na doniczki z ziołami. ...
Nagroda Red Dot Award dla baterii KLUDI AMEO
Nagroda Red Dot Award dla baterii KLUDI AMEO Najnowsza seria baterii marki KLUDI, której premiera miała miejsce na tegorocznych targach ISH, może poszczycić się jedną z najważniejszych ...
Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia
Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia. Konsekwentny rozwój firmy zaowocował silną pozycją KLUDI w Polsce oraz wpłynął ...

Zamierzam przekształcić garderobę na piętrze w łazienkę z WC...

Zamierzam przekształcić garderobę na piętrze w łazienkę z WC i zastanawiam się nad sposobem włączenia jej w istniejącą instalację kanalizacyjną. Za ścianą biegnie pion kanalizacyjny (odpowietrzenie) z dolnej kuchni i łazienki, ale jest on całkowicie obmurowany w kominie. Rury kanalizacyjne są plastikowe, a wylot ponad dachem. Jak zrobić wcinkę w taki pion?

topowe produkty

Pięć sposobów na ciepłą wodę

Ciepła woda jest jednym z podstawowych mediów, bez którego nie można sobie dzisiaj wyobrazić życia w domu, mieszkaniu, biurze, restauracji itd. W zależności od indywidualnych potrzeb oraz uwarunkowań technicznych istnieje szereg urządzeń umożliwiających ogrzewanie wody. Firma KOSPEL już od 20 lat specjalizuje się w ich produkcji.
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze