Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Artykuły

Wanny, kabiny, brodziki - przegląd i ceny

Wanna czy prysznic? Źle postawione pytanie. Istotniejsze jest, ile miejsca możemy przeznaczyć na osobistą strefę kąpielową. Bo dziś nawet na wyjątkowo skromnej powierzchni możemy cieszyć się jednym i drugim wariantem kąpieli, nie rezygnując z komfortu i użytecznych innowacji.

Wanny, kabiny, brodziki - przegląd i ceny

Wanny - przegląd i ceny

Uniwersalne połączenie: akrylowa wanna Rosa II z ruchomym szklanym parawanem
Uniwersalne połączenie: akrylowa wanna Rosa II z ruchomym szklanym parawanem. Cena wanny od 1784 zł, parawanu – od 1451 zł. (fot. Ravak)
Wykonana ze szkła wanna Sense z kolekcji Elysium
Wykonana ze szkła wanna Sense z kolekcji Elysium; w zestawie bateria podłogowa. Wym. 200 x 78 cm. Cena ok. 43 200 zł. (fot. Novellini)
Ręcznie kuta wanna Cobrita z miedzi młotkowanej
Ręcznie kuta wanna Cobrita z miedzi młotkowanej; wym. 80 x 180 cm. Cena 15 500 zł. (fot. Kolory Meksyku)
Ozdoba salonu kąpielowego – wanna Goccia wykonana z konglomeratu dolomitowego
Ozdoba salonu kąpielowego – wanna Goccia wykonana z konglomeratu dolomitowego; wym. 196,7 x 96,3 cm. Cena ok. 8000 zł. (fot. Marmorin)
Wbudowana w podest stalowa emaliowana wanna Incava
Wbudowana w podest stalowa emaliowana wanna Incava. Dostępna w 3 rozmiarach, może być wyposażona w pokrętło odpływu z funkcją napełniania oraz uchwyt. Cena od ok. 5550 zł. (fot. Kaldewei)
Jak przed stu laty: wanna Vine marki Arcade na modnych przed wiekiem lwich łapach, ale wykonana z nowoczesnego kompozytu
Jak przed stu laty: wanna Vine marki Arcade na modnych przed wiekiem lwich łapach, ale wykonana z nowoczesnego kompozytu. Cena ok. 13 000 zł. (fot. Świat Łazienek)
Wanna Squaro Prestige z odpornego na zarysowania Quarylu, który doskonale utrzymuje ciepło wody
Wanna Squaro Prestige z odpornego na zarysowania Quarylu, który doskonale utrzymuje ciepło wody. Oryginalną obudowę wykonano ręcznie ze skóry; wym. 180 x 80 cm. Cena ok. 65 000 zł. (fot. Villeroy&Boch)
Wanna Puro Duo ze stali emaliowanej, dostępna w kilku kolorach oraz z panelem Comfort Select
Wanna Puro Duo ze stali emaliowanej, dostępna w kilku kolorach oraz z panelem Comfort Select, sterującym m.in. napełnianiem i temperaturą wody. Cena wanny z powłoką uszlachetniającą (bez panelu) od ok. 2360 zł. (fot. Kaldewei)
Klasyczna elegancka wanna prostokątna WP-Free z serii Free Line, wykonana z akrylu sanitarnego
Klasyczna elegancka wanna prostokątna WP-Free z serii Free Line, wykonana z akrylu sanitarnego. Dostępna w 12 różnych rozmiarach, od 70 x 120 cm do 80 x 180 cm. Cena od 729 zł. (fot. Sanplast)

Kabiny prysznicowe, brodziki - przegląd i ceny

Cylindryczna, wyposażona w półki kabina Sigma Klio marki Sea-Horse z brązowego hartowanego szkła
Cylindryczna, wyposażona w półki kabina Sigma Klio marki Sea-Horse z brązowego hartowanego szkła; wym. 120 x 85 cm, wys. 195 cm. Cena 1839 zł. (fot. Metal-Hurt)
Przyścienna kabina półokrągła KPP2DJ z serii TX5
Przyścienna kabina półokrągła KPP2DJ z serii TX5; szkło hartowane z modyfikowaną powierzchnią Glass Protect, wym. 100 x 100 cm. Cena od 1925 zł. (fot. Sanplast)
Narożna kabina szklana Sol de Luxe z polimerową powłoką hydrofobową
Narożna kabina szklana Sol de Luxe z polimerową powłoką hydrofobową; wym. 90 x 90 cm, wys. 190 cm. Cena 2459 zł. (fot. Aquaform)
Wykonywany na miarę ceramiczny brodzik Subway Infinity
Wykonywany na miarę ceramiczny brodzik Subway Infinity; dzięki technologii ViPrint można nadrukować na nim wybrany wzór płytek podłogowych. Cena od 2700 zł. (fot. Villeroy&Boch)

Artykuł pochodzi z numeru specjalnego "Budujemy Dom - Wnętrza 2017"

aktualizacja: 2016-12-06

Dodaj komentarz

Zadaj pytanie naszemu ekspertowi
 
Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia
Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia. Konsekwentny rozwój firmy zaowocował silną pozycją KLUDI w Polsce oraz wpłynął ...
Plus X Award dla KLUDI AMEO
Plus X Award dla KLUDI AMEO Baterie umywalkowe KLUDI AMEO zostały uhonorowane światowym znakiem "Plus X Award" w kategoriach: Najlepszy Produkt 2017 oraz Wysoka Jakość, ...
Odpływ liniowy Linearis Comfort firmy Kessel
Odpływ liniowy Linearis Comfort firmy Kessel Regulowana rama, którą dopasować można do podłóg o wysokości od 8 do 22 mm, wysoka przepustowość wynosząca 63 l/min oraz konstrukcja ...

Zamierzam przekształcić garderobę na piętrze w łazienkę z WC...

Zamierzam przekształcić garderobę na piętrze w łazienkę z WC i zastanawiam się nad sposobem włączenia jej w istniejącą instalację kanalizacyjną. Za ścianą biegnie pion kanalizacyjny (odpowietrzenie) z dolnej kuchni i łazienki, ale jest on całkowicie obmurowany w kominie. Rury kanalizacyjne są plastikowe, a wylot ponad dachem. Jak zrobić wcinkę w taki pion?

topowe produkty

Bateria podtynkowa KLUDI PUSH - idealna do małej łazienki

Utarło się przekonanie, że urządzanie małych łazienek to sztuka kompromisu, która pociąga za sobą rezygnację z komfortowych rozwiązań. Z tego powodu, często już na etapie projektu, skłonni jesteśmy zrezygnować z wymarzonej aranżacji na rzecz półśrodków. Czy jest to konieczne? Branżowi eksperci przekonują, że nie. Wystarczy określić swoje preferencje, skorzystać z podpowiedzi specjalistów i wybrać odpowiednie produkty.
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x