Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Nowa aplikacja Geberit dla urządzeń mobilnych

Geberit udostępnił nowoczesną aplikację mobilną dla systemów Android oraz iOS, przeznaczoną dla Oficjalnych Dystrybutorów i Serwisantów Geberit. Można ją bezpłatnie pobrać ze sklepu Google Play lub Apple App Store. Aplikacja wykorzystuje bazę produktów online, dzięki czemu informacje o produktach są zawsze aktualne.

Nowa aplikacja Geberit dla urządzeń mobilnych Nowa aplikacja Geberit dla urządzeń mobilnych

Koniec z czasochłonnym szukaniem

Przeszukiwanie drukowanych katalogów produktowych potrafi sprawić czasem dużo kłopotu. Teraz dzięki aplikacji ProApp wszystkie produkty i części zamienne można odnaleźć w szybki, prosty i intuicyjny sposób. Aplikacja ma wyjątkowo przejrzysty i łatwy w obsłudze interfejs składający się z zaledwie kilku "kafelków" menu - można tu znaleźć między innymi katalog części zamiennych, katalog produktów czy filmy instruktażowe. Teraz każda osoba zajmująca się sprzedażą czy doradztwem w zakresie produktów Geberit może mieć wszystko w jednym miejscu i zawsze pod ręką.

Katalog produktów w aplikacji posiada wszystkie informacje znajdujące się w katalogach drukowanych czy w katalogu elektronicznym znajdującym się na stronie www.geberit.pl. Dzięki temu w swoim urządzeniu mobilnym można odnaleźć opis potrzebnego produktu wraz z informacjami o jego zastosowaniu, danymi technicznymi czy charakterystyką. Oficjalny Dystrybutor może też jednym kliknięciem zaznaczyć wybrane produkty i wysłać zamówienie do firmy Geberit.

Serwis jeszcze łatwiejszy

Każdy Oficjalny Serwisant Geberit posiadający zainstalowaną aplikację ProApp będzie mógł teraz jeszcze szybciej wykonać procedurę serwisową. Pomoże mu w tym znajdujący się w aplikacji Katalog części zamiennych, który szybko wskaże dostępne części zamienne dla danego produktu, a także umożliwi ich szybkie zamówienie bezpośrednio przez aplikację. Niezwykle pomocną funkcją aplikacji jest również Identyfikator produktów który rozpozna spłuczkę poprzez wskazanie zdjęcia przycisku spłukującego, identycznego z serwisowanym w danej chwili zestawem. Po wybraniu przycisku serwisant zobaczy na ekranie swojego telefonu lub tabletu dostępne części zamienne do rozpoznanej spłuczki.

Nowa aplikacja Geberit dla urządzeń mobilnych - zrzut z ekranu Nowa aplikacja Geberit dla urządzeń mobilnych - zrzut z ekranu Nowa aplikacja Geberit dla urządzeń mobilnych - zrzut z ekranu

Montaż w mgnieniu oka

Od teraz każdy montaż będzie łatwiejszy dzięki filmom z kanału YouTube, który został zaimplementowany do aplikacji. Wystarczy jedno kliknięcie i na ekranie urządzenia mobilnego wyświetli się wybrany film instruktażowy, który poprowadzi użytkownika przez wszystkie etapy montażu.

Skaner kodów kreskowych

Aplikacja posiada też ciekawą funkcję skanowania kodów kreskowych z opakowań produktów. Jedno kliknięcie pozwoli na zeskanowanie kodu a system automatycznie pokaże nam rozpoznany produkt na ekranie naszego urządzenia bez potrzeby szukania go ręcznie w katalogu.

Uwaga: dokonywanie zamówień produktów lub części zamiennych Geberit w aplikacji ProApp możliwe jest wyłącznie dla Oficjalnych Dystrybutorów i Serwisantów Geberit.

Firma powiązana: GEBERIT
aktualizacja: 2015-02-04

Dodaj komentarz

Łazienka dla dzieci - pomysł na wannę w obniżeniu podłogi

Pomysł z wanną w obniżeniu podłogi udał się w stu procentach. Uskok sprawia, że łatwiej się do wanny wchodzi i z niej wychodzi. Woda rozchlapywana przez dzieci nie rozpływa się po łazience. A jest jej naprawdę dużo... - mówi Hanka, Czytelniczka Budujemy Dom, jej dzieci użytkują własną łazienkę drugi rok.

topowe produkty

Drążki do zasłon łazienkowych alternatywą dla kabiny prysznicowej

Łazienka jest miejscem szczególnym w naszym mieszkaniu. Tutaj codziennie rano i wieczorem przewijają się wszyscy domownicy. Każdy z nas niecierpliwie czeka na swoją kolejkę, aby wziąć upragnioną kąpiel.
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Odpływ liniowy Linearis Comfort firmy Kessel
Odpływ liniowy Linearis Comfort firmy Kessel Regulowana rama, którą dopasować można do podłóg o wysokości od 8 do 22 mm, wysoka przepustowość wynosząca 63 l/min oraz konstrukcja ...
Kolekcja płytek ściennych Tonnes Ceramiki Paradyż
Kolekcja płytek ściennych Tonnes Ceramiki Paradyż Kolekcja płytek ściennych Tonnes Ceramiki Paradyż nawiązuje grafiką do sztuki składania papieru z Dalekiego Wschodu - origami. Tonnes to ...
Nowoczesne kabiny prysznicowe z serii SPACE LINE od Sanplast
Nowoczesne kabiny prysznicowe z serii SPACE LINE od Sanplast Space Line to nowoczesne kabiny prysznicowe, akrylowe brodziki oraz wanny, zapewniające nieskrępowaną przestrzeń podczas kąpieli. Teraz ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x