Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Sposób na niewielką łazienkę - kabina półokrągła

W każdej współczesnej łazience kabina prysznicowa odgrywa główną rolę i nic dziwnego – jest to po prostu praktyczne rozwiązanie. Spośród kilku tradycyjnych typów kabin, te o półokrągłym kształcie mają chyba najwięcej zalet. Warto więc się im przyjrzeć.

Sposób na niewielką łazienkę - kabina półokrągła

Okrągłe przedmioty mają w sobie to "coś", co działa pozytywnie na naszą psychikę. Może to dlatego, że kształt koła przywodzi na myśl ciągłość i harmonię, ale większość osób uznaje łagodne, zaokrąglone kształty za naturalnie miłe dla oka.

Częstym problemem w urządzaniu łazienek, szczególnie w blokach mieszkalnych, jest niewielka przestrzeń. Świetnym rozwiązaniem do niewielkich powierzchni jest kabina półokrągła. Pozwoli ona zaoszczędzić miejsce. Idealnie sprawdzi się w małych łazienkach, także ze względów bezpieczeństwa - nie można uderzyć się w kant, którego nie ma.

Kabina półokrągła to stylowe rozwiązanie, które przez długi czas nie znudzi się ani nie wyjdzie z mody w łazienkowych trendach. Najbardziej popularne wymiary kabin to: 80x80 cm i 90x90 cm, wysokość: 180 lub 190 cm. Dzięki swoim typowym wymiarom bez problemu dopasować możemy do nich brodziki. W ofercie firmy Sanplast SA znaleźć można kabiny półokrągłe w różnych rozmiarach i na każdą kieszeń. Możemy wybierać spośród produktów kilku serii: Avantgarde IV, Prestige III, Free Line, TX4 i TX5 oraz Classic. Taka różnorodność wzorów pozwala na dopasowanie i dobranie produktów do swoich potrzeb.

Kabiny półokrągłe są często wybierane przez naszych Klientów. Wśród najczęściej wybieranych, znajdują się te z linii TX5. Naszym atutem jest fakt, że posiadamy produkty bardzo dobrej jakości, ale w przystępnej cenie - dodaje Robert Rachowski – Product Manager Sanplast SA.

Na stronie www.sanplast.pl znajdują się m.in. wszystkie produkty oferowane przez Sanplast SA. Znajduje się tam szeroki wybór modeli półokrągłych do łatwego skompletowania z różnymi typami brodzików – wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć swoją łazienkę idealną.

Firma powiązana: Sanplast
aktualizacja: 2016-09-30

Dodaj komentarz

Zobacz też:

KLUDI na targach Warsaw Home 2017
KLUDI na targach Warsaw Home 2017 Największa impreza wnętrzarska w Europie Środkowo-Wschodniej: targi Warsaw Home 2017 już wkrótce. W dniach 6-8. 10 w Nadarzynie zaprezentują ...
Jakub Szczęsny chętnie zaprojektowałby baterię KLUDI
Jakub Szczęsny chętnie zaprojektowałby baterię KLUDI Byłby to z pewnością ciekawy projekt, dodatkowo uświetniający tegoroczny jubileusz 25-lecia firmy w Polsce. Marka KLUDI, ceniona za design, ...
Prof. Ewa Kuryłowicz o współpracy z marką KLUDI
Prof. Ewa Kuryłowicz o współpracy z marką KLUDI Świętująca w tym roku jubileusz 25-lecia polska spółka KLUDI ma powody do dumy. Silna pozycja marki i zaufanie jakim darzą ją użytkownicy ...
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze