Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Topowe produkty

Bateria podtynkowa KLUDI PUSH - idealna do małej łazienki ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Bateria podtynkowa KLUDI PUSH - idealna do małej łazienki

Utarło się przekonanie, że urządzanie małych łazienek to sztuka kompromisu, która pociąga za sobą rezygnację z komfortowych rozwiązań. Z tego powodu, często już na etapie projektu, skłonni jesteśmy zrezygnować z wymarzonej aranżacji na rzecz półśrodków. Czy jest to konieczne? Branżowi eksperci przekonują, że nie. Wystarczy określić swoje preferencje, skorzystać z podpowiedzi specjalistów i wybrać odpowiednie produkty.

Remont, czy też urządzanie łazienki, należy zawsze zacząć od sprecyzowania oczekiwań - określenia, jakie zadania ma pełnić pomieszczenie. Ma to szczególne znaczenie, jeśli wnętrze jest niewielkie i będą z niego korzystały dzieci lub osoby w podeszłym wieku. W takich przypadkach idealnym rozwiązaniem jest kabina prysznicowa wyposażona w KLUDI PUSH - baterię sterowaną przyciskami.

KLUDI PUSH - termostatyczna bateria sterowana przyciskami
KLUDI PUSH - termostatyczna bateria
sterowana
przyciskami.

Zalety baterii podtynkowej KLUDI PUSH

Użytkownicy podtynkowej baterii KLUDI PUSH (do wyboru w opcji z termostatem lub bez) doceniają jej kompaktową formę, intuicyjną zasadę działania oraz design przycisków. Może być ona zamontowana przy wannie lub stanowić wyposażenie nowoczesnej kabiny prysznicowej - wszystko zależy od preferencji użytkowników.

Zgodnie z życzeniem klienta można wybrać opcję z dwoma przyciskami, jeśli zdecydujemy się na korzystanie z dwóch źródeł wody. Jeżeli jednak wybierzemy opcję z jednym źródłem, prysznic uruchomimy i wyłączymy jedynie przez wciśnięcie przycisku oznaczonego ikoną on/off. Ustawienie idealnej temperatury kąpieli jest równie proste.

Ergonomiczne pokrętło z bardzo dobrze widocznym oznaczeniem ciepłej i zimnej wody zapewnia komfort, a dodatkowa funkcja HotStop (blokada temperatury na poziomie 38°C) gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

Moda na małe łazienki owocuje niestandardowymi rozwiązaniami. Co powiecie na prysznic, który jest integralną częścią sypialni?
Moda na małe łazienki owocuje niestandardowymi rozwiązaniami.
Co powiecie na prysznic, który jest integralną częścią sypialni?
Bateria podtynkowa Kludi PUSH Bateria podtynkowa Kludi PUSH
KLUDI PUSH to doskonałe wzornictwo oraz komfort użytkowania.

Element funkcyjny KLUDI FLEXX.BOXX

Element funkcyjny KLUDI FLEXX.BOXX

Przy instalacji baterii KLUDI PUSH nie może zabraknąć elementu funkcyjnego, który jest montowany w ścianie. KLUDI FLEXX.BOXX - bo o nim mowa - to produkt objęty 20-letnim okresem gwarancyjnym.

O jego jakości świadczą liczne wyróżnienia przyznane przez międzynarodowe grono ekspertów. Już w 2012 roku moduł został doceniony za jakość i funkcjonalność oraz otrzymał tytuł najlepszego produktu roku.

Pozostałe możliwości wykorzystania elementu podtynkowego KLUDI FLEXX.BOXX przedstawione zostały w katalogu rozwiązań podtynkowych. Jest to wyjątkowo praktyczna publikacja, która w szczegółowy, a zarazem jasny sposób prezentuje gotowe schematy montażu oraz wycenę poszczególnych zestawów.

Kludi Armaturen Sp. z o.o.
ul. F. Kremsera 1
45-533 Opole
Tel.: 77 456 40 84
e-mail: info@kludi.pl
www.kludi.pl
www.flexxboxx.pl
aktualizacja: 2017-05-26
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x