Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Umywalki do małych łazienek

Małe, estetyczne i funkcjonalne umywalki firmy Ravak są doskonałe do zagospodarowania niewykorzystanych miejsc w małej łazience. Swoim kształtem współgrają z wannami tej firmy i od nich też wzięły się ich nazwy. Wykonane są w technologii odlewu ze zmielonego dolomitu połączonego żywicą poliestrową.

Małe, estetyczne i funkcjonalne umywalki firmy Ravak są doskonałe do zagospodarowania niewykorzystanych miejsc w małej łazience. Swoim kształtem współgrają z wannami tej firmy i od nich też wzięły się ich nazwy. Wykonane są w technologii odlewu ze zmielonego dolomitu połączonego żywicą poliestrową.

Umywalka Avocado (na zdjęciu) kształtem przypomina wannę o tej samej nazwie. Można ją zawiesić nad węższą częścią wanny, co w znaczącym stopniu oszczędza przestrzeń w łazience. Dostępna jest w wariancie prawym i lewym, z otworem lub bez otworu pod jednootworową baterię sztorcową. Umywalka Rosa pasuje do łazienek wyposażonych w wannę Rosa. Dodatkowo umywalkę wyposażono w chromowany reling na ręcznik.

Umywalka Unity naśladuje swoim kształtem wannę Magnolia. Jest bardzo funkcjonalna dzięki dużym płaszczyznom bocznym. Dostępna jest z blatem po stronie prawej, lewej lub z obydwu stron.

Cena brutto umywalki Avocado - 485 zł

tel. (22) 755 40 30


Firma powiązana: Ravak Polska
aktualizacja: 2012-12-10

Zdaniem naszych Czytelników

szkoda ze nie podano wymiarów łazienki.

Gość oberwator

23 Sie 2010, 17:53

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia
Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia. Konsekwentny rozwój firmy zaowocował silną pozycją KLUDI w Polsce oraz wpłynął ...
Plus X Award dla KLUDI AMEO
Plus X Award dla KLUDI AMEO Baterie umywalkowe KLUDI AMEO zostały uhonorowane światowym znakiem "Plus X Award" w kategoriach: Najlepszy Produkt 2017 oraz Wysoka Jakość, ...
Odpływ liniowy Linearis Comfort firmy Kessel
Odpływ liniowy Linearis Comfort firmy Kessel Regulowana rama, którą dopasować można do podłóg o wysokości od 8 do 22 mm, wysoka przepustowość wynosząca 63 l/min oraz konstrukcja ...

Czym czyścić brudne spoiny?

Odpowiedź eksperta: Jeżeli brud wniknął głęboko w strukturę fugi, to rzeczywiście będzie trudno go usunąć. Natomiast zwykłe umycie nie pomoże – trzeba zastosować płyn do czyszczenia spoin.

topowe produkty

Drążki do zasłon łazienkowych alternatywą dla kabiny prysznicowej

Łazienka jest miejscem szczególnym w naszym mieszkaniu. Tutaj codziennie rano i wieczorem przewijają się wszyscy domownicy. Każdy z nas niecierpliwie czeka na swoją kolejkę, aby wziąć upragnioną kąpiel.
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x