Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Umywalki do małych łazienek

Małe, estetyczne i funkcjonalne umywalki firmy Ravak są doskonałe do zagospodarowania niewykorzystanych miejsc w małej łazience. Swoim kształtem współgrają z wannami tej firmy i od nich też wzięły się ich nazwy. Wykonane są w technologii odlewu ze zmielonego dolomitu połączonego żywicą poliestrową.

Małe, estetyczne i funkcjonalne umywalki firmy Ravak są doskonałe do zagospodarowania niewykorzystanych miejsc w małej łazience. Swoim kształtem współgrają z wannami tej firmy i od nich też wzięły się ich nazwy. Wykonane są w technologii odlewu ze zmielonego dolomitu połączonego żywicą poliestrową.

Umywalka Avocado (na zdjęciu) kształtem przypomina wannę o tej samej nazwie. Można ją zawiesić nad węższą częścią wanny, co w znaczącym stopniu oszczędza przestrzeń w łazience. Dostępna jest w wariancie prawym i lewym, z otworem lub bez otworu pod jednootworową baterię sztorcową. Umywalka Rosa pasuje do łazienek wyposażonych w wannę Rosa. Dodatkowo umywalkę wyposażono w chromowany reling na ręcznik.

Umywalka Unity naśladuje swoim kształtem wannę Magnolia. Jest bardzo funkcjonalna dzięki dużym płaszczyznom bocznym. Dostępna jest z blatem po stronie prawej, lewej lub z obydwu stron.

Cena brutto umywalki Avocado - 485 zł

tel. (22) 755 40 30


Firma powiązana: Ravak Polska
aktualizacja: 2012-12-10

Zdaniem naszych Czytelników

szkoda ze nie podano wymiarów łazienki.

Gość oberwator

23 Sie 2010, 17:53

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

Mikado - designerski wieszak Jaga
Mikado - designerski wieszak Jaga Wieszak ręcznikowy Jaga Mikado sprawdzi się w roli wieszaka na kuchenne ściereczki, uchwytu na torebkę, czy relingu na doniczki z ziołami. ...
Nagroda Red Dot Award dla baterii KLUDI AMEO
Nagroda Red Dot Award dla baterii KLUDI AMEO Najnowsza seria baterii marki KLUDI, której premiera miała miejsce na tegorocznych targach ISH, może poszczycić się jedną z najważniejszych ...
Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia
Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia. Konsekwentny rozwój firmy zaowocował silną pozycją KLUDI w Polsce oraz wpłynął ...

Czym czyścić brudne spoiny?

Odpowiedź eksperta: Jeżeli brud wniknął głęboko w strukturę fugi, to rzeczywiście będzie trudno go usunąć. Natomiast zwykłe umycie nie pomoże – trzeba zastosować płyn do czyszczenia spoin.

topowe produkty

Pomporozdrabniacze SFA

Francuska firma SFA, wynalazca pomporozdrabniaczy oraz światowy lider w tej kategorii urządzeń, już od ponad 55 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania dla aplikacji domowych i komercyjnych. Bogata oferta produktów pozwala na optymalny dobór urządzeń. Nasze hasło to: "Łazienka, kuchnia, pralnia i WC - wszędzie tam gdzie chcesz".
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze