Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Kwarc w łazience

POOL-SPA wprowadza do swojej kolekcji nowy model wanny o nazwie Quarzo. To kolejna wanna z linii Cristallo zaprojektowana przez Marcello Cutino.

POOL-SPA wprowadza do swojej kolekcji nowy model wanny o nazwie Quarzo. To kolejna wanna z linii Cristallo zaprojektowana przez Marcello Cutino.

Quarzo to akrylowa wanna przyścienna typu "back to wall", w której jedynie tylna krawędź przylega do ściany, a pozostałe są widoczne. Wyróżnia się prostym geometrycznym kształtem kreślonym na bazie prostokąta. Boczne krawędzie łączone z tylną pod kątem prostym zamyka przednia, delikatnie wygięta w łuk płaszczyzna, która nadaje wannie uroku. Obudowa wanny w kształcie litery C wyeliminowała zwykle szpecące łączenia płaszczyzn.

Wanna Quarzo oferowana jest samodzielnie lub do wyboru z jednym z sześciu nowoczesnych systemów hydromasażu POOL-SPA. Idealnie wyprofilowane, obszerne wnętrze wanny z łagodnie pochylonymi ścianami zapewnia kąpiącemu się wygodną pozycję kąpieli. W wersji z hydromasażem wanna Quarzo wyposażona została w 12 nowoczesnych dysz: 6 bocznych, za zmiennym kierunkiem strumienia, 4 wirujące na plecy i 2 wirujące na stopy. Taki dobór rodzaju i umiejscowienie dysz gwarantuje efektywny masaż wodny całego ciała, który dzięki perforowanemu dnu wanny wspomagany jest masażem powietrznym, dotleniającym i wygładzającym skórę.

Wanna Quartopodobnie jak dwie pozostałe z kolekcji Cristallo Diamante i Aquamarina inspirowana jest budową kryształu. Marcello Cutino uznając, iż najpiękniejsze formy i kształty tworzy natura, właśnie w jej dziełach szukał inspiracji przy projektowaniu nowej linii wanien dla POOL-SPA. Stąd też nazwy wanien zaczerpnięte z nazw krystalicznych minerałów: diamentu, akwamarynu i kwarcu.

Wymiary wanny Quarzo - 180x90

Wanna Quarzo bez hydromasażu kosztuje 2 726 zł, z hydromasażem od 5 544 zł do 16 684 zł (brutto)


aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Mikado - designerski wieszak Jaga
Mikado - designerski wieszak Jaga Wieszak ręcznikowy Jaga Mikado sprawdzi się w roli wieszaka na kuchenne ściereczki, uchwytu na torebkę, czy relingu na doniczki z ziołami. ...
Nagroda Red Dot Award dla baterii KLUDI AMEO
Nagroda Red Dot Award dla baterii KLUDI AMEO Najnowsza seria baterii marki KLUDI, której premiera miała miejsce na tegorocznych targach ISH, może poszczycić się jedną z najważniejszych ...
Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia
Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia. Konsekwentny rozwój firmy zaowocował silną pozycją KLUDI w Polsce oraz wpłynął ...
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze