Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Kwarc w łazience

POOL-SPA wprowadza do swojej kolekcji nowy model wanny o nazwie Quarzo. To kolejna wanna z linii Cristallo zaprojektowana przez Marcello Cutino.

POOL-SPA wprowadza do swojej kolekcji nowy model wanny o nazwie Quarzo. To kolejna wanna z linii Cristallo zaprojektowana przez Marcello Cutino.

Quarzo to akrylowa wanna przyścienna typu "back to wall", w której jedynie tylna krawędź przylega do ściany, a pozostałe są widoczne. Wyróżnia się prostym geometrycznym kształtem kreślonym na bazie prostokąta. Boczne krawędzie łączone z tylną pod kątem prostym zamyka przednia, delikatnie wygięta w łuk płaszczyzna, która nadaje wannie uroku. Obudowa wanny w kształcie litery C wyeliminowała zwykle szpecące łączenia płaszczyzn.

Wanna Quarzo oferowana jest samodzielnie lub do wyboru z jednym z sześciu nowoczesnych systemów hydromasażu POOL-SPA. Idealnie wyprofilowane, obszerne wnętrze wanny z łagodnie pochylonymi ścianami zapewnia kąpiącemu się wygodną pozycję kąpieli. W wersji z hydromasażem wanna Quarzo wyposażona została w 12 nowoczesnych dysz: 6 bocznych, za zmiennym kierunkiem strumienia, 4 wirujące na plecy i 2 wirujące na stopy. Taki dobór rodzaju i umiejscowienie dysz gwarantuje efektywny masaż wodny całego ciała, który dzięki perforowanemu dnu wanny wspomagany jest masażem powietrznym, dotleniającym i wygładzającym skórę.

Wanna Quartopodobnie jak dwie pozostałe z kolekcji Cristallo Diamante i Aquamarina inspirowana jest budową kryształu. Marcello Cutino uznając, iż najpiękniejsze formy i kształty tworzy natura, właśnie w jej dziełach szukał inspiracji przy projektowaniu nowej linii wanien dla POOL-SPA. Stąd też nazwy wanien zaczerpnięte z nazw krystalicznych minerałów: diamentu, akwamarynu i kwarcu.

Wymiary wanny Quarzo - 180x90

Wanna Quarzo bez hydromasażu kosztuje 2 726 zł, z hydromasażem od 5 544 zł do 16 684 zł (brutto)


aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Czy można użyć tynk gipsowy do pralni?

Odpowiedź eksperta: Tynki gipsowe nie powinny być nakładane w pomieszczeniach narażonych na długotrwałe zawilgocenie. Pod wpływem pary wodnej gips znacznie zmniejsza swoją wytrzymałość, a także pęcznieje co może prowadzić do pękania powłok malarskich.

topowe produkty

Pomporozdrabniacze SFA

Francuska firma SFA, wynalazca pomporozdrabniaczy oraz światowy lider w tej kategorii urządzeń, już od ponad 55 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania dla aplikacji domowych i komercyjnych. Bogata oferta produktów pozwala na optymalny dobór urządzeń. Nasze hasło to: "Łazienka, kuchnia, pralnia i WC - wszędzie tam gdzie chcesz".
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Nowe parawany prysznicowe w trzech seriach kabin prysznicowych: Free Line II, Prestige oraz Altus
Nowe parawany prysznicowe w trzech seriach kabin prysznicowych: Free Line II, Prestige oraz Altus Osoby ceniące elegancję na co dzień, kochające piękno i harmonię, chcą zaprosić ją w każdy zakątek domu - również do łazienki. ...
Nowości produktowe Sanplast
Nowości produktowe Sanplast Nowy Rok to nowe postanowienia, nowe pomysły. Sanplast jak co roku, proponuje cały szerog nowości produktowych.
Płyty brodzikowe z odpływem liniowym BOTAMENT nagrodzone certyfikatem jakości i niezawodności Home Zone 2016!
Płyty brodzikowe z odpływem liniowym BOTAMENT nagrodzone certyfikatem jakości i niezawodności Home Zone 2016! Płyta brodzikowa z odpływem liniowym BOTAMENT została doceniona przez czołowych polskich architektów wspierających projekt i wyróżnione ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x