Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Modna Roca w łazience

MOAI to najnowsza kolekcja jednouchwytowych baterii łazienkowych i kuchennych firmy ROCA, wyróżniająca się najmodniejszym, geometrycznym wzornictwem. Korpus w kształcie walca i delikatny, wygięty w łuk, uchwyt otwierający wodę tworzą lekką i bardzo nowoczesną konstrukcję.

MOAI to najnowsza kolekcja jednouchwytowych baterii łazienkowych i kuchennych firmy ROCA wyróżniająca się najmodniejszym, geometrycznym wzornictwem. Korpus w kształcie walca i delikatny, wygięty w łuk, uchwyt otwierający wodę tworzą lekką i bardzo nowoczesną konstrukcję.

MOAI, jak wszystkie baterie w kolekcji ROCA, to zaawansowane technologicznie produkty, których użytkowanie znacznie zmniejsza zużycie wody i energii. Nowe baterie wyposażono w zawory ceramiczne oraz systemy oszczędzające wodę. Uchwyt otwierający strumień ma dwie pozycje ustawienia. Ekonomiczna, osiągana w momencie pierwszego, delikatnego oporu, otwiera zawór jedynie do połowy. Dopiero druga, uzyskana po podniesieniu uchwytu do pozycji maksymalnej, daje pełny strumień. Dzięki temu możemy precyzyjnie sterować wielkością strumienia, a co za tym idzie zużyciem wody.

Baterie MOAI wyposażone zostały również w głowicę ecodisc pozwalający na stałe ustawienie maksymalnej temperatury wody, co eliminuje groźbę przypadkowego oparzenia się, szczególnie ważne, gdy z łazienki korzystają dzieci.

W kolekcji oprócz tradycyjnych baterii: umywalkowej niskiej i wysokiej, bidetowej, wannowo-prysznicowej, prysznicowej i kuchennej, dostępne są modele z termostatem, a także wersje podtynkowe.

ROCA opracowała nową kolekcję z myślą o tych klientach, którzy pragną mieć modną i gustownie urządzoną łazienkę w przystępnej cenie. Baterie MOAI kosztują od 544 do 770 zł brutto. Natomiast wersje z termostatem od 1120 zł do 1670 zł.


aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia
Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia. Konsekwentny rozwój firmy zaowocował silną pozycją KLUDI w Polsce oraz wpłynął ...
Plus X Award dla KLUDI AMEO
Plus X Award dla KLUDI AMEO Baterie umywalkowe KLUDI AMEO zostały uhonorowane światowym znakiem "Plus X Award" w kategoriach: Najlepszy Produkt 2017 oraz Wysoka Jakość, ...
Odpływ liniowy Linearis Comfort firmy Kessel
Odpływ liniowy Linearis Comfort firmy Kessel Regulowana rama, którą dopasować można do podłóg o wysokości od 8 do 22 mm, wysoka przepustowość wynosząca 63 l/min oraz konstrukcja ...

Czy można użyć tynk gipsowy do pralni?

Odpowiedź eksperta: Tynki gipsowe nie powinny być nakładane w pomieszczeniach narażonych na długotrwałe zawilgocenie. Pod wpływem pary wodnej gips znacznie zmniejsza swoją wytrzymałość, a także pęcznieje co może prowadzić do pękania powłok malarskich.

topowe produkty

Bateria podtynkowa KLUDI PUSH - idealna do małej łazienki

Utarło się przekonanie, że urządzanie małych łazienek to sztuka kompromisu, która pociąga za sobą rezygnację z komfortowych rozwiązań. Z tego powodu, często już na etapie projektu, skłonni jesteśmy zrezygnować z wymarzonej aranżacji na rzecz półśrodków. Czy jest to konieczne? Branżowi eksperci przekonują, że nie. Wystarczy określić swoje preferencje, skorzystać z podpowiedzi specjalistów i wybrać odpowiednie produkty.
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x