Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Modna Roca w łazience

MOAI to najnowsza kolekcja jednouchwytowych baterii łazienkowych i kuchennych firmy ROCA, wyróżniająca się najmodniejszym, geometrycznym wzornictwem. Korpus w kształcie walca i delikatny, wygięty w łuk, uchwyt otwierający wodę tworzą lekką i bardzo nowoczesną konstrukcję.

MOAI to najnowsza kolekcja jednouchwytowych baterii łazienkowych i kuchennych firmy ROCA wyróżniająca się najmodniejszym, geometrycznym wzornictwem. Korpus w kształcie walca i delikatny, wygięty w łuk, uchwyt otwierający wodę tworzą lekką i bardzo nowoczesną konstrukcję.

MOAI, jak wszystkie baterie w kolekcji ROCA, to zaawansowane technologicznie produkty, których użytkowanie znacznie zmniejsza zużycie wody i energii. Nowe baterie wyposażono w zawory ceramiczne oraz systemy oszczędzające wodę. Uchwyt otwierający strumień ma dwie pozycje ustawienia. Ekonomiczna, osiągana w momencie pierwszego, delikatnego oporu, otwiera zawór jedynie do połowy. Dopiero druga, uzyskana po podniesieniu uchwytu do pozycji maksymalnej, daje pełny strumień. Dzięki temu możemy precyzyjnie sterować wielkością strumienia, a co za tym idzie zużyciem wody.

Baterie MOAI wyposażone zostały również w głowicę ecodisc pozwalający na stałe ustawienie maksymalnej temperatury wody, co eliminuje groźbę przypadkowego oparzenia się, szczególnie ważne, gdy z łazienki korzystają dzieci.

W kolekcji oprócz tradycyjnych baterii: umywalkowej niskiej i wysokiej, bidetowej, wannowo-prysznicowej, prysznicowej i kuchennej, dostępne są modele z termostatem, a także wersje podtynkowe.

ROCA opracowała nową kolekcję z myślą o tych klientach, którzy pragną mieć modną i gustownie urządzoną łazienkę w przystępnej cenie. Baterie MOAI kosztują od 544 do 770 zł brutto. Natomiast wersje z termostatem od 1120 zł do 1670 zł.


aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Czy można użyć tynk gipsowy do pralni?

Odpowiedź eksperta: Tynki gipsowe nie powinny być nakładane w pomieszczeniach narażonych na długotrwałe zawilgocenie. Pod wpływem pary wodnej gips znacznie zmniejsza swoją wytrzymałość, a także pęcznieje co może prowadzić do pękania powłok malarskich.

topowe produkty

Drążki do zasłon łazienkowych alternatywą dla kabiny prysznicowej

Łazienka jest miejscem szczególnym w naszym mieszkaniu. Tutaj codziennie rano i wieczorem przewijają się wszyscy domownicy. Każdy z nas niecierpliwie czeka na swoją kolejkę, aby wziąć upragnioną kąpiel.
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Nowa wanna akrylowa DUA firmy RIHO
Nowa wanna akrylowa DUA firmy RIHO Nowa wanna akrylowa DUA firmy RIHO to wymarzona alternatywa dla ciężkich wanien wolno stojących, wykonanych z konglomeratu.
Najnowsze rozwiązania baterii łazienkowych KLUDI
Najnowsze rozwiązania baterii łazienkowych KLUDI Najnowsze rozwiązania KLUDI zaprezentowane zostaną na największej, międzynarodowej imprezie branżowej - targach ISH we Frankfurcie.
Viega na targach ISH 2017 we Frankfurcie nad Menem
Viega na targach ISH 2017 we Frankfurcie nad Menem Podczas najważniejszej tegorocznej imprezy branżowej, która odbędzie się w dniach 14–18 marca 2017 r. we Frankfurcie nad Menem, firma ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x