Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Modna Roca w łazience

MOAI to najnowsza kolekcja jednouchwytowych baterii łazienkowych i kuchennych firmy ROCA, wyróżniająca się najmodniejszym, geometrycznym wzornictwem. Korpus w kształcie walca i delikatny, wygięty w łuk, uchwyt otwierający wodę tworzą lekką i bardzo nowoczesną konstrukcję.

MOAI to najnowsza kolekcja jednouchwytowych baterii łazienkowych i kuchennych firmy ROCA wyróżniająca się najmodniejszym, geometrycznym wzornictwem. Korpus w kształcie walca i delikatny, wygięty w łuk, uchwyt otwierający wodę tworzą lekką i bardzo nowoczesną konstrukcję.

MOAI, jak wszystkie baterie w kolekcji ROCA, to zaawansowane technologicznie produkty, których użytkowanie znacznie zmniejsza zużycie wody i energii. Nowe baterie wyposażono w zawory ceramiczne oraz systemy oszczędzające wodę. Uchwyt otwierający strumień ma dwie pozycje ustawienia. Ekonomiczna, osiągana w momencie pierwszego, delikatnego oporu, otwiera zawór jedynie do połowy. Dopiero druga, uzyskana po podniesieniu uchwytu do pozycji maksymalnej, daje pełny strumień. Dzięki temu możemy precyzyjnie sterować wielkością strumienia, a co za tym idzie zużyciem wody.

Baterie MOAI wyposażone zostały również w głowicę ecodisc pozwalający na stałe ustawienie maksymalnej temperatury wody, co eliminuje groźbę przypadkowego oparzenia się, szczególnie ważne, gdy z łazienki korzystają dzieci.

W kolekcji oprócz tradycyjnych baterii: umywalkowej niskiej i wysokiej, bidetowej, wannowo-prysznicowej, prysznicowej i kuchennej, dostępne są modele z termostatem, a także wersje podtynkowe.

ROCA opracowała nową kolekcję z myślą o tych klientach, którzy pragną mieć modną i gustownie urządzoną łazienkę w przystępnej cenie. Baterie MOAI kosztują od 544 do 770 zł brutto. Natomiast wersje z termostatem od 1120 zł do 1670 zł.


aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Mikado - designerski wieszak Jaga
Mikado - designerski wieszak Jaga Wieszak ręcznikowy Jaga Mikado sprawdzi się w roli wieszaka na kuchenne ściereczki, uchwytu na torebkę, czy relingu na doniczki z ziołami. ...
Nagroda Red Dot Award dla baterii KLUDI AMEO
Nagroda Red Dot Award dla baterii KLUDI AMEO Najnowsza seria baterii marki KLUDI, której premiera miała miejsce na tegorocznych targach ISH, może poszczycić się jedną z najważniejszych ...
Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia
Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia. Konsekwentny rozwój firmy zaowocował silną pozycją KLUDI w Polsce oraz wpłynął ...

Czy można użyć tynk gipsowy do pralni?

Odpowiedź eksperta: Tynki gipsowe nie powinny być nakładane w pomieszczeniach narażonych na długotrwałe zawilgocenie. Pod wpływem pary wodnej gips znacznie zmniejsza swoją wytrzymałość, a także pęcznieje co może prowadzić do pękania powłok malarskich.

topowe produkty

Drążki do zasłon łazienkowych alternatywą dla kabiny prysznicowej

Łazienka jest miejscem szczególnym w naszym mieszkaniu. Tutaj codziennie rano i wieczorem przewijają się wszyscy domownicy. Każdy z nas niecierpliwie czeka na swoją kolejkę, aby wziąć upragnioną kąpiel.
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze