Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

POOL-SPA zmienia logo

POOL-SPA, producent wanien i urządzeń kąpielowych z hydromasażem, zmodyfikował swoje logo. Celem przeobrażenia jest unowocześnienie wizerunku i pełniejsze odwzorowanie tożsamości marki.

POOL-SPA, producent wanien i urządzeń kąpielowych z hydromasażem, zmodyfikował swoje logo. Celem przeobrażenia jest unowocześnienie wizerunku i pełniejsze odwzorowanie tożsamości marki.

Zmiana logo polegała na delikatnej restylizacji jego podstawowych elementów. Czcionce nadano prosty, a jednocześnie bardzo elegancki i nowoczesny krój, którego zadaniem jest podkreślenie kluczowych wartości marki.

Dominującym kolorem logo jest błękitny, będący symbolem dwóch żywiołów – wody i powietrza, z których hydromasaż czerpie swoje właściwości.

Sygnetem graficznym marki nadal są trzy fale odwzorowujące płynącą wodę, której większość kultur przypisuje walory uzdrawiające i odmładzające.

Zmiana logo jest pierwszym etapem nowej strategii marketingowej POOL-SPA. Kolejny krok to wydanie nowego katalogu produktów o czystej i przejrzystej formie oraz wizerunkowym charakterze. Dalsze zmiany dotyczą przyjęcia różnych sposobów komunikacji w reklamach. W tym roku POOL-SPA planuje przygotowanie kilku ich wersji, z których każda będzie kierowana do stosunkowo wąskiej grupy odbiorców.


aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Mikado - designerski wieszak Jaga
Mikado - designerski wieszak Jaga Wieszak ręcznikowy Jaga Mikado sprawdzi się w roli wieszaka na kuchenne ściereczki, uchwytu na torebkę, czy relingu na doniczki z ziołami. ...
Nagroda Red Dot Award dla baterii KLUDI AMEO
Nagroda Red Dot Award dla baterii KLUDI AMEO Najnowsza seria baterii marki KLUDI, której premiera miała miejsce na tegorocznych targach ISH, może poszczycić się jedną z najważniejszych ...
Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia
Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia. Konsekwentny rozwój firmy zaowocował silną pozycją KLUDI w Polsce oraz wpłynął ...
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze