Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Prysznicowy Akcent Plus

Półokrągła kabina prysznicowa Akcent Plus to nowa propozycja firmy KOŁO. Akcent Plus swoją linię zawdzięcza rozsuwanym drzwiom wykonanym z giętego szkła hartowanego o grubości 6 mm i specjalnie zaprojektowanemu płytkiemu 5 centymetrowemu brodzikowi. Drzwi wyposażone są w wygodne obustronne uchwyty, które idealnie pasują do pozostałych profili.

Półokrągła kabina prysznicowa Akcent Plus to nowa propozycja firmy KOŁO. Akcent Plus swoją linię zawdzięcza rozsuwanym drzwiom wykonanym z giętego szkła hartowanego o grubości 6 mm i specjalnie zaprojektowanemu płytkiemu 5 centymetrowemu brodzikowi. Drzwi wyposażone są w wygodne obustronne uchwyty, które idealnie pasują do pozostałych profili.

Podstawową zaletą Akcent Plus jest szczelność. Dwa rzędy uszczelek na profilach przyściennych oraz specjalna uszczelka o przekroju „V” między kabiną a brodzikiem dają solidne zabezpieczenie przed przeciekaniem. Pozwala to uniknąć pracochłonnego uszczelniania kabiny silikonem. Uszczelka na ściance stałej kabiny dzięki zastosowaniu transparentnego tworzywa sztucznego jest wyjątkowo estetyczna i daje pewność, że po kąpieli podłoga w łazience pozostanie sucha.

Drzwi kabiny półokrągłej Akcent Plus zawieszone są na podwójnych kółkach łożyskowanych, dzięki czemu przesuwają się one bardzo lekko i cicho. Ruchome dolne zaczepy umożliwiają prosty i szybki demontaż drzwi, co znakomicie ułatwia mycie kabiny bez konieczności wchodzenia do jej wnętrza.

Podobnie jak wszystkie kabiny KOŁO, półokrągły Akcent Plus wyposażony jest w wysuwane profile przyścienne, dzięki którym możemy zniwelować ewentualne odchylenie ścian łazienki od pionu. Istnieje także możliwość regulacji poziomu drzwi kabiny, regulację przeprowadza się na zawieszkach drzwiowych.

Do wyboru są kabiny Akcent Plus półokrągłe (80 i 90 cm o wysokości 190 cm) z hartowanego szkła giętego. Kabiny można kompletować z brodzikami akrylowymi KOŁO, z serii Akcent. Szkło kabin Akcent Plus może być pokryte powłoką Reflex Koło, dzięki temu zanieczyszczenia i osady łatwo spływają z powierzchni szkła, a kabina długo pozostaje czysta.


aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Plus X Award dla KLUDI AMEO
Plus X Award dla KLUDI AMEO Baterie umywalkowe KLUDI AMEO zostały uhonorowane światowym znakiem "Plus X Award" w kategoriach: Najlepszy Produkt 2017 oraz Wysoka Jakość, ...
Odpływ liniowy Linearis Comfort firmy Kessel
Odpływ liniowy Linearis Comfort firmy Kessel Regulowana rama, którą dopasować można do podłóg o wysokości od 8 do 22 mm, wysoka przepustowość wynosząca 63 l/min oraz konstrukcja ...
Kolekcja płytek ściennych Tonnes Ceramiki Paradyż
Kolekcja płytek ściennych Tonnes Ceramiki Paradyż Kolekcja płytek ściennych Tonnes Ceramiki Paradyż nawiązuje grafiką do sztuki składania papieru z Dalekiego Wschodu - origami. Tonnes to ...

Czy można użyć tynk gipsowy do pralni?

Odpowiedź eksperta: Tynki gipsowe nie powinny być nakładane w pomieszczeniach narażonych na długotrwałe zawilgocenie. Pod wpływem pary wodnej gips znacznie zmniejsza swoją wytrzymałość, a także pęcznieje co może prowadzić do pękania powłok malarskich.

topowe produkty

Drążki do zasłon łazienkowych alternatywą dla kabiny prysznicowej

Łazienka jest miejscem szczególnym w naszym mieszkaniu. Tutaj codziennie rano i wieczorem przewijają się wszyscy domownicy. Każdy z nas niecierpliwie czeka na swoją kolejkę, aby wziąć upragnioną kąpiel.
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x