Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Prysznicowy Akcent Plus

Półokrągła kabina prysznicowa Akcent Plus to nowa propozycja firmy KOŁO. Akcent Plus swoją linię zawdzięcza rozsuwanym drzwiom wykonanym z giętego szkła hartowanego o grubości 6 mm i specjalnie zaprojektowanemu płytkiemu 5 centymetrowemu brodzikowi. Drzwi wyposażone są w wygodne obustronne uchwyty, które idealnie pasują do pozostałych profili.

Półokrągła kabina prysznicowa Akcent Plus to nowa propozycja firmy KOŁO. Akcent Plus swoją linię zawdzięcza rozsuwanym drzwiom wykonanym z giętego szkła hartowanego o grubości 6 mm i specjalnie zaprojektowanemu płytkiemu 5 centymetrowemu brodzikowi. Drzwi wyposażone są w wygodne obustronne uchwyty, które idealnie pasują do pozostałych profili.

Podstawową zaletą Akcent Plus jest szczelność. Dwa rzędy uszczelek na profilach przyściennych oraz specjalna uszczelka o przekroju „V” między kabiną a brodzikiem dają solidne zabezpieczenie przed przeciekaniem. Pozwala to uniknąć pracochłonnego uszczelniania kabiny silikonem. Uszczelka na ściance stałej kabiny dzięki zastosowaniu transparentnego tworzywa sztucznego jest wyjątkowo estetyczna i daje pewność, że po kąpieli podłoga w łazience pozostanie sucha.

Drzwi kabiny półokrągłej Akcent Plus zawieszone są na podwójnych kółkach łożyskowanych, dzięki czemu przesuwają się one bardzo lekko i cicho. Ruchome dolne zaczepy umożliwiają prosty i szybki demontaż drzwi, co znakomicie ułatwia mycie kabiny bez konieczności wchodzenia do jej wnętrza.

Podobnie jak wszystkie kabiny KOŁO, półokrągły Akcent Plus wyposażony jest w wysuwane profile przyścienne, dzięki którym możemy zniwelować ewentualne odchylenie ścian łazienki od pionu. Istnieje także możliwość regulacji poziomu drzwi kabiny, regulację przeprowadza się na zawieszkach drzwiowych.

Do wyboru są kabiny Akcent Plus półokrągłe (80 i 90 cm o wysokości 190 cm) z hartowanego szkła giętego. Kabiny można kompletować z brodzikami akrylowymi KOŁO, z serii Akcent. Szkło kabin Akcent Plus może być pokryte powłoką Reflex Koło, dzięki temu zanieczyszczenia i osady łatwo spływają z powierzchni szkła, a kabina długo pozostaje czysta.


aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Mikado - designerski wieszak Jaga
Mikado - designerski wieszak Jaga Wieszak ręcznikowy Jaga Mikado sprawdzi się w roli wieszaka na kuchenne ściereczki, uchwytu na torebkę, czy relingu na doniczki z ziołami. ...
Nagroda Red Dot Award dla baterii KLUDI AMEO
Nagroda Red Dot Award dla baterii KLUDI AMEO Najnowsza seria baterii marki KLUDI, której premiera miała miejsce na tegorocznych targach ISH, może poszczycić się jedną z najważniejszych ...
Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia
Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia. Konsekwentny rozwój firmy zaowocował silną pozycją KLUDI w Polsce oraz wpłynął ...
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze