Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Roca zaprezentuje łazienkę przyszłości we Frankfurcie

Roca przygotowała wyjątkowe stoisko na Targi ISH 50 we Frankfurcie – największą imprezę wystawienniczą na świecie poświęconą wyposażeniu łazienek. 10 marca koncern przedstawi globalną wizję łazienki skoncentrowaną wokół dizajnu, ekologii oraz innowacji.

Projekt stoiska Roca na Targach ISH 50Nawiązując do hasła targów – „Woda dla ludzi” – Roca zaprezentuje najnowsze osiągnięcia, których tłem będzie nowatorsko urządzona przestrzeń, zaprojektowana specjalnie na tę okazję.

Jej podział na trzy obszary: Feel Good (Dobre samopoczucie), Waterdrop (Kropla wody) oraz What’s Next? (Co dalej?) odpowiada głównym filarom filozofii, którą kieruje się Roca: komfortowi, ekologii oraz ciągłemu postępowi.

Obszar Feel Good odzwierciedla wagę, jaką Roca przywiązuje do dobrego samopoczucia.

Plan stoiska Roca na Targach ISH 50Produkty na rok 2009 zostały zaprojektowane z myślą o stworzeniu w łazience wyjątkowego nastroju. Oprócz nowości, odwiedzający stoisko będą mogli obejrzeć Casa Barcelona, ekskluzywną, modułową łazienkę, efekt współpracy ze sławnym architektem Carlosem Ferraterem.

W obszarze What’s Next? goście znajdą nowatorskie rozwiązania - kolorową  serię Khroma, podkreślającą dążenie Roca do ciągłego udoskonalania swoich osiągnięć i gotowość do stawiania sobie co dnia nowych celów.

Obszar Roca Loves the Planet (Roca kocha Ziemię) odzwierciedla przywiązanie firmy do ekologii i oszczędzania zasobów wodnych, które przewija się we wszystkich kolekcjach marki Roca. W tym miejscu będzie można zobaczyć rzeźbę Waterdrop, dzieło Héctora Serrano, awangardowy hołd dla wody stworzony bez... kropli wody, w którym technologia jest kwintesencją przywiązania firmy Roca do jakości projektów i ekologii.

Jednym z wyjątkowych produktów prezentowanych podczas Targów ISH będzie koncept Washbasin+Watercloset (Umywalka+Toaleta) stworzony przez Innovation Lab oraz zaprojektowany przez duet Gabriele & Oscar Buratti.

Podczas Targów ISH będzie koncept Washbasin+WaterclosetJest to propozycja estetycznego i praktycznego połączenia umywalki i toalety w jedno urządzenie.Jedną z najważniejszych cech konceptu stanowi technologia ‘Water-reuse” (ponownego zużycia wody) pozwalająca zredukować pobór wody nawet o 25% w porównaniu ze standardową toaletą dual flush (6/3 litry).

Podczas Targów ISH 2009 firma Roca przedstawi także ofertę marki Laufen. Stoiska obu marek znajdą się w pawilonie 3.1 – Roca zajmie tam miejsce C69, a Laufen B51.

ISH to wiodące w świecie targi wyposażenia łazienek. W tegorocznej edycji weźmie udział ok. 2400 wystawców, w tym wszyscy liderzy rynku i pionierzy technologii.


aktualizacja: 2009-02-13

Dodaj komentarz

Praktyczne wskazówki przy projektowaniu łazienki

Na długo przed wkroczeniem ekip wykończeniowych do domu powinniśmy przemyśleć i podjąć decyzje związane z projektowaniem łazienki. Nawet jeśli zatrudniamy projektanta wnętrz, to i tak samodzielnie, a najlepiej wspólnie ze członkami rodziny powinniśmy sprecyzować potrzeby i przemyśleć sposoby ich realizacji, by korzystanie ze wszystkich pomieszczeń, a w szczególności z łazienki było komfortowe, a efekt końcowy satysfakcjonujący.

topowe produkty

Drążki do zasłon łazienkowych alternatywą dla kabiny prysznicowej

Łazienka jest miejscem szczególnym w naszym mieszkaniu. Tutaj codziennie rano i wieczorem przewijają się wszyscy domownicy. Każdy z nas niecierpliwie czeka na swoją kolejkę, aby wziąć upragnioną kąpiel.
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Nowa wanna akrylowa DUA firmy RIHO
Nowa wanna akrylowa DUA firmy RIHO Nowa wanna akrylowa DUA firmy RIHO to wymarzona alternatywa dla ciężkich wanien wolno stojących, wykonanych z konglomeratu.
Najnowsze rozwiązania baterii łazienkowych KLUDI
Najnowsze rozwiązania baterii łazienkowych KLUDI Najnowsze rozwiązania KLUDI zaprezentowane zostaną na największej, międzynarodowej imprezie branżowej - targach ISH we Frankfurcie.
Viega na targach ISH 2017 we Frankfurcie nad Menem
Viega na targach ISH 2017 we Frankfurcie nad Menem Podczas najważniejszej tegorocznej imprezy branżowej, która odbędzie się w dniach 14–18 marca 2017 r. we Frankfurcie nad Menem, firma ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x