Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Konkurs fotograficzny Sanitec KOŁO - Źródła inspiracji: Wodna pasja

30 kwietnia rozpoczął się konkurs fotograficzny „Źródła inspiracji: Wodna pasja” organizowany przez firmę Sanitec KOŁO. Każdy fotograf – profesjonalista i amator - może w nim ukazać piękno i siłę wodnego żywiołu.

Konkurs fotograficzny Sanitec KOŁO - Źródła inspiracji: Wodna pasjaKonkurs „Źródła inspiracji: Wodna pasja” poprzedza otwarcie nowego salonu firmowego Sanitec KOŁO w Krakowie. Jego ideą jest uchwycenie i uwiecznienie w artystycznym wyrazie wody jako niewyczerpalnego źródła inspiracji oraz emocji, jakie towarzyszą nam podczas kontaktu z wodą – pierwotnym źródłem życia. Zdjęcia powinny przedstawiać relacje ludzi z wodą podczas odpoczynku, zabawy czy innych codziennych czynności.

Konkurs „Źródła inspiracji: Wodna pasja” rozpoczął się 30 kwietnia br., a termin nadsyłania prac upływa 27 maja. W rywalizacji może wziąć udział każda pełnoletnia osoba, która zarejestruje się i zamieści zdjęcie spełniające wymogi konkursu w serwisie internetowym . Autorzy mogą zgłaszać do konkursu nieograniczoną ilość fotografii, a uczestnictwo w nim jest bezpłatne.

Wielka wygrana

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 3 czerwca 2009 r. na stronach i oraz w trakcie wernisażu, który odbędzie się podczas otwarcia nowego Salonu Łazienek KOŁO w Krakowie 6 czerwca 2009r.

Wyboru nagrodzonych prac dokona trzyosobowy Sąd Konkursowy w składzie: Henryk Sawka (artysta plastyk), Maciej Plewiński (Związek Polskich Artystów Fotografików) i Przemysław Powalacz (Prezes Zarządu Sanitec KOŁO). Oprócz znamienitego grona profesjonalistów oceniających nadesłane zdjęcia, magnesem dla uczestników są także nagrody pieniężne o łącznej wartości przekraczającej 10 tys. zł.

Wszystkie, w tym nagrodzone, prace będzie można obejrzeć od 3 czerwca do 31 grudnia 2009 r. na stronie . Prace 13 laureatów konkursu „Źródła inspiracji: Wodna pasja” będą eksponowane na stałej wystawie fotografii w Salonie Łazienek KOŁO w Krakowie.  

Salon Łazienek KOŁO w Krakowie jest drugim salonem firmowym w Polsce. Tutaj na ekspozycji, o łącznej powierzchni ponad 850 m2, będzie można zobaczyć i kupić wszystko, co jest potrzebne do łazienki – ceramikę, wanny, kabiny prysznicowe, meble łazienkowe marek KOŁO, KERAMAG i KORALLE oraz płytki, armaturę i akcesoria wielu innych firm.

Salon będzie nie tylko punktem handlowym, ale również miejscem spotkań z projektantami, architektami oraz ciekawych wystaw. Cykl wystaw otworzy prezentacja fotogramów nagrodzonych w konkursie „Źródła inspiracji: Wodna pasja”.

Salon Łazienek KOŁO, którego otwarcie zaplanowano na 6 czerwca br., znajduje się w Centrum Handlowym Witek przy wjeździe do Krakowa od strony autostrady z Katowic.   

Patroni medialni konkursu „Projekt Łazienki 2009”:
www.krakow.tvp.pl, www.Foto-Fashion.com, www.fotorama.pl, www.fotal.pl, www.fotografuj.pl, www.naszemiasto.pl, www.dlastudenta.pl, www.studente.pl.

 

aktualizacja: 2009-05-04

Dodaj komentarz

Praktyczne wskazówki przy projektowaniu łazienki

Na długo przed wkroczeniem ekip wykończeniowych do domu powinniśmy przemyśleć i podjąć decyzje związane z projektowaniem łazienki. Nawet jeśli zatrudniamy projektanta wnętrz, to i tak samodzielnie, a najlepiej wspólnie ze członkami rodziny powinniśmy sprecyzować potrzeby i przemyśleć sposoby ich realizacji, by korzystanie ze wszystkich pomieszczeń, a w szczególności z łazienki było komfortowe, a efekt końcowy satysfakcjonujący.

topowe produkty

Drążki do zasłon łazienkowych alternatywą dla kabiny prysznicowej

Łazienka jest miejscem szczególnym w naszym mieszkaniu. Tutaj codziennie rano i wieczorem przewijają się wszyscy domownicy. Każdy z nas niecierpliwie czeka na swoją kolejkę, aby wziąć upragnioną kąpiel.
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Pro Safe System - bezpieczna kąpiel
Pro Safe System - bezpieczna kąpiel SANPLAST SA od początku swojego istnienia stawiał na rozwiązania konstrukcyjne produktów zapewniające bezpieczeństwo. Wszelkie pozostałe ...
Kolekcja mebli FAN BRUN w ofercie Grupy Armatura
Kolekcja mebli FAN BRUN w ofercie Grupy Armatura Zestawienie kontrastujących kolorów to jedno z najprostszych rozwiązań, gwarantujących uzyskanie oryginalnej aranżacji łazienki. Dzięki ...
Dowolny kolor podświetlenia w odpływie ściennym Scada
Dowolny kolor podświetlenia w odpływie ściennym Scada Odpływy ścienne Scada firmy KESSEL dostępne są teraz z dowolnym kolorem podświetlenia LED, co daje jeszcze więcej możliwości indywidualnego ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x