Budujemy Dom
Wnętrza / Łazienka / Aktualności

Nowa ekspozycja firmy Geberit

27 maja, po 4 miesięcznych przygotowaniach otwarta została nowa ekspozycja firmy Geberit przy ul. Postępu 1 w Warszawie. Wystawa zajmuje 280 m2 i jest podzielona na 3 oddzielne strefy: strefę spotkań, szkoleń i strefę ekspozycyjną.

Strefa spotkań zachęca do wygodnego spędzenia czasu na oglądaniu prezentacji, filmów reklamowych i instruktażowych. Wygodne fotele, stolik i kanapa dobrane z najlepszych kolekcji mebli zachęcają do odpoczynku.

Strefa szkoleń to wyjątkowe miejsce, gdzie stelaże firmy Geberit zaklęte są w szklane bryły. Takich ekspozytorów jeszcze nie było! Zaproszeni goście mogą „na żywo” porównać i dobrać design przycisków i baterii dla planowanych toalet. Zachwycający, ogromny monitor pozwoli na przeprowadzenie krótkiej prezentacji lub na wyświetlenie filmu. A na szklanych ścianach wyświetlane są zdjęcia produktów, wody i elementów kojarzących się z firmą.

Ze strefy szkoleń można łatwo przejść do specjalnego pomieszczenia, w którym znajduje się wieża prezentująca transparentny system kanalizacyjny 4-kondygnacyjnego budynku. Jedyne takie miejsce w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Nowa ekspozycja firmy GeberitNowa ekspozycja firmy Geberit

I na koniec pozostaje zwiedzanie showroomu. Miejsca, które ma zachwycać, dawać inspirację, pobudzić wyobraźnię. W centralnym miejscu znajduje się nowe urządzenie AquaClean 8000plus, które użytkownikowi toalety zapewnia najwyższy komfort.

Ekspozycja pulsuje życiem dzięki dużej ilości świateł, podświetleń, wizualizacji i ekranów. Świetne nagłośnienie jest efektem zastosowania głośników z funkcją dostrojenia do aktualnych warunków wewnątrz pomieszczenia. Niesamowite wrażenie robią ekrany B&O i obrazy  wyświetlane bezpośrednio na szybach.

Firma dostarczyła system sterujący dla tego skomplikowanego organizmu. Całość może być zmieniana w czasie prowadzenia szkolenia za pomocą pilota w każdym z pomieszczeń.

Showroom pomogła wyposażyć firma Hansgrohe, wiele elementów z jej najnowszej oferty zainstalowano właśnie w ty pomieszczeniu.

Ekspozycja prezentuje najnowsze produkty firmy Geberit. Honorowe miejsce zajmuje tegoroczna nowość, toaleta myjąca AquaClean 8000plus. Obok niej można podziwiać niemal pełny asortyment przycisków ekspozycyjnych, baterie umywalkowe, syfony umywalkowe i natryskowe.

Autorem pomysłu jest architekt Sotyrys Pantopulos, a prace wykonały firmy Baldbud, Alutech i Artur Kukla.

 

Firma powiązana: GEBERIT
aktualizacja: 2009-05-28

Zdaniem naszych Czytelników

Witam,Co do nowych produktów a konkretnie przycisków, to byłem zaskoczony w 100%, Przy zakupie przycisków o nazwie Bolero okazało się że wykonane są z tworzywa, a ja chciałem mieć bardziej trwałe z metalu. Niestety tego modelu z metalu Geberit nie wykonuje- DLACZEGO ????. Chciał ...

tukaj

13 Sie 2009, 21:42

Do du**, firmy, które to robiły powinny łatać dziury w drogach na wsi.

Gość Elian

13 Sie 2009, 18:09

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

Plus X Award dla KLUDI AMEO
Plus X Award dla KLUDI AMEO Baterie umywalkowe KLUDI AMEO zostały uhonorowane światowym znakiem "Plus X Award" w kategoriach: Najlepszy Produkt 2017 oraz Wysoka Jakość, ...
Odpływ liniowy Linearis Comfort firmy Kessel
Odpływ liniowy Linearis Comfort firmy Kessel Regulowana rama, którą dopasować można do podłóg o wysokości od 8 do 22 mm, wysoka przepustowość wynosząca 63 l/min oraz konstrukcja ...
Kolekcja płytek ściennych Tonnes Ceramiki Paradyż
Kolekcja płytek ściennych Tonnes Ceramiki Paradyż Kolekcja płytek ściennych Tonnes Ceramiki Paradyż nawiązuje grafiką do sztuki składania papieru z Dalekiego Wschodu - origami. Tonnes to ...

Praktyczne wskazówki przy projektowaniu łazienki

Na długo przed wkroczeniem ekip wykończeniowych do domu powinniśmy przemyśleć i podjąć decyzje związane z projektowaniem łazienki. Nawet jeśli zatrudniamy projektanta wnętrz, to i tak samodzielnie, a najlepiej wspólnie ze członkami rodziny powinniśmy sprecyzować potrzeby i przemyśleć sposoby ich realizacji, by korzystanie ze wszystkich pomieszczeń, a w szczególności z łazienki było komfortowe, a efekt końcowy satysfakcjonujący.

topowe produkty

Drążki do zasłon łazienkowych alternatywą dla kabiny prysznicowej

Łazienka jest miejscem szczególnym w naszym mieszkaniu. Tutaj codziennie rano i wieczorem przewijają się wszyscy domownicy. Każdy z nas niecierpliwie czeka na swoją kolejkę, aby wziąć upragnioną kąpiel.
Najbardziej znane marki
Ceramika sanitarna - ranking rozpoznawalności firm i produktów
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x