Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Ukośnica Skil Masters, model 3855

W ofercie urządzeń marki Skil Masters pojawiła się ukośnica z posuwem, model 3855. Narzędzie można stosować do wielu prac, np. precyzyjnego cięcia paneli laminowanych, desek i belek podłogowych, lub do cięcia materiałów kompozytowych, np. płyt pilśniowych, sklejek czy płyt MDF.
Ukośnica Skil Masters, model 3855Wydajny silnik o mocy 1 500 W napędza tarczę o średnicy 216 mm. W połączeniu z dobrą ergonomią oraz łatwą obsługą urządzenie gwarantuje bardzo dobry rezultat pracy, za rozsądną cenę. Ukośnica dostępna jest w sprzedaży od kwietnia.

Wysoka wydajność cięcia

Funkcja posuwu zapewnia dużą wydajność pracy nowej ukośnicy Skil Masters. Przy ustawieniu 90°/90° maksymalna szerokość cięcia wynosi 305 mm, a wysokość 65 mm. Dla oznaczenia miejsca cięcia wystarczy krótka kreska, ponieważ wiązka wbudowanego lasera precyzyjnie wskazuje przebieg linii cięcia. Ogranicznik długości ułatwia wykonywanie cięć seryjnych na taką samą długość. Kąt cięcia można ustawić do maksymalnie 45°, przy czym oznakowanych jest dziewięć najpopularniejszych kątów cięcia.

Oświetlenie diodowe LED – lepsza widoczność

zapewnia optymalną widoczność obszaru pracy. Wygodna w obsłudze osłona ułatwia wymianę tarcz, np. gdy użytkownik potrzebuje wymienić znajdującą się w wyposażeniu standardowym urządzenia tarczę 48-zębową (wykonaną z węglików spiekanych i przeznaczoną do cięcia drewna) na tarczę do cięcia innych materiałów.

Ergonomiczna konstrukcja – łatwa obsługa narzędzia

Kolejne zalety nowej ukośnicy to ergonomiczna konstrukcja i łatwa obsługa narzędzia. Miękkie okładziny Softgrip na wszystkich uchwytach sprawiają, że praca staje się bezpieczna i komfortowa. Ukośnica Skil Masters 3855 posiada wygodny system mocowania elementów na stole pilarskim. W wyposażeniu standardowym znajduje się zacisk, który można stosować zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Wytrzymała konstrukcja – optymalna w trudnych warunkach pracy

Wytrzymała konstrukcja ukośnicy zapewnia wysoką precyzję cięcia oraz długą żywotność także przy częstym stosowaniu urządzenia w trudnych warunkach. Osłona tarczy, stół pilarski i ogranicznik wykonane są z trwałego aluminium, komponenty napędu posiadają precyzyjne łożyska kulkowe oraz koła zębate z uzębieniem skośnym.

Łatwy transport

Ukośnica Skil Masters, model 3855, jest łatwa w transporcie, a przygotowanie urządzenia do pracy nie zajmuje wiele czasu. Zintegrowane podpórki można przesuwać w obu kierunkach i nie trzeba ich demontować na czas transportu. Urządzenie posiada schowek na przewód zasilający oraz załączone w wyposażeniu klucze potrzebne do wymiany tarczy.

Sugerowana cena detaliczna brutto (czerwiec 2011): ukośnica do paneli (model 3855) - 1 229zł

 

aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Zestawienie 23 modeli agregatów prądotwórczych

Niezapowiedziane przerwy w dostawach prądu zdarzają się co najmniej kilka razy w roku i często występują w najmniej odpowiednim momencie. Jeśli nie chcemy być niemile zaskakiwani przez zakład energetyczny, warto zaopatrzyć się w alternatywne źródło zasilania w postaci agregatu prądotwórczego. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę, wybierając generator do domu jednorodzinnego.

topowe produkty

Makita: narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V!

Nowość w ofercie firmy MAKITA. Niedostępne u konkurencji narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Innowacyjne rozwiązanie gwarantujące taką samą moc znamionową jak w przypadku akumulatorów 36 V oraz dłuższy czas pracy.
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V Firma MAKITA oferuje narzędzia o tradycyjnie wysokiej jakości. Cechy wspólne całego asortymentu sekatorów to dobre wyważenie urządzenia, ...
Szlifierka kątowa YT-82100
Szlifierka kątowa YT-82100 Nowa, mocna szlifierka kątowa z rodziny elektronarzędzi YATO przeznaczona jest do cięcia i szlifowanie metalu oraz materiałów mineralnych.
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku Firma Husqvarna aktywnie współpracuje i wspiera podopiecznych Fundacji Onkologicznej Alivia. W ramach kampanii "Przekaż swój 1% podatku na ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x