Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Wyrzynarka PST 650 z serii Compact

Wyrzynarka PST 650 z serii Compact to narzędzie przeznaczone dla użytkowników indywidualnych. Nowy model uzupełnia serię wyrzynarek Compact podzielonych na trzy linie: "Easy", "Universal" i "Expert" i reprezentuje w niej linię "Easy".

Wyrzynarka PST 650 z serii Compact Model PST 650 "Easy" jest mniejszy o 20% i o 300 g lżejszy od poprzedniej wersji, dzięki czemu jest wyjątkowo wygodny w użyciu. Wyrzynarka PST 650 "Easy" służy przede wszystkim do podstawowych prac wymagających precyzyjnego cięcia drewna, metalu lub aluminium. Dzięki funkcji nadmuchu wióry powstałe przy pracy są szybko usuwane, gwarantując dobrą widoczność linii cięcia. Powiększona stopa zapewnia lepszą kontrolę urządzenia w trakcie pracy.

Oprócz tego wyrzynarka PST 650 "Easy" wyposażona jest w liniowy system równoważenia mas, który minimalizuje drgania brzeszczotu, sprawiając, że PST 650 "Easy" to bardzo precyzyjne narzędzie.

Łatwa obsługa i beznarzędziowa wymiana brzeszczotów

Jednym z podstawowych zastosowań wyrzynarki PST 650 "Easy" jest cięcie drewna, nawet do głębokości 65 mm. W przypadku cięcia aluminium i metalu maksymalna głębokość cięcia wynosi odpowiednio 10 mm oraz 4 mm

Zastosowany w wyrzynarce system SDS pozwala na łatwą wymianę brzeszczotów. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk, aby wyjąć używany brzeszczot. Nowy brzeszczot montuje się szybko i wygodnie, nie używając do tego narzędzi.

W porównaniu z konkurencyjnymi modelami podstawowymi PST 650 "Easy" jest jednym z najbardziej poręcznych i komfortowych w użyciu. Stanowi doskonałe uzupełnienie produktów z serii Compact.

Użytkownicy z pewnością docenią szereg zalet wynikających z poręcznego kształtu PST 650 "Easy" takich jak: kompaktowe wymiary, niewielką wagę i wygodę manewrowania, którą zapewnia ergonomiczna konstrukcja oraz miękka powierzchnia uchwytu.

Rekomendowana przez producenta cena wynosi 229 zł z VAT.

Standardowe wyposażenie obejmuje praktyczną walizkę oraz trzy brzeszczoty do drewna. Dodatkowo w ofercie osprzętu Bosch znajduje się adapter do zintegrowanego przyłącza odkurzacza oraz brzeszczoty do cięcia aluminium i metalu.

Poza PST 650 "Easy" w serii wyrzynarek Compact dostępne sa również 2 modele w linii "Universal“ (PST 700E, PST 800 PEL) oraz 2 modele w linii "Expert“ (PST 900 PEL, PST 1000 PEL).

 

aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Zestawy do mocowania ceramiki sanitarnej
Zestawy do mocowania ceramiki sanitarnej Gotowe zestawy do mocowania umywalek i misek WC od fischer to wygodne rozwiązanie zarówno dla specjalistów, jak i domowych majsterkowiczów.
Nowe torby narzędziowe YATO
Nowe torby narzędziowe YATO Wygodne, pojemne, poręczne - nowe torby narzędziowe YATO pozwalają na utrzymanie narzędzi w porządku i łatwy transport.
Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO
Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO Szlifowanie, frezowanie, cięcie, bruzdowanie – to wszystko potrafią nowe dyski tarnikowe YATO do szlifierek kątowych. Powstały z hartowanej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze