Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Przecinarka do metalu SDS22-355 T marki DWT

Od lipca marka DWT wprowadza na polski rynek przecinarkę do metalu SDS22-355 T.

Przecinarka do metalu SDS22-355 T marki DWTUrządzenie doskonale sprawdza się w zakładach zajmujących się obróbką metali. Wydajny silnik o mocy 2200 W sprawia ze cięcie profili, rur oraz pełnych materiałów staje się znacznie bardziej efektywne.

Maszyna osiąga prędkość obrotową bez obciążenia do 3750 obrotów/min. Możliwe jest zastosowanie tarczy tnącej o maksymalnej średnicy 355 mm a blokada wrzeciona sprawia że wymiana tarczy jest łatwa i bezpieczna. Parametry przecinarki SDS22-355 T pozwalają na cięcie materiałów o maksymalnej szerokości do 145 mm i wysokości do 108 mm. Urządzenie wyposażone jest w śrubę, umożliwiającą regulowanie głębokości cięcia.

Bezpieczeństwo użytkowania podczas pracy zapewnia również ruchoma osłona tarczy tnącej. Rozwiązaniem ułatwiającym transport jest usytuowana dodatkowa rączka na obudowie do przenoszenia urządzenia. Producent chcąc ułatwić  magazynowanie przecinarki SDS22-355 T umożliwił opuszczanie mechanizmu tnącego dzięki czemu zajmuje mniej miejsca w miejscu przechowania lub na stanowisku pracy.

Maszyna posiada również solidną podstawę wykonaną ze stopu aluminium. Cała waży 19 kg. Włącznik urządzenia ma bezpieczną blokadę, która zapobiega przypadkowemu uruchomieniu urządzenia. Dodatkowym atutem wpływającym na komfort pracy użytkownika jest miękki uchwyt.

 


Firma powiązana: Hanmar
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO
Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO Szlifowanie, frezowanie, cięcie, bruzdowanie – to wszystko potrafią nowe dyski tarnikowe YATO do szlifierek kątowych. Powstały z hartowanej ...
Nowe poziomice YATO
Nowe poziomice YATO W ofercie marki YATO pojawiły się trzy nowe rodzaje poziomic.
Firma fischerpolska uruchomiła nowy portal poradnikowy
Firma fischerpolska uruchomiła nowy portal poradnikowy Producent systemów zamocowań w ramach kampanii "Gwarancja bezpieczeństwa" stworzył platformę poradnikową. Strona bezpiecznyfischer.pl ma ...

Zestawienie 23 modeli agregatów prądotwórczych

Niezapowiedziane przerwy w dostawach prądu zdarzają się co najmniej kilka razy w roku i często występują w najmniej odpowiednim momencie. Jeśli nie chcemy być niemile zaskakiwani przez zakład energetyczny, warto zaopatrzyć się w alternatywne źródło zasilania w postaci agregatu prądotwórczego. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę, wybierając generator do domu jednorodzinnego.

topowe produkty

Niezbędne odkurzanie? Wypróbuj WD Kärcher!

W domu i jego otoczeniu jest wiele zadań do wykonania. Czy to porządki w garażu, czy sprzątanie w przydomowym warsztacie po majsterkowaniu, czy chociażby posprzątanie rozlanej herbaty lub soku. Tym wszystkim sprawnie zajmie się każdy uniwersalny odkurzacz Kärcher WD, który usuwa zarówno suche, jak i wilgotne zanieczyszczenia, a nawet wodę.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze