Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Przecinarka do metalu SDS22-355 T marki DWT

Od lipca marka DWT wprowadza na polski rynek przecinarkę do metalu SDS22-355 T.

Przecinarka do metalu SDS22-355 T marki DWTUrządzenie doskonale sprawdza się w zakładach zajmujących się obróbką metali. Wydajny silnik o mocy 2200 W sprawia ze cięcie profili, rur oraz pełnych materiałów staje się znacznie bardziej efektywne.

Maszyna osiąga prędkość obrotową bez obciążenia do 3750 obrotów/min. Możliwe jest zastosowanie tarczy tnącej o maksymalnej średnicy 355 mm a blokada wrzeciona sprawia że wymiana tarczy jest łatwa i bezpieczna. Parametry przecinarki SDS22-355 T pozwalają na cięcie materiałów o maksymalnej szerokości do 145 mm i wysokości do 108 mm. Urządzenie wyposażone jest w śrubę, umożliwiającą regulowanie głębokości cięcia.

Bezpieczeństwo użytkowania podczas pracy zapewnia również ruchoma osłona tarczy tnącej. Rozwiązaniem ułatwiającym transport jest usytuowana dodatkowa rączka na obudowie do przenoszenia urządzenia. Producent chcąc ułatwić  magazynowanie przecinarki SDS22-355 T umożliwił opuszczanie mechanizmu tnącego dzięki czemu zajmuje mniej miejsca w miejscu przechowania lub na stanowisku pracy.

Maszyna posiada również solidną podstawę wykonaną ze stopu aluminium. Cała waży 19 kg. Włącznik urządzenia ma bezpieczną blokadę, która zapobiega przypadkowemu uruchomieniu urządzenia. Dodatkowym atutem wpływającym na komfort pracy użytkownika jest miękki uchwyt.

 


Firma powiązana: Hanmar
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V Firma MAKITA oferuje narzędzia o tradycyjnie wysokiej jakości. Cechy wspólne całego asortymentu sekatorów to dobre wyważenie urządzenia, ...
Szlifierka kątowa YT-82100
Szlifierka kątowa YT-82100 Nowa, mocna szlifierka kątowa z rodziny elektronarzędzi YATO przeznaczona jest do cięcia i szlifowanie metalu oraz materiałów mineralnych.
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku Firma Husqvarna aktywnie współpracuje i wspiera podopiecznych Fundacji Onkologicznej Alivia. W ramach kampanii "Przekaż swój 1% podatku na ...

Zestawienie 23 modeli agregatów prądotwórczych

Niezapowiedziane przerwy w dostawach prądu zdarzają się co najmniej kilka razy w roku i często występują w najmniej odpowiednim momencie. Jeśli nie chcemy być niemile zaskakiwani przez zakład energetyczny, warto zaopatrzyć się w alternatywne źródło zasilania w postaci agregatu prądotwórczego. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę, wybierając generator do domu jednorodzinnego.

topowe produkty

Makita: narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V!

Nowość w ofercie firmy MAKITA. Niedostępne u konkurencji narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Innowacyjne rozwiązanie gwarantujące taką samą moc znamionową jak w przypadku akumulatorów 36 V oraz dłuższy czas pracy.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x