Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Szlifierka Skil Masters przeznaczona do remontów

Skil Europe, producent przenośnych elektronarzędzi, rozszerza serię elektronarzędzi profesjonalnych Skil Masters o nową szlifierkę do ścian i sufitów. Model 7520 jest przeznaczony do remontów i prac dekoracyjnych związanych z obróbką ścian i sufitów murowanych oraz gipsowo-kartonowych, a także do szlifowania, polerowania i czyszczenia podłóg. Szlifierka Skil Masters jest dostępna w sprzedaży od listopada 2012.

Nowy produkt serii elektronarzędzi profesjonalnych Skil Masters

Szlifierka Skil Masters przeznaczona do remontów Elektronarzędzia linii Skil Masters zostały zaprojektowane z myślą o pragmatycznych profesjonalistach, którzy potrzebują szybko i efektywnie wykonać codzienne prace. Model 7520 stanowi alternatywę dla kosztownych, zaawansowanych modeli szlifierek marek specjalistycznych, a przy tym oferuje profesjonalną wydajność w niższej cenie.

Rozsuwany drążek teleskopowy: kompaktowe wymiary i duży zasięg

Model 7520 jest łatwy w obsłudze dzięki rozsuwanemu drążkowi teleskopowemu, niskiej wadze oraz miękkiej rękojeści którą cechuje ergonomiczny kształt. Wydajny silnik o mocy 600 W umożliwia szybką pracę i obróbkę szeregu materiałów.

Drążek teleskopowy o długości 123 cm można wydłużyć do 165 cm, dzięki czemu model 7520 idealnie sprawdza się podczas prac w ciasnych pomieszczeniach, takich jak korytarze czy toalety; zapewnia także odpowiedni zasięg przy szlifowania ścian. W wyposażeniu standardowym znajduje się dodatkowa przedłużka, który pozwala zwiększyć zasięg pracy aż do 350cm, zapewniając łatwy dostęp do wyższych partii ścian i sufitów.

Talerz szlifierski z funkcją automatycznej adaptacji do podłoża

Ruchomy talerz szlifierski automatycznie adaptuje się do kształtu szlifowanej powierzchni na każdej wysokości pracy, zapewniając łatwe prowadzenie narzędzia. Dodatkowym ułatwieniem jest zdejmowany element talerza, który ułatwia pracę w narożnikach.

Talerz szlifierski, mocowany na rzepy, jest przeznaczony do stosowania standardowych tarcz szlifierskich i polerskich o średnicy 225 mm. W wyposażeniu urządzenia znajduje się także praktyczna podpórka, który umożliwia ustawienie szlifierki w pozycji pionowej podczas przerw w pracy.

Wydajny silnik 600 W ze sterowaniem elektronicznym

Model 7520 jest wyposażony w wydajny silnik o mocy 600 W ze sterowaniem elektronicznym, które zapewnia urządzeniu łagodny rozruch i zapobiega zarysowaniu oraz innym uszkodzeniom powierzchni. Wstępny wybór prędkości umożliwia dostosowanie prędkości obrotowej w zależności od obrabianego materiału i zastosowania szlifierki. Funkcja Constant Speed zapewnia stałe tempo pracy niezależnie od nacisku wywieranego na urządzenie.

Kompatybilna z większością odkurzaczy profesjonalnych

Bezpyłową pracę zapewnia modelowi 7520 wąż o długości 4 m i trzy adaptery umożliwiające podłączenie szlifierki do większości odkurzaczy profesjonalnych. Dzięki temu urządzenie spełnia obowiązujące w wielu krajach przepisy dotyczące stosowania szlifierek do ścian i sufitów wraz z odkurzaczami profesjonalnymi klasy M.

Samoczyszczące filtry stosowane w tych odkurzaczach zapewniają ciągłość pracy bez konieczności ręcznego czyszczenia lub wymiany filtra. Po użyciu szlifierkę można złożyć i umieścić w bardzo kompaktowej walizce umożliwiającej łatwy transport i przechowywanie.

 

aktualizacja: 2012-11-16

Dodaj komentarz

Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V Firma MAKITA oferuje narzędzia o tradycyjnie wysokiej jakości. Cechy wspólne całego asortymentu sekatorów to dobre wyważenie urządzenia, ...
Szlifierka kątowa YT-82100
Szlifierka kątowa YT-82100 Nowa, mocna szlifierka kątowa z rodziny elektronarzędzi YATO przeznaczona jest do cięcia i szlifowanie metalu oraz materiałów mineralnych.
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku Firma Husqvarna aktywnie współpracuje i wspiera podopiecznych Fundacji Onkologicznej Alivia. W ramach kampanii "Przekaż swój 1% podatku na ...

Zestawienie 23 modeli agregatów prądotwórczych

Niezapowiedziane przerwy w dostawach prądu zdarzają się co najmniej kilka razy w roku i często występują w najmniej odpowiednim momencie. Jeśli nie chcemy być niemile zaskakiwani przez zakład energetyczny, warto zaopatrzyć się w alternatywne źródło zasilania w postaci agregatu prądotwórczego. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę, wybierając generator do domu jednorodzinnego.

topowe produkty

Makita: narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V!

Nowość w ofercie firmy MAKITA. Niedostępne u konkurencji narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Innowacyjne rozwiązanie gwarantujące taką samą moc znamionową jak w przypadku akumulatorów 36 V oraz dłuższy czas pracy.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x