Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Bezpłatny przegląd elektronarzędzi w serwisie Bosch

Bezpłatny przegląd elektronarzędzi w serwisie Bosch

Dla wszystkich użytkowników elektronarzędzi marek Bosch, Skil i Dremel centralny serwis Bosch przygotował specjalną ofertę bezpłatnego przeglądu elektronarzędzi, która obowiązuje od 01.03 do 31.05.2013 r.

Centralny serwis elektronarzędzi Bosch zaprasza wszystkich użytkowników elektronarzędzi marek Bosch, Dremel i Skil, narzędzi ogrodowych marek Bosch i Skil oraz narzędzi pomiarowych marek Bosch, CST/berger i Skil do bezpłatnego przeglądu użytkowanych przez nich narzędzi.

Dzięki akcji użytkownicy elektronarzędzi – zarówno tych profesjonalnych, jak i przeznaczonych do użytku domowego – mogą zlecić bezpłatną kontrolę wszystkich kluczowych elementów narzędzi mających wpływ na bezpieczeństwo i komfort ich użytkowania.

Oferta dotyczy wszystkich narzędzi ww. marek – także tych, których nie obejmuje już gwarancja producenta.

Kompleksowy przegląd wg najwyższych standardów Bosch

Po przyjęciu narzędzia wykwalifikowany mechanik Bosch rozpoczyna przegląd od oceny wizualnej i stanu ogólnego narzędzia. Sprawdzana jest m.in. funkcjonalność narzędzia, stan włącznika, kabla zasilającego i szczotek węglowych. Po otwarciu narzędzia pod lupę mechanika trafiają najważniejsze dla danego narzędzia elementy mechaniczne. Ocenie podlega także stan smarowania elementów ruchomych.

Po zakończeniu przeglądu każde narzędzie zostaje sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa elektrycznego, co potwierdza osobisty podpis mechanika Bosch na specjalnej naklejce umieszczanej na narzędziu.

Konieczna naprawa? Bez obaw!

Jeżeli przegląd wykaże konieczność wykonania naprawy, klient zapłaci wyłącznie za robociznę i za zużyte części zamienne. W ramach akcji Bosch oferuje specjalny, 20% rabat na zakup części zamiennych niezbędnych do wykonania naprawy.

Szybko i wygodnie dla klienta

Dodatkowym ułatwieniem jest bezpłatny transport narzędzia do serwisu oraz zwrotnie do klienta – koszty przesyłki pokrywa serwis Bosch.

Aby skorzystać z bezpłatnej wysyłki narzędzia, należy zadzwonić do firmy kurierskiej DHL pod numer 801 345 345 oraz zamówić usługę kurierską na koszt odbiorcy podając numer płatnika 1224710.

Więcej informacji nt. akcji udziela centralny serwis elektronarzędzi Bosch:
Tel. 22 715 44 50, 22 715 44 60 (pon.-pt. 8:30 – 16:00)
e-mail: bsc@pl.bosch.com

Specjalna oferta bezpłatnego przeglądu obowiązuje od 01.03. do 31.05.2013r. Bezpłatny transport narzędzia jest możliwy wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL i na adres serwisu Bosch (ul. Szyszkowa 35/37, 02-285 Warszawa).

aktualizacja: 2013-03-08

Dodaj komentarz

Mikado - designerski wieszak Jaga
Mikado - designerski wieszak Jaga Wieszak ręcznikowy Jaga Mikado sprawdzi się w roli wieszaka na kuchenne ściereczki, uchwytu na torebkę, czy relingu na doniczki z ziołami. ...
Nagroda Red Dot Award dla baterii KLUDI AMEO
Nagroda Red Dot Award dla baterii KLUDI AMEO Najnowsza seria baterii marki KLUDI, której premiera miała miejsce na tegorocznych targach ISH, może poszczycić się jedną z najważniejszych ...
Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia
Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia. Konsekwentny rozwój firmy zaowocował silną pozycją KLUDI w Polsce oraz wpłynął ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze