Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Magnum 44W - nowy naświetlacz w ofercie Lena Lighting

Od lutego w ofercie Leny Lighting dostępny jest nowy typ naświetlacza serii Magnum oznaczony kodem 44W. Jest to już dziewiąta oprawa z serii profesjonalnych i bardzo wytrzymałych naświetlaczy energooszczędnych, które niezmiennie cieszą się popularnością w kraju jak i za granicą.

Naświetlacze Magnum to seria wytrzymałych na zniszczenie (IK10) oraz szczelnych (IP54) opraw użytkowych wykorzystywanych powszechnie w budownictwie czy pracach warsztatowych. Oprawa ta została zaprojektowana jako mobilne źródło światła, które dzięki niskiej wadze (3,2 kg) i małym rozmiarom (niecałe 30cm x 50cm) nie sprawia żadnych trudności przy przenoszeniu czy montowaniu.

Ergonomiczny uchwyt pozwala nie tylko na przenoszenie, ale także montaż naświetlacza na stojaku lub dowolnej innej powierzchni. Zastosowane źródła światła to energooszczędne świetlówki TL-C współpracujące z elektronicznym balastem EVG.

Magnum 44W - nowy naświetlacz w ofercie Lena Lighting Magnum 44W - nowy naświetlacz w ofercie Lena Lighting

Użytkownicy naświetlaczy Magnum zwracają szczególną uwagę na funkcjonalność wersji z wbudowanym gniazdem do którego można podłączyć urządzenia, a także bezproblemowość transportu tych opraw, które nie wymagają szczególnych warunków.

Szczegóły techniczne oprawy można znaleźć w karcie katalogowej, a także na stronie www.lenalighting.pl/produkty

aktualizacja: 2013-03-08

Dodaj komentarz

Materiały dodatkowe
Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO
Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO Szlifowanie, frezowanie, cięcie, bruzdowanie – to wszystko potrafią nowe dyski tarnikowe YATO do szlifierek kątowych. Powstały z hartowanej ...
Nowe poziomice YATO
Nowe poziomice YATO W ofercie marki YATO pojawiły się trzy nowe rodzaje poziomic.
Firma fischerpolska uruchomiła nowy portal poradnikowy
Firma fischerpolska uruchomiła nowy portal poradnikowy Producent systemów zamocowań w ramach kampanii "Gwarancja bezpieczeństwa" stworzył platformę poradnikową. Strona bezpiecznyfischer.pl ma ...

Zestawienie 23 modeli agregatów prądotwórczych

Niezapowiedziane przerwy w dostawach prądu zdarzają się co najmniej kilka razy w roku i często występują w najmniej odpowiednim momencie. Jeśli nie chcemy być niemile zaskakiwani przez zakład energetyczny, warto zaopatrzyć się w alternatywne źródło zasilania w postaci agregatu prądotwórczego. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę, wybierając generator do domu jednorodzinnego.

topowe produkty

Niezbędne odkurzanie? Wypróbuj WD Kärcher!

W domu i jego otoczeniu jest wiele zadań do wykonania. Czy to porządki w garażu, czy sprzątanie w przydomowym warsztacie po majsterkowaniu, czy chociażby posprzątanie rozlanej herbaty lub soku. Tym wszystkim sprawnie zajmie się każdy uniwersalny odkurzacz Kärcher WD, który usuwa zarówno suche, jak i wilgotne zanieczyszczenia, a nawet wodę.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze