Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Magnum 44W - nowy naświetlacz w ofercie Lena Lighting

Od lutego w ofercie Leny Lighting dostępny jest nowy typ naświetlacza serii Magnum oznaczony kodem 44W. Jest to już dziewiąta oprawa z serii profesjonalnych i bardzo wytrzymałych naświetlaczy energooszczędnych, które niezmiennie cieszą się popularnością w kraju jak i za granicą.

Naświetlacze Magnum to seria wytrzymałych na zniszczenie (IK10) oraz szczelnych (IP54) opraw użytkowych wykorzystywanych powszechnie w budownictwie czy pracach warsztatowych. Oprawa ta została zaprojektowana jako mobilne źródło światła, które dzięki niskiej wadze (3,2 kg) i małym rozmiarom (niecałe 30cm x 50cm) nie sprawia żadnych trudności przy przenoszeniu czy montowaniu.

Ergonomiczny uchwyt pozwala nie tylko na przenoszenie, ale także montaż naświetlacza na stojaku lub dowolnej innej powierzchni. Zastosowane źródła światła to energooszczędne świetlówki TL-C współpracujące z elektronicznym balastem EVG.

Magnum 44W - nowy naświetlacz w ofercie Lena Lighting Magnum 44W - nowy naświetlacz w ofercie Lena Lighting

Użytkownicy naświetlaczy Magnum zwracają szczególną uwagę na funkcjonalność wersji z wbudowanym gniazdem do którego można podłączyć urządzenia, a także bezproblemowość transportu tych opraw, które nie wymagają szczególnych warunków.

Szczegóły techniczne oprawy można znaleźć w karcie katalogowej, a także na stronie www.lenalighting.pl/produkty

aktualizacja: 2013-03-08

Dodaj komentarz

Materiały dodatkowe
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V Firma MAKITA oferuje narzędzia o tradycyjnie wysokiej jakości. Cechy wspólne całego asortymentu sekatorów to dobre wyważenie urządzenia, ...
Szlifierka kątowa YT-82100
Szlifierka kątowa YT-82100 Nowa, mocna szlifierka kątowa z rodziny elektronarzędzi YATO przeznaczona jest do cięcia i szlifowanie metalu oraz materiałów mineralnych.
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku Firma Husqvarna aktywnie współpracuje i wspiera podopiecznych Fundacji Onkologicznej Alivia. W ramach kampanii "Przekaż swój 1% podatku na ...

Zestawienie 23 modeli agregatów prądotwórczych

Niezapowiedziane przerwy w dostawach prądu zdarzają się co najmniej kilka razy w roku i często występują w najmniej odpowiednim momencie. Jeśli nie chcemy być niemile zaskakiwani przez zakład energetyczny, warto zaopatrzyć się w alternatywne źródło zasilania w postaci agregatu prądotwórczego. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę, wybierając generator do domu jednorodzinnego.

topowe produkty

Makita: narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V!

Nowość w ofercie firmy MAKITA. Niedostępne u konkurencji narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Innowacyjne rozwiązanie gwarantujące taką samą moc znamionową jak w przypadku akumulatorów 36 V oraz dłuższy czas pracy.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x