Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Małe szlifierki kątowe Bosch Professional z serii PROtection

Małe szlifierki kątowe Bosch Professional z serii PROtection

Nowa edycja małych szlifierek kątowych firmy Bosch, gwarantuje profesjonalnym użytkownikom elektronarzędzi najwyższy poziom ochrony dzięki wyposażeniu we włącznik czuwakowy PROtection, który zapewnia zatrzymanie obrotów silnika i tarczy po zwolnieniu włącznika.

Wygodny uchwyt i wydłużony kształt włącznika zapewniają pełną kontrolę nad narzędziem – niezależnie od sposobu trzymania narzędzia. Nowe szlifierki kątowe z włącznikiem PROtection są dostępne w sprzedaży od marca 2013. 

Nowe szlifierki Bosch dla profesjonalistów to kolejny krok ku lepszej ochronie użytkowników. Dzięki zastosowaniu włącznika czuwakowego PROtection konstruktorzy firmy Bosch umożliwili szybkie zatrzymanie silnika i tarczy, co eliminuje ryzyko wszelkich urazów spowodowanych np. po nieostrożnym odłożeniu wciąż pracującej szlifierki. Modele GWS 9, 12 i 15 z serii PROtection zostały stworzone głównie, by spełnić wymagania dużych użytkowników instytucjonalnych, zakładów produkcyjnych i firm budowlanych oczekujących najwyższych standardów bezpieczeństwa pracy i ochrony swoich pracowników.

Nowe szlifierki kątowe Bosch Professional z serii PROtection umożliwiają teraz bezpieczne trzymanie narzędzia na 3 różne sposoby – z przodu, na środku i na końcu narzędzia. Jest to możliwe dzięki takiemu wydłużeniu włącznika czuwakowego przez całą długość uchwytu, aby naciśnięcie włącznika i przytrzymanie go w pozycji włączonej nie sprawiało żadnego problemu. To doskonałe rozwiązanie dla profesjonalnych użytkowników pracujących w bardzo trudnych warunkach, np. w wąskich przestrzeniach. Możliwość zachowania pełnej kontroli nad narzędziem w kilku różnych pozycjach bardzo ułatwia manewrowanie szlifierką.

GWS 9-115 P Professional o mocy 900 W jest narzędziem uniwersalnym i przydatnym w wielu branżach. Przy wykorzystaniu odpowiedniego osprzętu szlifierkę tę można stosować do cięcia rur stalowych i profili, usuwania spawów czy nierówności z krawędzi i kształtek. Z kolei model o mocy 1200 W jest przeznaczony do zaawansowanych prac, np. przy budowie skomplikowanych konstrukcji, takich jak dźwigi budowlane, cysterny, statki, a także na dużych budowach lub przy konstrukcjach stalowych.

Szlifierka GWS 12-125 CIP Professional – dzięki systemowi Constant Electronic – zapewnia stałą prędkość obrotową niezależnie od obciążenia, co sprawdza się zwłaszcza podczas najbardziej wymagających prac, natomiast model o symbolu GWS 15-125 CIEP Professional ma zastosowanie przy obróbce różnych materiałów, które wymagają wstępnego wyboru prędkości obrotowej.

Jesteśmy przekonani, że naszą serię szlifierek PROtection docenią przede wszystkim specjaliści odpowiedzialni za stworzenie bezpiecznych warunków pracy swoim pracownikom. Szlifierki mają niewielkie rozmiary, są wydajne i proste w obsłudze, można łatwo wybrać odpowiedni model, ale przede wszystkim zapewniają poziom bezpieczeństwa pracy tam, gdzie chwila nieuwagi może kosztować bardzo wiele – mówi Marek Krajewski, Senior Brand Manager marki Bosch Niebieski.

aktualizacja: 2013-03-22

Dodaj komentarz

Zobacz też:

MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft MASTER cut 2500, nowy stół maszynowy od Wolfcraft, jest już dostępny w Polsce. Wyróżnia go wysoka precyzja pracy, łatwość transportu, ...
Proxxon - nowość wśród wiertarko-szlifierek  Lange Łukaszuk
Proxxon - nowość wśród wiertarko-szlifierek Lange Łukaszuk Jest niezwykle wygodne i nie wymaga podłączenia do prądu - to pierwsze takie akumulatorowe mikronarzędzie na rynku. Proxxon prezentuje najnowszą ...
Zestawy do mocowania ceramiki sanitarnej
Zestawy do mocowania ceramiki sanitarnej Gotowe zestawy do mocowania umywalek i misek WC od fischer to wygodne rozwiązanie zarówno dla specjalistów, jak i domowych majsterkowiczów.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze