Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

STARE NA NOWE! Akcja Kärcher do 31.10.2013

STARE NA NOWE! Akcja Kärcher do 31.10.2013

Do 31.10.2013 r. można dokonać wymiany starych urządzeń wysokociśnieniowych (dowolnej marki) na nowe urządzenia Kärcher w niższych cenach.

W akcji tej (regulamin dostępny na www.karcher.pl i w salonach sprzedaży na terenie Polski) zakupić można wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące bez podgrzewania wody HD 9/20 - 4 M i HDS 10/20 – 4M (z podgrzewaniem wody)!

Obydwa urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher oferowane w akcji STARE NA NOWE przeznaczone są do utrzymania czystości w budownictwie, rolnictwie, przemyśle, transporcie i motoryzacji.

HDS 10/20 – 4M to urządzenie klasy średniej przeznaczone do usuwania szczególnie uciążliwych zabrudzeń i pracy w trudnych warunkach. Urządzenie wyposażone w 3-tłokową pompę osiową z tłokami z tulejami ceramicznymi posiada specjalny tryb eco!efficiency (podgrzewanie wody do temperatury 60°C, wystarczająco skutecznej przy usuwaniu większości zabrudzeń), który pozwala zmniejszyć zużycie paliwa nawet o ok. 20%.

Nowy system podawania środków zabezpieczających przed korozją i kamieniem chroni urządzenie przed podaniem niewłaściwie dobranego preparatu (urządzenie identyfikuje go za pomocą specjalnego chipu zamontowanego w butelce). Pokrętło umożliwia łatwe i precyzyjne dozowanie środka czyszczącego z obu zbiorników w zależności od bieżącego zapotrzebowania.

Panel obsługowy HDS 10/20 – 4M wskazuje m.in. poziom oleju, paliwa, środka chroniącego przed korozją i kamieniem czy informacje o braku 1 fazy, co znacznie ułatwia obsługę urządzenia. Czujnik temperatury spalin wyłącza silnik przy temperaturze przekraczającej 300°C, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikowi. Bezawaryjną i bezpieczną pracę zapewnia także system tłumienia drgań SDS, który redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym urządzenia.

HD 9/20 – 4M to urządzenie klasy średniej bez podgrzewania wody, ale z możliwością pracy z wodą o temp. 60oC) wyposażone w mocny wolnoobrotowy, 4-biegunowy silnik o wyjątkowo długiej żywotności. Dzięki dużemu wydatkowi wody (do 900 l/h) czyści nawet najtrudniejsze zabrudzenia, jakie występują na placu budowy.

W standardzie wyposażenia HD 9/20 – 4M znajduje się m.in. Switch Chem czyli system podawania środka czyszczącego umożliwiający płynne przejście z jednego środka na drugi bez konieczności przerywania pracy. Precyzyjne dozowanie zapewnia wygodne w obsłudze pokrętło. Umożliwia wybór pomiędzy dwoma różnymi butelkami środka czyszczącego oraz ustawienie ilości dozowanego środka w zależności od bieżących potrzeb.

aktualizacja: 2013-08-08

Dodaj komentarz

Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V Firma MAKITA oferuje narzędzia o tradycyjnie wysokiej jakości. Cechy wspólne całego asortymentu sekatorów to dobre wyważenie urządzenia, ...
Szlifierka kątowa YT-82100
Szlifierka kątowa YT-82100 Nowa, mocna szlifierka kątowa z rodziny elektronarzędzi YATO przeznaczona jest do cięcia i szlifowanie metalu oraz materiałów mineralnych.
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku Firma Husqvarna aktywnie współpracuje i wspiera podopiecznych Fundacji Onkologicznej Alivia. W ramach kampanii "Przekaż swój 1% podatku na ...

Zestawienie 23 modeli agregatów prądotwórczych

Niezapowiedziane przerwy w dostawach prądu zdarzają się co najmniej kilka razy w roku i często występują w najmniej odpowiednim momencie. Jeśli nie chcemy być niemile zaskakiwani przez zakład energetyczny, warto zaopatrzyć się w alternatywne źródło zasilania w postaci agregatu prądotwórczego. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę, wybierając generator do domu jednorodzinnego.

topowe produkty

Makita: narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V!

Nowość w ofercie firmy MAKITA. Niedostępne u konkurencji narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Innowacyjne rozwiązanie gwarantujące taką samą moc znamionową jak w przypadku akumulatorów 36 V oraz dłuższy czas pracy.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x