Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Nowe produkty w ofercie XR DeWALT

Firma DeWALT rozszerzyła swoją ofertę produktów XR wprowadzając na rynek trzy nowe, zaawansowane urządzenia – młotowiertarkę, pilarkę do metalu oraz radio. Wszystkie te urządzenia działają na nowych, uniwersalnych i bardzo wydajnych akumulatorach LI-ION XR 4,0Ah.

Produkty marki DeWALT oznaczone znakiem XR cechuje wysoka wydajność oraz bardzo dobre parametry techniczne. Dzięki nim tę samą pracę można wykonać w krótszym czasie oraz w najwyższym standardzie. Charakterystyczną cechą narzędzi z oferty XR jest możliwość stosowania do wszystkich narzędzi o takim samym napięciu jednego, uniwersalnego akumulatora.

Nowy LI-ION XR 4,0Ah

Obok dostępnego dotychczas akumulatora 3,0Ah DeWALT wprowadził nowy - LI-ION XR 4,0Ah. Posiada on taki sam rozmiar oraz wagę jak akumulator 3.0Ah, ale za to dłuższy aż o 33% czas pracy z jednego naładowania. Dzięki temu LI-ION XR 4,0 Ah jest wręcz idealny do ciężkich, długotrwałych obciążeń w trudnych warunkach pracy.

Oprócz nowego akumulatora producent wprowadził na rynek jeszcze trzy urządzenia – młotowiertarkę akumulatorową XR (model DCH254M2), pilarkę akumulatorową XR do metalu (model DCS373) oraz radio XR (model DCR017).

Młotowiertarka akumulatorowa XR (DCH254M2)

Nowa 18-voltowa młotowiertarka akumulatorowa XR wykorzystuje system z grupy Perform&Protect wydłużający czas pracy ciągłej bez zmniejszenia wydajności. Dzięki Perform&Protect poziom wibracji przenoszonych na użytkownika DCH254M2 jest najniższy w tej klasie narzędzi i wynosi do 6,9 m/s2. Kompaktowa i dobrze wyważona obudowa młotowiertarki zapewnia użytkownikom wysoki komfort pracy.

DCH254M2 gwarantuje szybkie wiercenie nawet w twardym betonie oraz większą prędkość i energię uderzeń (energia udaru – 2,1). Za komfort pracy tą młotowiertarką odpowiada niewielka waga urządzenia – 3,2 kg, szybkowymienny uchwyt redukujący wibracje oraz możliwość ustawienia jednego z trzech trybów pracy. Młotowiertarka DCH254M2 działa na akumulatorze LI-ION XR 4,0 Ah.

Pilarka akumulatorowa XR do metalu (DCS373)

Pilarka do metalu z oferty XR stanowi idealną propozycję dla wielu specjalistów. Jej nowoczesna konstrukcja o masie 3,8 kg umożliwia szybką i precyzyjną pracę, a dobre wyważenie oraz ogumowany uchwyt gwarantują łatwą i wygodną obsługę. DCS373 wyposażono w oświetleniu LED i przezroczystą osłonę tarczy, które zapewniają doskonałą widoczność w miejscu pracy i maksymalizują bezpieczeństwo. Pilarkę napędzają wytrzymały silnik PM58 o mocy 460W oraz akumulator LI-ION XR 4,0 Ah, dzięki którym wydłużono czas pracy urządzenia.

Do pilarki DCS373 montować można 30-zębne tarcze o wymiarach 140x20mm do cięcia metalu, blachy, rur i prętów zbrojeniowych. Głębokość cięcia - 43mm.

Radio XR (DCR017)

Radio XR to doskonały towarzysz pracy, który dzięki amortyzowanej klatce ochronnej może być bezpiecznie używany nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach takich, jak praca na wysokości. Ulepszony system głośników stereo radia XR dostarcza dźwięk wysokiej jakości, również przy ustawieniu maksymalnej głośności.

Radio może być zasilane każdym akumulatorem dostępnym w ofercie XR. Urządzenie wyposażone jest w: ładowarkę wielonapięciową (10,8-18V XR) z gniazdem USB, gniazdo prądu przyziemnego, pamięć wewnętrzną, tuner FM/DAB (sygnał analog./cyfr.) oraz wejście audio.

Firma powiązana: STANLEY
aktualizacja: 2013-09-12

Dodaj komentarz

Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V Firma MAKITA oferuje narzędzia o tradycyjnie wysokiej jakości. Cechy wspólne całego asortymentu sekatorów to dobre wyważenie urządzenia, ...
Szlifierka kątowa YT-82100
Szlifierka kątowa YT-82100 Nowa, mocna szlifierka kątowa z rodziny elektronarzędzi YATO przeznaczona jest do cięcia i szlifowanie metalu oraz materiałów mineralnych.
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku Firma Husqvarna aktywnie współpracuje i wspiera podopiecznych Fundacji Onkologicznej Alivia. W ramach kampanii "Przekaż swój 1% podatku na ...

Zestawienie 23 modeli agregatów prądotwórczych

Niezapowiedziane przerwy w dostawach prądu zdarzają się co najmniej kilka razy w roku i często występują w najmniej odpowiednim momencie. Jeśli nie chcemy być niemile zaskakiwani przez zakład energetyczny, warto zaopatrzyć się w alternatywne źródło zasilania w postaci agregatu prądotwórczego. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę, wybierając generator do domu jednorodzinnego.

topowe produkty

Makita: narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V!

Nowość w ofercie firmy MAKITA. Niedostępne u konkurencji narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Innowacyjne rozwiązanie gwarantujące taką samą moc znamionową jak w przypadku akumulatorów 36 V oraz dłuższy czas pracy.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x