Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Nowe produkty w ofercie XR DeWALT

Firma DeWALT rozszerzyła swoją ofertę produktów XR wprowadzając na rynek trzy nowe, zaawansowane urządzenia – młotowiertarkę, pilarkę do metalu oraz radio. Wszystkie te urządzenia działają na nowych, uniwersalnych i bardzo wydajnych akumulatorach LI-ION XR 4,0Ah.

Produkty marki DeWALT oznaczone znakiem XR cechuje wysoka wydajność oraz bardzo dobre parametry techniczne. Dzięki nim tę samą pracę można wykonać w krótszym czasie oraz w najwyższym standardzie. Charakterystyczną cechą narzędzi z oferty XR jest możliwość stosowania do wszystkich narzędzi o takim samym napięciu jednego, uniwersalnego akumulatora.

Nowy LI-ION XR 4,0Ah

Obok dostępnego dotychczas akumulatora 3,0Ah DeWALT wprowadził nowy - LI-ION XR 4,0Ah. Posiada on taki sam rozmiar oraz wagę jak akumulator 3.0Ah, ale za to dłuższy aż o 33% czas pracy z jednego naładowania. Dzięki temu LI-ION XR 4,0 Ah jest wręcz idealny do ciężkich, długotrwałych obciążeń w trudnych warunkach pracy.

Oprócz nowego akumulatora producent wprowadził na rynek jeszcze trzy urządzenia – młotowiertarkę akumulatorową XR (model DCH254M2), pilarkę akumulatorową XR do metalu (model DCS373) oraz radio XR (model DCR017).

Młotowiertarka akumulatorowa XR (DCH254M2)

Nowa 18-voltowa młotowiertarka akumulatorowa XR wykorzystuje system z grupy Perform&Protect wydłużający czas pracy ciągłej bez zmniejszenia wydajności. Dzięki Perform&Protect poziom wibracji przenoszonych na użytkownika DCH254M2 jest najniższy w tej klasie narzędzi i wynosi do 6,9 m/s2. Kompaktowa i dobrze wyważona obudowa młotowiertarki zapewnia użytkownikom wysoki komfort pracy.

DCH254M2 gwarantuje szybkie wiercenie nawet w twardym betonie oraz większą prędkość i energię uderzeń (energia udaru – 2,1). Za komfort pracy tą młotowiertarką odpowiada niewielka waga urządzenia – 3,2 kg, szybkowymienny uchwyt redukujący wibracje oraz możliwość ustawienia jednego z trzech trybów pracy. Młotowiertarka DCH254M2 działa na akumulatorze LI-ION XR 4,0 Ah.

Pilarka akumulatorowa XR do metalu (DCS373)

Pilarka do metalu z oferty XR stanowi idealną propozycję dla wielu specjalistów. Jej nowoczesna konstrukcja o masie 3,8 kg umożliwia szybką i precyzyjną pracę, a dobre wyważenie oraz ogumowany uchwyt gwarantują łatwą i wygodną obsługę. DCS373 wyposażono w oświetleniu LED i przezroczystą osłonę tarczy, które zapewniają doskonałą widoczność w miejscu pracy i maksymalizują bezpieczeństwo. Pilarkę napędzają wytrzymały silnik PM58 o mocy 460W oraz akumulator LI-ION XR 4,0 Ah, dzięki którym wydłużono czas pracy urządzenia.

Do pilarki DCS373 montować można 30-zębne tarcze o wymiarach 140x20mm do cięcia metalu, blachy, rur i prętów zbrojeniowych. Głębokość cięcia - 43mm.

Radio XR (DCR017)

Radio XR to doskonały towarzysz pracy, który dzięki amortyzowanej klatce ochronnej może być bezpiecznie używany nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach takich, jak praca na wysokości. Ulepszony system głośników stereo radia XR dostarcza dźwięk wysokiej jakości, również przy ustawieniu maksymalnej głośności.

Radio może być zasilane każdym akumulatorem dostępnym w ofercie XR. Urządzenie wyposażone jest w: ładowarkę wielonapięciową (10,8-18V XR) z gniazdem USB, gniazdo prądu przyziemnego, pamięć wewnętrzną, tuner FM/DAB (sygnał analog./cyfr.) oraz wejście audio.

Firma powiązana: STANLEY
aktualizacja: 2013-09-12

Dodaj komentarz

Zestawienie 23 modeli agregatów prądotwórczych

Niezapowiedziane przerwy w dostawach prądu zdarzają się co najmniej kilka razy w roku i często występują w najmniej odpowiednim momencie. Jeśli nie chcemy być niemile zaskakiwani przez zakład energetyczny, warto zaopatrzyć się w alternatywne źródło zasilania w postaci agregatu prądotwórczego. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę, wybierając generator do domu jednorodzinnego.

YT-82230 szlifierka oscylacyjna YATO 260W
YT-82230 szlifierka oscylacyjna YATO 260W Nowością w ofercie firmy TOYA jest wysokiej jakości ergonomiczna szlifierka oscylacyjna o mocy 260 W. Mocny silnik umożliwia szybką pracę. ...
Linia profesjonalnych elektronarzędzi YATO
Linia profesjonalnych elektronarzędzi YATO Lekka i mocna młotowiertarka SDS PLUS YT-82120 sprawdza się w pracach wymagających szybkich postępów: przy wierceniu udarowym w betonie, ...
Mistrzowskie jesienne pilarki Husqvarna na wagę złota
Mistrzowskie jesienne pilarki Husqvarna na wagę złota Polska złota jesień przyniosła firmie Husqvarna cztery złote medale podczas Mistrzostw Świata Drwali (WLC), które odbyły się 8-11 września ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x