Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Ręczna zamiatarka i pług śnieżny Kärcher w jednym

Ręczna zamiatarka i pług śnieżny Kärcher w jednym

Firma Kärcher wprowadziła na rynek nowy model wielofunkcyjnej, ręcznie prowadzonej zamiatarki z silnikiem spalinowym KM 80 W P. Jej zaletą jest możliwość pracy z przednią szczotką walcową, spychem śnieżnym oraz dodatkowym 40-litrowym zbiornikiem na zanieczyszczenia.

Zestaw wymiennych akcesoriów sprawia, że urządzenie nadaje się do całorocznego użytku dlatego też stanowi idealne rozwiązanie dla dostawców usług komunalnych, budowlanych i firm sprzątających. Ponadto dobrze sprawdza się w motoryzacji, przemyśle i rolnictwie.

W standardzie zamiatarka wyposażona jest w szczotkę walcową, odpowiedzialną za zamiatanie zanieczyszczeń z ulic i chodników. Maksymalna wydajność powierzchniowa wynosi 1680 m2/h. Regulacja położenia walcowej szczotki względem podłoża umożliwia dopasowanie jej wysokości do nierówności i rodzaju czyszczonej powierzchni a opcjonalny zbiornik na zanieczyszczenia wydłuża możliwy czas pracy.

W opcjonalnym wyposażeniu dostępny jest również spych śniegu, który może być wykorzystywany do odgarniania małych ilości śniegu i lodu. Spych jest mocowany przed szczotką. Dzięki takiemu układowi spych odgarnia śnieg a szczotka dodatkowo doczyszcza powierzchnię.

Dla bezpieczeństwa spych śnieżny wyposażono w zabezpieczenie sprężynowe, które podnosi pług po wejściu w kontakt z przeszkodą. Powłoka KTL gwarantuje niezawodną ochronę stalowej obudowy przed korozją. Spych śnieżny z obu stron opatrzony jest listwą gumową, co stanowi ochronę przeciwbryzgową.

Silnik Honda GCV 135 OHC i wszystkie istotne elementy obsługi są łatwo dostępne. Urządzenie standardowo wyposażone jest w pneumatyczne opony, które zapewniają odpowiednią przyczepność podczas zimowych prac.

Zamiatarka charakteryzuje się zwartą konstrukcją, wygodną i intuicyjną obsługą. W celu dodatkowego ułatwiania wszystkie elementy niezbędne do obsługi maszyny zostały wyróżnione żółtym kolorem. Dzięki kompaktowym wymiarom oraz składanym uchwytom zamiatarkę, można łatwo przechowywać i transportować.

Firma powiązana: Kärcher Sp. z o.o.
aktualizacja: 2013-12-11

Dodaj komentarz

Zestawienie 23 modeli agregatów prądotwórczych

Niezapowiedziane przerwy w dostawach prądu zdarzają się co najmniej kilka razy w roku i często występują w najmniej odpowiednim momencie. Jeśli nie chcemy być niemile zaskakiwani przez zakład energetyczny, warto zaopatrzyć się w alternatywne źródło zasilania w postaci agregatu prądotwórczego. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę, wybierając generator do domu jednorodzinnego.

YT-82230 szlifierka oscylacyjna YATO 260W
YT-82230 szlifierka oscylacyjna YATO 260W Nowością w ofercie firmy TOYA jest wysokiej jakości ergonomiczna szlifierka oscylacyjna o mocy 260 W. Mocny silnik umożliwia szybką pracę. ...
Linia profesjonalnych elektronarzędzi YATO
Linia profesjonalnych elektronarzędzi YATO Lekka i mocna młotowiertarka SDS PLUS YT-82120 sprawdza się w pracach wymagających szybkich postępów: przy wierceniu udarowym w betonie, ...
Mistrzowskie jesienne pilarki Husqvarna na wagę złota
Mistrzowskie jesienne pilarki Husqvarna na wagę złota Polska złota jesień przyniosła firmie Husqvarna cztery złote medale podczas Mistrzostw Świata Drwali (WLC), które odbyły się 8-11 września ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x