Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Wodoodporna lampa M-FL20 firmy Mactronic

Wodoodporna lampa M-FL20 firmy Mactronic

Wodoodporna lampa M-FL20 firmy Mactronic to przenośny, akumulatorowy system oświetlenia LED, obok którego nie powinni przejść obojętnie miłośnicy majsterkowania oraz wszyscy, którzy mogą potrzebować wydajnego, solidnego oświetlenia roboczego.

Według specyfikacji minimalny czas pracy urządzenia to ok. 3 godzin, jednak niezależne testy wykazują, że może on sięgać nawet 4,5 godziny. Tak doskonały wynik lampa zawdzięcza nowoczesnej i energooszczędnej diodzie LED o mocy 20W, generującej światło o jasności 1300 lumenów.

Wielką zaletą urządzenia jest również to, że można ładować je zarówno z sieci, jak i z gniazda zapalniczki samochodowej (230V AC, 12V DC). Nie ma więc problemu z doładowaniem sprzętu w trasie, a sam czas ładowania jest stosunkowo niedługi: ok. 4-6h. Mactronic M-FL20 ma wbudowany akumulator o pojemności 6,6Ah.

Lampa, która tylko z zewnątrz przypomina typową lampę halogenową, może poszczycić się klasą wodoodporności IP65. Oznacza to, że sprzęt jest chroniony całkowicie przed pyłem, oraz strumieniem wody z dowolnego kierunku. Obudowa lampy zabezpieczona jest gumową uszczelką, a znajdujący się po boku włącznik schowano za wodoszczelną powłoką. Dzięki temu sprzętu nie zniszczy ani zwykły deszcz, ani nawet wysokie ciśnienie strumienia płynącego np. z węża ogrodowego.

Co ważne, lampa Mactronic M-FL20 jest wyposażona w stabilny stojak i możliwość regulowania wysokości i kąta padania światła. Dobrze mieć ją przy sobie, gdy zajdzie konieczność wymiany koła, lub naprawy usterki w samochodzie po zmroku. Sprawdzi się doskonale również podczas prac w słabo oświetlonych miejscach i bez wątpienia stanie się najlepszym przyjacielem miłośników majsterkowania.

Lampę M-FL20 można kupić za ok. 400 zł.

Firma powiązana: MACTRONIC
aktualizacja: 2014-06-03

Dodaj komentarz

Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO
Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO Szlifowanie, frezowanie, cięcie, bruzdowanie – to wszystko potrafią nowe dyski tarnikowe YATO do szlifierek kątowych. Powstały z hartowanej ...
Nowe poziomice YATO
Nowe poziomice YATO W ofercie marki YATO pojawiły się trzy nowe rodzaje poziomic.
Firma fischerpolska uruchomiła nowy portal poradnikowy
Firma fischerpolska uruchomiła nowy portal poradnikowy Producent systemów zamocowań w ramach kampanii "Gwarancja bezpieczeństwa" stworzył platformę poradnikową. Strona bezpiecznyfischer.pl ma ...

Zestawienie 23 modeli agregatów prądotwórczych

Niezapowiedziane przerwy w dostawach prądu zdarzają się co najmniej kilka razy w roku i często występują w najmniej odpowiednim momencie. Jeśli nie chcemy być niemile zaskakiwani przez zakład energetyczny, warto zaopatrzyć się w alternatywne źródło zasilania w postaci agregatu prądotwórczego. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę, wybierając generator do domu jednorodzinnego.

topowe produkty

Niezbędne odkurzanie? Wypróbuj WD Kärcher!

W domu i jego otoczeniu jest wiele zadań do wykonania. Czy to porządki w garażu, czy sprzątanie w przydomowym warsztacie po majsterkowaniu, czy chociażby posprzątanie rozlanej herbaty lub soku. Tym wszystkim sprawnie zajmie się każdy uniwersalny odkurzacz Kärcher WD, który usuwa zarówno suche, jak i wilgotne zanieczyszczenia, a nawet wodę.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze