Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Profesjonalne urządzenia Kärcher w promocyjnych cenach

Profesjonalne urządzenia Kärcher w promocyjnych cenach

W sezonie jesienno-zimowym od października do końca roku 2014 Kärcher przygotował specjalną rozbudowaną ofertę urządzeń profesjonalnych w promocyjnych cenach, znajdujących zastosowanie w branży motoryzacyjnej, budowniczej, transportowej, rolniczej, komunalnej, logistyce. Dodatkowo Kärcher oferuje przedłużenie gwarancji do 2 lat dla wszystkich urządzeń profesjonalnych - Kärcher Professional.

Utrzymanie czystości maszyn rolniczych, budowlanych, pojazdów, miejsca pracy w warsztacie, gospodarstwie rolnym wymaga stosowania technologii, która w krótkim czasie pozwala usunąć nawet wyjątkowo oporny brud. Najlepiej sprawdzi się tu technologia czyszczenia wodą pod wysokim ciśnieniem, która nie tylko umożliwia sprawne usuwanie uporczywych zabrudzeń, ale także nie generuje wysokich kosztów. Starannie wyselekcjonowane maszyny odpowiadają zarówno na potrzeby małych i dużych przedsiębiorstw budowlanych, transportowych, warsztatów czy gospodarstw rolnych.

Urządzenia wysokociśnieniowe na jesień to nieoceniona pomoc oraz niższe koszty eksploatacji (zużywają nawet 9 razy mniej wody, minimalizując problemy z zagospodarowaniem zużytej, brudnej wody). Z uwagi na duży stopień zróżnicowania potrzeb klienta firma Kärcher oferuje szereg urządzeń z lub bez podgrzewania wody w kilku różnych klasach wydajności.

Maszyny w klasie kompakt idealnie nadają się do pracy w małych warsztatach samochodowych i mniejszych przedsiębiorstwach transportowych oraz charakteryzują się wysoką mobilnością oraz pionową, zwartą konstrukcją. Urządzenia ze względu na swój niewielki rozmiar oraz wagę mogą pracować wszędzie tam gdzie trudno dotrzeć, lub często trzeba pracować w różnych miejscach.

Dodatkowe uchwyty dają możliwość transportu urządzenia wraz z dodatkowym wyposażeniem. Urządzenia klasy kompakt charakteryzują się solidną 3-tłokową pompą z głowicą mosiężną. Wyposażone są w duży filtr wody chroniący pompę, automatyczny system redukujący ciśnienie, w pistolet Easy Press, który zapewnia bezwysiłkowe naciskanie spustu oraz dyszę trójstopniową.

Doskonałe parametry pracy (ciśnienie robocze regulowane do 150 bar, wydatek wody na poziomie do 500 l/h) gwarantują skuteczne usuwanie szczególnie uporczywych zabrudzeń. Do tej grupy maszyn zalicza się m.in. nowy HD 5/15 C, który w promocji jesiennej jest dostępny w niższej cenie oraz dodatkowo w zestawie z 2,5 l środkiem czyszczącym RM 31 ASF eco!efficiency oraz lancą pianową.

Wśród urządzeń promocyjnych o silniejszych parametrach do usuwania uporczywych zabrudzeń i długotrwałych, ciężkich prac, Kärcher poleca urządzenie bez podgrzewania wody HD 7/18-4 M Plus w zestawie ze środkiem RM 81 ASF eco!efficiency do usuwania zabrudzeń olejowych, tłuszczowych i mineralnych oraz zasadowym środkiem do wysokociśnieniowego mycia zasadniczego, usuwającego olej, smar, smołę, sadzę i żywicę dymową - RM 31 ASF eco!efficiency.

Najlepszym urządzeniem bez podgrzewania wody w promocji jest HD 10/23-4S Plus w zestawie z lancą, szybkozłączem oraz 2 wkrętkami do węży oraz środkiem RM 31 ASF eco!efficency. Mocny 4-biegunowy wolnoobrotowy silnik chłodzony wodą oraz trójtłokowe pompy z mosiężnymi głowicami gwarantują długą żywotność urządzenia.

W miejscach, gdzie przydatne są urządzenia z możliwością podgrzewania wody (rolnictwo, branża budowlana) najlepiej zastosować model HDS 6/14 C czy HDS 8/18-4 M. Są to wyjątkowo trwałe i niezawodne urządzenia o doskonałych parametrach pracy (odpowiednio ciśnienie robocze regulowane w przedziale do 140 bar i 180, wydatek wody na poziomie do 560 i do 800l/h oraz maks. temperatura podgrzewania wody wynosząca do 80°C i 155°C w trybie pracy z parą). Czyszczenie gorącą wodą jest wymagane m.in. przy usuwaniu konserwacji antykorozyjnej, smarów i fosfatowaniu wysokociśnieniowym czy dezynfekcji pomieszczeń .

Zarówno strumień gorącej wody pod ciśnieniem, jak i pary, mają bardzo dobre właściwości myjące i spłukujące. Dodatkowo procesy chemiczne przebiegają szybciej w wyższej temperaturze, która skraca czas czyszczenia o nawet 40-60%. Mocno osadzone tłuszcze są rozpuszczane i w postaci upłynnionej odrywane i usuwane. Dodatkowo powierzchnia czyszczona jest podgrzewana, co przyspiesza jej schnięcie. W zestawie promocyjnym do każdego urządzenia dodawane są akcesoria np. szybkozłącze oraz lanca pianowa oraz dwie wkrętki do węży oraz środki czyszczące, które idealnie nadają się do branży motoryzacyjnej m.in. RM 81 ASF eco!efficency oraz RM 31 ASF eco!efficiency.

Bezpieczeństwo eksploatacji urządzeń z podgrzewaniem wody gwarantują takie systemy jak czujnik, który automatycznie wyłącza kocioł w przypadku braku paliwa, czujnik temperatury spalin, który wyłącza silnik gdy ich temperatura przekroczy 300°C, zabezpieczenie przed pracą na sucho, oraz system tłumienia drgań SDS redukujący pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym.

Promocyjną ofertą zostały objęte również odkurzacze uniwersalne (NT) przeznaczone do usuwania suchych i wilgotnych zanieczyszczeń oraz wody. Model NT 35/1 Tact Te wyposażony jest w system TACT tj. automatycznego oczyszczania filtra. Jest to odkurzacz, który wyposażony jest w płaski filtr falisty i szczególnie nadaje się do zbierania drobnego pyłu klasy M w warsztatach rzemieślniczych, motoryzacyjnych, w przemyśle, w pomieszczeniach gospodarskich (oborach, stajniach, kurnikach).

W promocji do odkurzacza dodawany jest wąż ssący. Z kolei model NT 70/3 Tc to odkurzacz, który dzięki wyposażeniu w 2 bądź 3 turbiny może bez trudu pracować z zestawami bardzo długich węży przeznaczonych np. do odkurzania autobusów. Doskonale sprawdza się w warsztatach, myjniach samochodów ciężarowych i autobusów, stacjach diagnostycznych pojazdów oraz w szeroko pojętym transporcie i logistyce. Wychylne zamontowanie zbiornika na ramie wózka ułatwia wylanie zebranej wody wprost do toalety. Wodę można też opróżnić za pomocą węża spustowego do kratki ściekowej. W zestawie promocyjnym złącze Y, wąż ssący 2,5 mb oraz ssawka samochodowa.

Więcej o "Promocji jesiennej 2014" oraz akcji "Przedłuż gwarancję do 2 lat" na stronie www.karcher.pl.

Firma powiązana: Kärcher Sp. z o.o.
aktualizacja: 2014-10-09

Dodaj komentarz

Wybór agregatu prądotwórczego - cenne wskazówki

Przerwa w dostawie energii elektrycznej utrudnia, a czasem wręcz paraliżuje życie domowe, dlatego też radzę aby w porę pomyśleć i zaopatrzyć się w odpowiedni agregat prądotwórczy. Przy wyborze należy uwzględnić cichą pracę oraz policzyć potrzebną nam moc.

topowe produkty

Makita: narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V!

Nowość w ofercie firmy MAKITA. Niedostępne u konkurencji narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Innowacyjne rozwiązanie gwarantujące taką samą moc znamionową jak w przypadku akumulatorów 36 V oraz dłuższy czas pracy.
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V Firma MAKITA oferuje narzędzia o tradycyjnie wysokiej jakości. Cechy wspólne całego asortymentu sekatorów to dobre wyważenie urządzenia, ...
Szlifierka kątowa YT-82100
Szlifierka kątowa YT-82100 Nowa, mocna szlifierka kątowa z rodziny elektronarzędzi YATO przeznaczona jest do cięcia i szlifowanie metalu oraz materiałów mineralnych.
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku Firma Husqvarna aktywnie współpracuje i wspiera podopiecznych Fundacji Onkologicznej Alivia. W ramach kampanii "Przekaż swój 1% podatku na ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x