Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Odkurzacz i latarka - nowe elektronarzędzia akumulatorowe Bosch Professional

Odkurzacz i latarka - nowe elektronarzędzia akumulatorowe Bosch Professional

Bosch wprowadza do programu systemowych elektronarzędzi akumulatorowych klasy 10,8 V nowe narzędzia - odkurzacz akumulatorowy GAS 10,8 V-LI Professional i latarkę akumulatorową GLI DeciLED Professional.

Odkurzacz akumulatorowy GAS 10,8 V-LI Professional i latarka akumulatorowa GLI DeciLED Professional to najbardziej kompaktowe i wydajne urządzenia w swojej klasie. Wyróżniają się wyjątkową wszechstronnością. Umożliwiają użytkownikom profesjonalnym z branży instalacyjnej i wykończeniowej szybką, wydajną i komfortową pracę, szczególnie w miejscach trudno dostępnych i podczas prac wymagających trzymania narzędzia nad głową. Wszystkie narzędzia w klasie napięcia 10,8 V mogą być zasilane jednym wymiennym akumulatorem litowo-jonowym 10,8 V.

Wydajny i kompaktowy odkurzacz akumulatorowy GAS 10,8 V-LI Professional

Odkurzacz akumulatorowy GAS 10,8 V-LI Professional firmy Bosch jest odpowiedni do szybkiego i efektywnego usuwania pyłu i zanieczyszczeń, na przykład podczas prac wykończeniowych. Odkurzacz waży zaledwie 700 gramów i wyróżnia się kompaktową konstrukcją, co gwarantuje optymalną relację wydajności do wagi w tej klasie urządzeń. Odkurzacz akumulatorowy jest poręcznym narzędziem, bardzo potrzebnym w pracy instalatorów, monterów okien i rzemieślników wykonujących zabudowy kuchni.

Odkurzacz akumulatorowy GAS 10,8 V-LI Professional firmy Bosch

Mikrofiltr odkurzacza ma prawie stuprocentową skuteczność i pochłania pył, powstający przy obróbce płytek, drewna, metalu lub tworzyw sztucznych. Przy pracy w miejscach trudno dostępnych i wąskich szczelinach użytkownik może skorzystać z dyszy do fug znajdującej się w standardowym wyposażeniu odkurzacza.

Na jednym cyklu ładowania akumulatora można używać odkurzacza nawet przez 15 minut. W wyposażeniu odkurzacza GAS 10,8 V-LI Professional znajduje się przezroczysty pojemnik na pył, który można szybko opróżnić i umyć. Odkurzacz ma ergonomiczny uchwyt zapewniający komfortową obsługę.

Dane techniczne GAS 10,8 V-LI Professional
Napięcie akumulatora 10,8 V
Pojemność akumulatora 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah
Maks. podciśnienie 45 mbar
Maks. objętość przepływu 15 l/s
Objętość pojemnika 350 ml
Wymiary: długość/szerokość/wysokość 273 x 77 x 170 mm
Czas pracy na jednym cyklu ładowania akumulatora (2,0 Ah) 15 min
Waga z akumulatorem 2,0 Ah 870 g
Sugerowana cena detaliczna brutto 368 zł, w kartonie bez akumulatora i ładowarki

Wszechstronna i praktyczna latarka akumulatorowa GLI DeciLED Professional

Latarka akumulatorowa GLI DeciLED Professional

Latarka akumulatorowa GLI DeciLED Professional z dziesięcioma diodami i dwoma stopniami jasności zapewnia optymalne warunki pracy – dobrą widoczność w każdym miejscu, niezależnie od pozycji. Latarka GLI DeciLED Professional ma osobne mechanizmy do mocowania i ustawiania kąta padania światła, dzięki czemu jest niezwykle wszechstronna.

Latarkę można ustawić w dowolnej pozycji, korzystając z rozkładanej stopki, która zapewnia stabilność i kąt regulacji w zakresie 200 stopni. Zintegrowany hak umożliwia zawieszenie latarki na drabinie lub rusztowaniu, karabińczyk pozwala przypiąć lampę do odzieży, a silny magnes zapewnia łatwe mocowanie na powierzchniach metalowych. Gwint ¼ cala umożliwia mocowanie latarki także na statywach. Użytkownicy mogą w szybki i prosty sposób ustawić kąt padania światła i mają obie ręce wolne podczas pracy elektronarzędziem.

Odkurzacz akumulatorowy GAS 10,8 V-LI Professional i lampa akumulatorowa GLI DeciLED Professional są dostępne w sprzedaży od września 2014 r.

Dane techniczne GLI DeciLED Professional
Napięcie akumulatora 10,8 V
Pojemność akumulatora 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah
Czas pracy, maksymalna jasność, akumulator 2,0 Ah 6 h
Jasność ok. 350 lmn
Wymiary: długość/szerokość/wysokość 139 x 30 x 68 mm
Waga z akumulatorem 2,0 Ah 400 g
Sugerowana cena detaliczna brutto 282 zł, w kartonie bez akumulatora i ładowarki
Firma powiązana: Robert Bosch Sp. z o.o.
aktualizacja: 2014-11-03

Dodaj komentarz

Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V Firma MAKITA oferuje narzędzia o tradycyjnie wysokiej jakości. Cechy wspólne całego asortymentu sekatorów to dobre wyważenie urządzenia, ...
Szlifierka kątowa YT-82100
Szlifierka kątowa YT-82100 Nowa, mocna szlifierka kątowa z rodziny elektronarzędzi YATO przeznaczona jest do cięcia i szlifowanie metalu oraz materiałów mineralnych.
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku Firma Husqvarna aktywnie współpracuje i wspiera podopiecznych Fundacji Onkologicznej Alivia. W ramach kampanii "Przekaż swój 1% podatku na ...

Wybór agregatu prądotwórczego - cenne wskazówki

Przerwa w dostawie energii elektrycznej utrudnia, a czasem wręcz paraliżuje życie domowe, dlatego też radzę aby w porę pomyśleć i zaopatrzyć się w odpowiedni agregat prądotwórczy. Przy wyborze należy uwzględnić cichą pracę oraz policzyć potrzebną nam moc.

topowe produkty

Makita: narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V!

Nowość w ofercie firmy MAKITA. Niedostępne u konkurencji narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Innowacyjne rozwiązanie gwarantujące taką samą moc znamionową jak w przypadku akumulatorów 36 V oraz dłuższy czas pracy.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x