Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Odkurzacz i latarka - nowe elektronarzędzia akumulatorowe Bosch Professional

Odkurzacz i latarka - nowe elektronarzędzia akumulatorowe Bosch Professional

Bosch wprowadza do programu systemowych elektronarzędzi akumulatorowych klasy 10,8 V nowe narzędzia - odkurzacz akumulatorowy GAS 10,8 V-LI Professional i latarkę akumulatorową GLI DeciLED Professional.

Odkurzacz akumulatorowy GAS 10,8 V-LI Professional i latarka akumulatorowa GLI DeciLED Professional to najbardziej kompaktowe i wydajne urządzenia w swojej klasie. Wyróżniają się wyjątkową wszechstronnością. Umożliwiają użytkownikom profesjonalnym z branży instalacyjnej i wykończeniowej szybką, wydajną i komfortową pracę, szczególnie w miejscach trudno dostępnych i podczas prac wymagających trzymania narzędzia nad głową. Wszystkie narzędzia w klasie napięcia 10,8 V mogą być zasilane jednym wymiennym akumulatorem litowo-jonowym 10,8 V.

Wydajny i kompaktowy odkurzacz akumulatorowy GAS 10,8 V-LI Professional

Odkurzacz akumulatorowy GAS 10,8 V-LI Professional firmy Bosch jest odpowiedni do szybkiego i efektywnego usuwania pyłu i zanieczyszczeń, na przykład podczas prac wykończeniowych. Odkurzacz waży zaledwie 700 gramów i wyróżnia się kompaktową konstrukcją, co gwarantuje optymalną relację wydajności do wagi w tej klasie urządzeń. Odkurzacz akumulatorowy jest poręcznym narzędziem, bardzo potrzebnym w pracy instalatorów, monterów okien i rzemieślników wykonujących zabudowy kuchni.

Odkurzacz akumulatorowy GAS 10,8 V-LI Professional firmy Bosch

Mikrofiltr odkurzacza ma prawie stuprocentową skuteczność i pochłania pył, powstający przy obróbce płytek, drewna, metalu lub tworzyw sztucznych. Przy pracy w miejscach trudno dostępnych i wąskich szczelinach użytkownik może skorzystać z dyszy do fug znajdującej się w standardowym wyposażeniu odkurzacza.

Na jednym cyklu ładowania akumulatora można używać odkurzacza nawet przez 15 minut. W wyposażeniu odkurzacza GAS 10,8 V-LI Professional znajduje się przezroczysty pojemnik na pył, który można szybko opróżnić i umyć. Odkurzacz ma ergonomiczny uchwyt zapewniający komfortową obsługę.

Dane techniczne GAS 10,8 V-LI Professional
Napięcie akumulatora 10,8 V
Pojemność akumulatora 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah
Maks. podciśnienie 45 mbar
Maks. objętość przepływu 15 l/s
Objętość pojemnika 350 ml
Wymiary: długość/szerokość/wysokość 273 x 77 x 170 mm
Czas pracy na jednym cyklu ładowania akumulatora (2,0 Ah) 15 min
Waga z akumulatorem 2,0 Ah 870 g
Sugerowana cena detaliczna brutto 368 zł, w kartonie bez akumulatora i ładowarki

Wszechstronna i praktyczna latarka akumulatorowa GLI DeciLED Professional

Latarka akumulatorowa GLI DeciLED Professional

Latarka akumulatorowa GLI DeciLED Professional z dziesięcioma diodami i dwoma stopniami jasności zapewnia optymalne warunki pracy – dobrą widoczność w każdym miejscu, niezależnie od pozycji. Latarka GLI DeciLED Professional ma osobne mechanizmy do mocowania i ustawiania kąta padania światła, dzięki czemu jest niezwykle wszechstronna.

Latarkę można ustawić w dowolnej pozycji, korzystając z rozkładanej stopki, która zapewnia stabilność i kąt regulacji w zakresie 200 stopni. Zintegrowany hak umożliwia zawieszenie latarki na drabinie lub rusztowaniu, karabińczyk pozwala przypiąć lampę do odzieży, a silny magnes zapewnia łatwe mocowanie na powierzchniach metalowych. Gwint ¼ cala umożliwia mocowanie latarki także na statywach. Użytkownicy mogą w szybki i prosty sposób ustawić kąt padania światła i mają obie ręce wolne podczas pracy elektronarzędziem.

Odkurzacz akumulatorowy GAS 10,8 V-LI Professional i lampa akumulatorowa GLI DeciLED Professional są dostępne w sprzedaży od września 2014 r.

Dane techniczne GLI DeciLED Professional
Napięcie akumulatora 10,8 V
Pojemność akumulatora 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah
Czas pracy, maksymalna jasność, akumulator 2,0 Ah 6 h
Jasność ok. 350 lmn
Wymiary: długość/szerokość/wysokość 139 x 30 x 68 mm
Waga z akumulatorem 2,0 Ah 400 g
Sugerowana cena detaliczna brutto 282 zł, w kartonie bez akumulatora i ładowarki
Firma powiązana: Robert Bosch Sp. z o.o.
aktualizacja: 2014-11-03

Dodaj komentarz

Wybór agregatu prądotwórczego - cenne wskazówki

Przerwa w dostawie energii elektrycznej utrudnia, a czasem wręcz paraliżuje życie domowe, dlatego też radzę aby w porę pomyśleć i zaopatrzyć się w odpowiedni agregat prądotwórczy. Przy wyborze należy uwzględnić cichą pracę oraz policzyć potrzebną nam moc.

YT-82230 szlifierka oscylacyjna YATO 260W
YT-82230 szlifierka oscylacyjna YATO 260W Nowością w ofercie firmy TOYA jest wysokiej jakości ergonomiczna szlifierka oscylacyjna o mocy 260 W. Mocny silnik umożliwia szybką pracę. ...
Linia profesjonalnych elektronarzędzi YATO
Linia profesjonalnych elektronarzędzi YATO Lekka i mocna młotowiertarka SDS PLUS YT-82120 sprawdza się w pracach wymagających szybkich postępów: przy wierceniu udarowym w betonie, ...
Mistrzowskie jesienne pilarki Husqvarna na wagę złota
Mistrzowskie jesienne pilarki Husqvarna na wagę złota Polska złota jesień przyniosła firmie Husqvarna cztery złote medale podczas Mistrzostw Świata Drwali (WLC), które odbyły się 8-11 września ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x