Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Nowa linia produktów HARDY PROFESSIONAL

Nowa linia produktów HARDY PROFESSIONAL

Obserwując rosnącą świadomość Klientów oraz coraz większe oczekiwania względem efektu prac, które zlecają, marka HARDY wprowadza na rynek nową linię produktów najwyższej jakości HARDY PROFESSIONAL.

Na innowacyjność linii składają się nowe poszycia, a także nowy system oznaczenia walców przyporządkowujący je do danego rodzaju powierzchni, niezależnie od rodzaju farby. Symboliczne oznaczenie narzędzi opiera się na spiralnych paskach kolorystycznych, których ilość charakteryzuje poszycie i tym samym powierzchnie do której jest ono przeznaczone. Im więcej pasków, tym bardziej nierówną powierzchnię można pomalować danym walcem.

Poszycie Maxprofi z uszlachetnionych i wzmocnionych włókien poliamidowych zapewnia optymalną chłonność oraz równomierne rozprowadzenie farby. Doskonała sprężystość zapewnia gładką warstwę oraz jednolity efekt malowania. Eurofaza to nowoczesny materiał, wykonany z ultradrobnych, tkanych ciągłych włókien poliestrowych. Posiada ekstremalnie wysoki współczynnik absorbcji, co pozwala na naniesienie farby na dużą powierzchnię jednym cyklem malowania, bez rozpryskiwania. Velurplus to drobno tkana przędza jagnięca. Jego szczególna struktura zapewnia niezwykle gładką powierzchnię malarską. Jest odporny na agresywne substancje oraz rozpuszczalniki.

Firma powiązana: KAEM
aktualizacja: 2015-07-14

Dodaj komentarz

Wybór agregatu prądotwórczego - cenne wskazówki

Przerwa w dostawie energii elektrycznej utrudnia, a czasem wręcz paraliżuje życie domowe, dlatego też radzę aby w porę pomyśleć i zaopatrzyć się w odpowiedni agregat prądotwórczy. Przy wyborze należy uwzględnić cichą pracę oraz policzyć potrzebną nam moc.

topowe produkty

Makita: narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V!

Nowość w ofercie firmy MAKITA. Niedostępne u konkurencji narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Innowacyjne rozwiązanie gwarantujące taką samą moc znamionową jak w przypadku akumulatorów 36 V oraz dłuższy czas pracy.
Szlifierka kątowa YT-82100
Szlifierka kątowa YT-82100 Nowa, mocna szlifierka kątowa z rodziny elektronarzędzi YATO przeznaczona jest do cięcia i szlifowanie metalu oraz materiałów mineralnych.
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku Firma Husqvarna aktywnie współpracuje i wspiera podopiecznych Fundacji Onkologicznej Alivia. W ramach kampanii "Przekaż swój 1% podatku na ...
YT-82230 szlifierka oscylacyjna YATO 260W
YT-82230 szlifierka oscylacyjna YATO 260W Nowością w ofercie firmy TOYA jest wysokiej jakości ergonomiczna szlifierka oscylacyjna o mocy 260 W. Mocny silnik umożliwia szybką pracę. ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x