Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Nowa linia produktów HARDY PROFESSIONAL

Nowa linia produktów HARDY PROFESSIONAL

Obserwując rosnącą świadomość Klientów oraz coraz większe oczekiwania względem efektu prac, które zlecają, marka HARDY wprowadza na rynek nową linię produktów najwyższej jakości HARDY PROFESSIONAL.

Na innowacyjność linii składają się nowe poszycia, a także nowy system oznaczenia walców przyporządkowujący je do danego rodzaju powierzchni, niezależnie od rodzaju farby. Symboliczne oznaczenie narzędzi opiera się na spiralnych paskach kolorystycznych, których ilość charakteryzuje poszycie i tym samym powierzchnie do której jest ono przeznaczone. Im więcej pasków, tym bardziej nierówną powierzchnię można pomalować danym walcem.

Poszycie Maxprofi z uszlachetnionych i wzmocnionych włókien poliamidowych zapewnia optymalną chłonność oraz równomierne rozprowadzenie farby. Doskonała sprężystość zapewnia gładką warstwę oraz jednolity efekt malowania. Eurofaza to nowoczesny materiał, wykonany z ultradrobnych, tkanych ciągłych włókien poliestrowych. Posiada ekstremalnie wysoki współczynnik absorbcji, co pozwala na naniesienie farby na dużą powierzchnię jednym cyklem malowania, bez rozpryskiwania. Velurplus to drobno tkana przędza jagnięca. Jego szczególna struktura zapewnia niezwykle gładką powierzchnię malarską. Jest odporny na agresywne substancje oraz rozpuszczalniki.

Firma powiązana: KAEM
aktualizacja: 2015-07-14

Dodaj komentarz

Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO
Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO Szlifowanie, frezowanie, cięcie, bruzdowanie – to wszystko potrafią nowe dyski tarnikowe YATO do szlifierek kątowych. Powstały z hartowanej ...
Nowe poziomice YATO
Nowe poziomice YATO W ofercie marki YATO pojawiły się trzy nowe rodzaje poziomic.
Firma fischerpolska uruchomiła nowy portal poradnikowy
Firma fischerpolska uruchomiła nowy portal poradnikowy Producent systemów zamocowań w ramach kampanii "Gwarancja bezpieczeństwa" stworzył platformę poradnikową. Strona bezpiecznyfischer.pl ma ...

Wybór agregatu prądotwórczego - cenne wskazówki

Przerwa w dostawie energii elektrycznej utrudnia, a czasem wręcz paraliżuje życie domowe, dlatego też radzę aby w porę pomyśleć i zaopatrzyć się w odpowiedni agregat prądotwórczy. Przy wyborze należy uwzględnić cichą pracę oraz policzyć potrzebną nam moc.

topowe produkty

Niezbędne odkurzanie? Wypróbuj WD Kärcher!

W domu i jego otoczeniu jest wiele zadań do wykonania. Czy to porządki w garażu, czy sprzątanie w przydomowym warsztacie po majsterkowaniu, czy chociażby posprzątanie rozlanej herbaty lub soku. Tym wszystkim sprawnie zajmie się każdy uniwersalny odkurzacz Kärcher WD, który usuwa zarówno suche, jak i wilgotne zanieczyszczenia, a nawet wodę.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze