Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Jesienna promocja na wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące Kärcher

W sezonie jesienno-zimowym do końca roku 2015 Kärcher przygotował specjalną rozbudowaną ofertę profesjonalnych urządzeń wysokociśnieniowych w promocyjnych cenach.

Jesienna promocja na wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące Kärcher

Nie ma lepszej i bardziej niezawodnej technologii mycia niż czyszczenie wysokociśnieniowe. Ta z kolei wymaga odpowiednio dobranych pod kątem parametrów pracy urządzeń wysokociśnieniowych. W zależności od rodzaju zabrudzeń, wielkości czyszczonych pojazdów, powierzchni czy maszyn należy wybrać model, który najlepiej będzie odpowiadał naszym potrzebom.

Aby zrozumieć istotę działania wysokociśnieniowych urządzeń czyszczących Kärcher, trzeba przyjąć, iż ważne dla procesu czyszczenia są:

  1. działanie mechaniczne (strumień wody pod wysokim ciśnieniem)
  2. temperatura (modele HD mogą pracować z wodą o temperaturze do 60°C, a modele HDS osiągać stopień parowy 155°C)
  3. działanie chemiczne (przy użyciu wspomagających czyszczących środków chemicznych)
  4. czas (działania strumienia wody na czyszczoną powierzchnię)

Kärcher HDS 5/15 USkuteczność czyszczenia wysokim ciśnieniem wody, gwarantują optymalnie dostosowane do zadania czyszczącego: wydajność tłoczenia (ilość litrów wody podawana w jednostce czasu l/h), ciśnienie robocze (w barach, efekt zależny od kąta natarcia i odległości od dyszy) oraz geometria strumienia wody (strumień punktowy, płaski, obrotowy). W niemal wszystkich zadaniach czyszczenia, stosowanie ciepłej wody dodatkowo skraca jego czas o 40-60%. A optymalne działanie gwarantuje już temperatura do 60°C. W efekcie wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące zużywają nawet 9 razy mniej wody niż to jest konieczne przy tradycyjnych metodach czyszczenia, minimalizując problemy z zagospodarowaniem zużytej, brudnej wody.

Dlatego do zachowania czystości Kärcher szczególnie poleca przede wszystkim wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące bez podgrzewania wody, np. HD 5/15 C, HD 6/13 C Plus, HD 6/15 C Plus. Maszyna HD 5/15 C to urządzenie w klasie kompakt, które charakteryzuje się wysoką mobilnością, pionową, zwartą konstrukcją oraz bardzo niską ceną. Wśród urządzeń promocyjnych o silniejszych parametrach do usuwania uporczywych zabrudzeń i długotrwałych, ciężkich prac, Kärcher poleca m.in.: urządzenie bez podgrzewania wody HD 6/15 C Plus w zestawie z wężem przedłużającym i dodatkowym złączem.

Doskonałe parametry pracy urządzeń (ciśnienie robocze regulowane w przedziale do 150 bar i wydatek wody na poziomie nawet do 560 l/h oraz maks. temperatura podawania wody wynosząca 60°C) gwarantują skuteczne usuwanie nawet szczególnie uporczywych zabrudzeń.

W miejscach, gdzie przydatne są urządzenia z możliwością podgrzewania wody najlepiej zastosować modele: HDS 5/15 U, HDS 6/14 C, HDS 8/18-4M. Modele te mają doskonałe parametry pracy (ciśnienie robocze regulowane w przedziale do 180 bar, wydatek wody nawet do 800l/h oraz maks. temperatura podgrzewania wody wynosząca do 80°C i 155°C w trybie pracy z parą).

Kärcher HDS 8/18-4M 

Zarówno strumień gorącej wody pod ciśnieniem, jak i pary, mają bardzo dobre właściwości myjące, dezynfekujące i spłukujące. HDS 6/14 C, HDS 8/18-4M w promocji jesiennej oferowane są w zestawach z 10 l środka RM 31 ASF eco!efficiency oraz 10 l środka RM 81 ASF eco!efficiency oraz z lancą do piany.

Firma powiązana: Kärcher Sp. z o.o.
aktualizacja: 2016-09-30

Dodaj komentarz

Agregat prądotwórczy - jak dobrać jego moc i jak go podłączyć?

Mieszkam w rejonie, gdzie często zdarzają się nawet kilkunastogodzinne wyłączenia prądu. Jest to bardzo uciążliwe i dezorganizuje prace domowe. Dlatego chciałbym zamontować agregat prądotwórczy, zasilający najpotrzebniejsze urządzenia. Jak dobrać jego moc i jak go podłączyć?

topowe produkty

Makita: narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V!

Nowość w ofercie firmy MAKITA. Niedostępne u konkurencji narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Innowacyjne rozwiązanie gwarantujące taką samą moc znamionową jak w przypadku akumulatorów 36 V oraz dłuższy czas pracy.
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V Firma MAKITA oferuje narzędzia o tradycyjnie wysokiej jakości. Cechy wspólne całego asortymentu sekatorów to dobre wyważenie urządzenia, ...
Szlifierka kątowa YT-82100
Szlifierka kątowa YT-82100 Nowa, mocna szlifierka kątowa z rodziny elektronarzędzi YATO przeznaczona jest do cięcia i szlifowanie metalu oraz materiałów mineralnych.
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku Firma Husqvarna aktywnie współpracuje i wspiera podopiecznych Fundacji Onkologicznej Alivia. W ramach kampanii "Przekaż swój 1% podatku na ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x