Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Nowe wkrętarko-wiertarki akumulatorowe marki POWER UP

Nowe wkrętarko-wiertarki akumulatorowe marki POWER UP

Na polski rynek elektronarzędzi wchodzą właśnie nowe wkrętarko-wiertarki akumulatorowe marki POWER UP. Narzędzia objęte są 2-letnią gwarancją i przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców: od majsterkowiczów po zawodowych specjalistów każdej profesji.

Najprostszy model wkrętarek POWER UP to 10,8-woltowa wersja 78970 (Li-Ion, 1,3 Ah). Mocniejsza wkrętarka POWER UP 78971 zasilana jest również akumulatorem litowo-jonowym, ale już o napięciu 14,4 V (1,3 Ah). Najbardziej zaawansowaną technicznie wiertarko-wkrętarką jest POWER UP 78973 z dwiema bateriami w zestawie. Maszyna ta czerpie energię z dużego 18-woltowego akumulatora Li-Ion o napięciu 18 V i pojemności 1,3 Ah. Zestaw zasilający charakteryzuje się krótkim, 1-godzinnym czasem ładowania.

Wkrętarka dysponuje momentem obrotowym 21 Nm, który przekazywany jest na wrzeciono za pomocą dwubiegowej przekładni. Urządzenie wyposażone jest w hamulec zatrzymujący obracające się wrzeciono natychmiast po wyłączeniu zasilania i w diodę LED, służącą do oświetlania miejsca pracy.

Wszystkie te wkrętarki mają klasyczne wiertarskie uchwyty szczękowe 10 mm, prędkością obrotową steruje się płynnie za pomocą włącznika spustowego. Narzędzia wyposażono w miękkie okładziny na częściach chwytnych dobrze wyprofilowanych rękojeści.

Więcej: www.yato.com

Firma powiązana: Toya
aktualizacja: 2015-10-22

Dodaj komentarz

Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V Firma MAKITA oferuje narzędzia o tradycyjnie wysokiej jakości. Cechy wspólne całego asortymentu sekatorów to dobre wyważenie urządzenia, ...
Szlifierka kątowa YT-82100
Szlifierka kątowa YT-82100 Nowa, mocna szlifierka kątowa z rodziny elektronarzędzi YATO przeznaczona jest do cięcia i szlifowanie metalu oraz materiałów mineralnych.
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku Firma Husqvarna aktywnie współpracuje i wspiera podopiecznych Fundacji Onkologicznej Alivia. W ramach kampanii "Przekaż swój 1% podatku na ...

Agregat prądotwórczy - jak dobrać jego moc i jak go podłączyć?

Mieszkam w rejonie, gdzie często zdarzają się nawet kilkunastogodzinne wyłączenia prądu. Jest to bardzo uciążliwe i dezorganizuje prace domowe. Dlatego chciałbym zamontować agregat prądotwórczy, zasilający najpotrzebniejsze urządzenia. Jak dobrać jego moc i jak go podłączyć?

topowe produkty

Makita: narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V!

Nowość w ofercie firmy MAKITA. Niedostępne u konkurencji narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Innowacyjne rozwiązanie gwarantujące taką samą moc znamionową jak w przypadku akumulatorów 36 V oraz dłuższy czas pracy.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x