Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Nowe wkrętarko-wiertarki akumulatorowe marki POWER UP

Nowe wkrętarko-wiertarki akumulatorowe marki POWER UP

Na polski rynek elektronarzędzi wchodzą właśnie nowe wkrętarko-wiertarki akumulatorowe marki POWER UP. Narzędzia objęte są 2-letnią gwarancją i przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców: od majsterkowiczów po zawodowych specjalistów każdej profesji.

Najprostszy model wkrętarek POWER UP to 10,8-woltowa wersja 78970 (Li-Ion, 1,3 Ah). Mocniejsza wkrętarka POWER UP 78971 zasilana jest również akumulatorem litowo-jonowym, ale już o napięciu 14,4 V (1,3 Ah). Najbardziej zaawansowaną technicznie wiertarko-wkrętarką jest POWER UP 78973 z dwiema bateriami w zestawie. Maszyna ta czerpie energię z dużego 18-woltowego akumulatora Li-Ion o napięciu 18 V i pojemności 1,3 Ah. Zestaw zasilający charakteryzuje się krótkim, 1-godzinnym czasem ładowania.

Wkrętarka dysponuje momentem obrotowym 21 Nm, który przekazywany jest na wrzeciono za pomocą dwubiegowej przekładni. Urządzenie wyposażone jest w hamulec zatrzymujący obracające się wrzeciono natychmiast po wyłączeniu zasilania i w diodę LED, służącą do oświetlania miejsca pracy.

Wszystkie te wkrętarki mają klasyczne wiertarskie uchwyty szczękowe 10 mm, prędkością obrotową steruje się płynnie za pomocą włącznika spustowego. Narzędzia wyposażono w miękkie okładziny na częściach chwytnych dobrze wyprofilowanych rękojeści.

Więcej: www.yato.com

Firma powiązana: Toya
aktualizacja: 2015-10-22

Dodaj komentarz

Agregat prądotwórczy - jak dobrać jego moc i jak go podłączyć?

Mieszkam w rejonie, gdzie często zdarzają się nawet kilkunastogodzinne wyłączenia prądu. Jest to bardzo uciążliwe i dezorganizuje prace domowe. Dlatego chciałbym zamontować agregat prądotwórczy, zasilający najpotrzebniejsze urządzenia. Jak dobrać jego moc i jak go podłączyć?

YT-82230 szlifierka oscylacyjna YATO 260W
YT-82230 szlifierka oscylacyjna YATO 260W Nowością w ofercie firmy TOYA jest wysokiej jakości ergonomiczna szlifierka oscylacyjna o mocy 260 W. Mocny silnik umożliwia szybką pracę. ...
Linia profesjonalnych elektronarzędzi YATO
Linia profesjonalnych elektronarzędzi YATO Lekka i mocna młotowiertarka SDS PLUS YT-82120 sprawdza się w pracach wymagających szybkich postępów: przy wierceniu udarowym w betonie, ...
Mistrzowskie jesienne pilarki Husqvarna na wagę złota
Mistrzowskie jesienne pilarki Husqvarna na wagę złota Polska złota jesień przyniosła firmie Husqvarna cztery złote medale podczas Mistrzostw Świata Drwali (WLC), które odbyły się 8-11 września ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x