Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO

Szlifowanie, frezowanie, cięcie, bruzdowanie – to wszystko potrafią nowe dyski tarnikowe YATO do szlifierek kątowych. Powstały z hartowanej stali o podwyższonej wytrzymałości. Przeznaczone są do wydajnej pracy przy obróbce elementów drewnianych, gumowych, z tworzywa sztucznego, płyt kartonowo-gipsowych, a także bloczków z betonu komórkowego.

Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO

YATO wprowadziło do oferty kilka rodzajów dysków do różnych zastosowań. Maksymalna atestowana prędkość, jaką osiągają, to 13 000 obrotów na minutę. 

Tarniki z piłą YT-59171 i YT-59172 o średnicach tarczy 115 i 125 mm są idealne zarówno do cięcia, nacinania, jak i szlifowania oraz frezowania. Z kolei frezy tarnikowe o unikalnym walcowatym kształcie YT-59175 i YT-59176 mają szerokość roboczą 21 mm i występują w dwóch średnicach: 90 i 118 mm. Dzięki specjalnym wypustkom świetnie nadają się do frezowania i wykonywania bruzd.

Frezy tarnikowe o unikalnym walcowatym kształcie YT-59175

Firma powiązana: Toya
aktualizacja: 2017-06-23

Dodaj komentarz

Zobacz też:

MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft MASTER cut 2500, nowy stół maszynowy od Wolfcraft, jest już dostępny w Polsce. Wyróżnia go wysoka precyzja pracy, łatwość transportu, ...
Proxxon - nowość wśród wiertarko-szlifierek  Lange Łukaszuk
Proxxon - nowość wśród wiertarko-szlifierek Lange Łukaszuk Jest niezwykle wygodne i nie wymaga podłączenia do prądu - to pierwsze takie akumulatorowe mikronarzędzie na rynku. Proxxon prezentuje najnowszą ...
Zestawy do mocowania ceramiki sanitarnej
Zestawy do mocowania ceramiki sanitarnej Gotowe zestawy do mocowania umywalek i misek WC od fischer to wygodne rozwiązanie zarówno dla specjalistów, jak i domowych majsterkowiczów.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze