Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Narzędzia do zadań specjalnych

Prace w miejscach trudnodostępnych to prawdziwe wyzwanie dla majsterkowiczów. Zwłaszcza gdy w żaden sposób nie jesteśmy w stanie dotrzeć do jednej, niewielkiej, ale niezwykle ważnej śruby. W ofercie firmy Stanley znajduje się kilka prostych narzędzi i akcesoriów niezastąpionych w podobnych sytuacjach: rękojeści z grzechotką, rękojeści uchylne czy elastyczne przedłużki.

Prace w miejscach trudnodostępnych to prawdziwe wyzwanie dla majsterkowiczów. Zwłaszcza gdy w żaden sposób nie jesteśmy w stanie dotrzeć do jednej, niewielkiej, ale niezwykle ważnej śruby. W ofercie firmy Stanley znajduje się kilka prostych narzędzi i akcesoriów niezastąpionych w podobnych sytuacjach: rękojeści z grzechotką, rękojeści uchylne czy elastyczne przedłużki.

Rękojeść Stanley 1-85-576 z grzechotką wykonaną w technologii Microtough została wyposażona w główkę mniejszą o 20-30% niż większość tradycyjnych narzędzi tego typu. Dzięki temu rozwiązaniu z łatwością można dotrzeć do miejsc, które wcześniej były dla nas niedostępne. Precyzyjne uzębienie mechanizmu grzechotkowego gwarantuje skok co 5°. Rękojeść została wyposażona w przełącznik kierunku pracy.

Prostszą wersją tego urządzenia jest rękojeść uchylna Stanley 1-86-012 pozwalająca korygować kierunek pracy w płaszczyźnie. Struktura uchwytu zapobiega ześlizgiwaniu rąk, zaś trwałe wykończenie chromowe sprawia, że rękojeść jest odporna na korozję.

Niezastąpione przy trudnych zadaniach są różnego typu przedłużki, zarówno te tradycyjne pozwalające sięgnąć dalej, bez zmiany kierunku pracy, jak i przedłużki elastyczne, dzięki którym można w dowolny sposób korygować kierunek pracy i wybrać ten najbardziej odpowiedni dla danej sytuacji. Tradycyjne przedłużki firmy Stanley mają długość 100 i 250 mm (symbole:1-88-208, 1-86-372), zaś przedłużka elastyczna oznaczona symbolem 1-86-001 zwiększa zasięg narzędzia o 150 mm.

Rękojeści wymienionych narzędzi wykonane są ze stali chromowo-wanadowowej, zaś wszystkie końcówki powleczone warstwą chromu, dzięki czemu są odporne na korozję.

Sugerowane ceny detaliczne brutto:

  • rękojeść z grzechotką Stanley 1-85-576 - 89,50 zł
  • rękojeść uchylna Stanley 1-86-012 - 32,80 zł
  • przedłużki (100 mm) Stanley 1-88-208 - 10,50 zł
  • przedłużki (250 mm) Stanley 1-86-372 - 19,50 zł
  • przedłużki elastyczne (150 mm) Stanley 1-86-001 - 19,50 zł


Firma powiązana: STANLEY
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

topowe produkty

Makita: narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V!

Nowość w ofercie firmy MAKITA. Niedostępne u konkurencji narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Innowacyjne rozwiązanie gwarantujące taką samą moc znamionową jak w przypadku akumulatorów 36 V oraz dłuższy czas pracy.
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V Firma MAKITA oferuje narzędzia o tradycyjnie wysokiej jakości. Cechy wspólne całego asortymentu sekatorów to dobre wyważenie urządzenia, ...
Szlifierka kątowa YT-82100
Szlifierka kątowa YT-82100 Nowa, mocna szlifierka kątowa z rodziny elektronarzędzi YATO przeznaczona jest do cięcia i szlifowanie metalu oraz materiałów mineralnych.
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku Firma Husqvarna aktywnie współpracuje i wspiera podopiecznych Fundacji Onkologicznej Alivia. W ramach kampanii "Przekaż swój 1% podatku na ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x