Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Narzędzia do zadań specjalnych

Prace w miejscach trudnodostępnych to prawdziwe wyzwanie dla majsterkowiczów. Zwłaszcza gdy w żaden sposób nie jesteśmy w stanie dotrzeć do jednej, niewielkiej, ale niezwykle ważnej śruby. W ofercie firmy Stanley znajduje się kilka prostych narzędzi i akcesoriów niezastąpionych w podobnych sytuacjach: rękojeści z grzechotką, rękojeści uchylne czy elastyczne przedłużki.

Prace w miejscach trudnodostępnych to prawdziwe wyzwanie dla majsterkowiczów. Zwłaszcza gdy w żaden sposób nie jesteśmy w stanie dotrzeć do jednej, niewielkiej, ale niezwykle ważnej śruby. W ofercie firmy Stanley znajduje się kilka prostych narzędzi i akcesoriów niezastąpionych w podobnych sytuacjach: rękojeści z grzechotką, rękojeści uchylne czy elastyczne przedłużki.

Rękojeść Stanley 1-85-576 z grzechotką wykonaną w technologii Microtough została wyposażona w główkę mniejszą o 20-30% niż większość tradycyjnych narzędzi tego typu. Dzięki temu rozwiązaniu z łatwością można dotrzeć do miejsc, które wcześniej były dla nas niedostępne. Precyzyjne uzębienie mechanizmu grzechotkowego gwarantuje skok co 5°. Rękojeść została wyposażona w przełącznik kierunku pracy.

Prostszą wersją tego urządzenia jest rękojeść uchylna Stanley 1-86-012 pozwalająca korygować kierunek pracy w płaszczyźnie. Struktura uchwytu zapobiega ześlizgiwaniu rąk, zaś trwałe wykończenie chromowe sprawia, że rękojeść jest odporna na korozję.

Niezastąpione przy trudnych zadaniach są różnego typu przedłużki, zarówno te tradycyjne pozwalające sięgnąć dalej, bez zmiany kierunku pracy, jak i przedłużki elastyczne, dzięki którym można w dowolny sposób korygować kierunek pracy i wybrać ten najbardziej odpowiedni dla danej sytuacji. Tradycyjne przedłużki firmy Stanley mają długość 100 i 250 mm (symbole:1-88-208, 1-86-372), zaś przedłużka elastyczna oznaczona symbolem 1-86-001 zwiększa zasięg narzędzia o 150 mm.

Rękojeści wymienionych narzędzi wykonane są ze stali chromowo-wanadowowej, zaś wszystkie końcówki powleczone warstwą chromu, dzięki czemu są odporne na korozję.

Sugerowane ceny detaliczne brutto:

 • rękojeść z grzechotką Stanley 1-85-576 - 89,50 zł
 • rękojeść uchylna Stanley 1-86-012 - 32,80 zł
 • przedłużki (100 mm) Stanley 1-88-208 - 10,50 zł
 • przedłużki (250 mm) Stanley 1-86-372 - 19,50 zł
 • przedłużki elastyczne (150 mm) Stanley 1-86-001 - 19,50 zł


Firma powiązana: STANLEY
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO
Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO Szlifowanie, frezowanie, cięcie, bruzdowanie – to wszystko potrafią nowe dyski tarnikowe YATO do szlifierek kątowych. Powstały z hartowanej ...
Nowe poziomice YATO
Nowe poziomice YATO W ofercie marki YATO pojawiły się trzy nowe rodzaje poziomic.
Firma fischerpolska uruchomiła nowy portal poradnikowy
Firma fischerpolska uruchomiła nowy portal poradnikowy Producent systemów zamocowań w ramach kampanii "Gwarancja bezpieczeństwa" stworzył platformę poradnikową. Strona bezpiecznyfischer.pl ma ...
topowe produkty

Makita: narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V!

Nowość w ofercie firmy MAKITA. Niedostępne u konkurencji narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Innowacyjne rozwiązanie gwarantujące taką samą moc znamionową jak w przypadku akumulatorów 36 V oraz dłuższy czas pracy.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

 • Polecamy również
  Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
 • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
 • porady budowlane,
 • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
 • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
  w pełnej wersji.

Czas na wnętrze