Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Nowy katalog PROMA

Firma Proma zaprezentowała nowy katalog "Maszyny i narzędzia 2008 A", w którym na 140 stronach prezentuje blisko 1500 produktów wraz z danymi technicznymi i cenami dla klienta detalicznego.

Maszyny i narzędzia PromaKatalog zawiera urządzenia elektryczne i akumulatorowe, wśród których dostępne są takie marki jak: Economy by Ferm, Ferm, Proma, Ferm PowerLine i Arbortech.

W katalogu znajdziemy grupy narzędziowe takie jak technika ogrodowa – czyli urządzenia do szerokiego zakresu prac związanych z utrzymaniem w nienagannym stanie ogrodów, krzewów, trawników, oferowane pod markami Ferm Florin oraz Proma.

Kolejna część katalogu poświęcona została obrabiarkom, urządzeniom kształtującym, przyrządom pomiarowym, spawarkom i prostownikom dostępnym głównie pod marką Proma. Znalazły się wśród nich także trzy nowe modele szlifierek do płaszczyzn, uzupełniające ofertę maszyn do obróbki metalu.

Na ostatnich stronach katalogu zaprezentowano maszyny i urządzenia warsztatowe, garażowe, malarskie i modelarskie marek takich jak Abac, Prima, Proma, Ferm, Earlex czy Boehler.

Maszyny Proma i narzędzia Ferm znajdujące się w nowym wydaniu katalogu, oferowane są z trzyletnią, pełną gwarancją jakości, w przystępnych cenach, z fachowym serwisem technicznym i doradczym oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Wydawany co pół roku katalog zawiera całościową ofertę asortymentową firmy Proma. Każdy z zaprezentowanych w katalogu produktów opatrzony został opisem parametrów technicznych oraz ceną zakupu, co stanowi jednocześnie gwarancję, że koszt nabycia produktu pozostanie na niezmiennym poziomie przez cały okres obowiązywania katalogu.

Nowy katalog dostępny jest bezpłatnie u wszystkich partnerów handlowych firmy Proma. Można go także zamówić, wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej firmy.

 

Firma powiązana: PROMA POLSKA
aktualizacja: 2008-02-18

Dodaj komentarz

Szlifierki

Szlifierki to najczęściej kupowane elektronarzędzia. Pośród nich prym wiodą szlifierki kątowe, które służą w przeciętnym warsztacie domowym nie tylko do szlifowania lecz także do cięcia.
Szlifierek jest jednak kilka rodzajów. Decyzja, którą wybrać, zależy od przewidywanego zakresu prac, oraz częstotliwości używania.
topowe produkty

Makita: narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V!

Nowość w ofercie firmy MAKITA. Niedostępne u konkurencji narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Innowacyjne rozwiązanie gwarantujące taką samą moc znamionową jak w przypadku akumulatorów 36 V oraz dłuższy czas pracy.
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V Firma MAKITA oferuje narzędzia o tradycyjnie wysokiej jakości. Cechy wspólne całego asortymentu sekatorów to dobre wyważenie urządzenia, ...
Szlifierka kątowa YT-82100
Szlifierka kątowa YT-82100 Nowa, mocna szlifierka kątowa z rodziny elektronarzędzi YATO przeznaczona jest do cięcia i szlifowanie metalu oraz materiałów mineralnych.
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku Firma Husqvarna aktywnie współpracuje i wspiera podopiecznych Fundacji Onkologicznej Alivia. W ramach kampanii "Przekaż swój 1% podatku na ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x