Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Samopoziomujący laser obrotowy marki Skil

Skil poszerzył swoją ofertę przyrządów pomiarowych o samopoziomujący laser niwelacyjny. Model 570 to opłacalny zakup dla pragmatycznych użytkowników, którym potrzebne jest wyznaczenie przestrzeni w promieniu 360º, zarówno w poziomie, jak i w pionie. Zasięg pracy lasera można zwiększyć do 200 metrów, stosując oddzielny odbiornik, dołączany standardowo do urządzenia.

Laser niwelacyjny model 570Urządzenie przeznaczone jest dla osób, które chcą w łatwy i szybki sposób wykonać różnorodne prace związane z poziomowaniem i wyrównywaniem. Model 570 przyda się podczas montażu szafek, zabudowy kuchni, układania glazury, wyznaczania pozycji ścian, sufitów i konstrukcji belkowych, instalacji ogrodzeń, czy wszelkiego rodzaju innych prac instalacyjnych. Solidna i wytrzymała konstrukcja urządzenia umożliwia pracę w trudnych warunkach, zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na otwartych przestrzeniach.

Moduł odbiornika zwiększa zasięg pracy do 200 m

Oddzielny odbiornik dołączany do modelu 570 zwiększa zasięg pracy. Projekcja światła lasera jest teraz możliwa w promieniu 200 m. Odbiornik posiada łatwy w obsłudze włącznik/wyłącznik oraz sygnalizator akustyczny.  Czerwone diody LED sygnalizują zbyt dużą lub zbyt małą wysokość, a centralna dioda zielona sygnalizuje prawidłowy poziom. Moduł odbiornika posiada zaczep do noszenia na nadgarstku oraz zacisk, umożliwiający bezpieczne zamocowanie go do ogrodzenia, słupa lub łat niwelacyjnych.

Prosta obsługa

Obsługa lasera jest łatwa i intuicyjna. Nie wymaga żmudnych przygotowań. Urządzenie posiada funkcję automatycznego samoczynnego poziomowania z dokładnością do ±0.3 mm/m. Sygnał akustyczny ostrzega użytkownika, jeżeli pozycja lasera zostanie zmieniona i wykroczy poza podany zakres. Pozycjonowanie w pionie wykonuje się ręcznie przy pomocy jednego regulatora. Ruch obrotowy jest inicjowany poprzez naciśnięcie przycisku on/off, do wyboru są trzy prędkości, optymalne dla różnych rodzajów wykonywanej pracy.

Nowy laser można używać, stawiając na powierzchni stołu lub bezpośrednio na ziemi, ale także zamontować na ścianie, używając wbudowanej ramki – idealne rozwiązanie przy montażu sufitów. Jako wyposażenie dodatkowe dostępny jest także solidny, regulowany statyw o wysokości 1,80 m. Model 570 dostarczany jest wraz z potrzebnymi do pracy akcesoriami, które obejmują: moduł odbiornika i zacisk oraz podwójny zestaw baterii – do lasera i odbiornika.

Sugerowana cena brutto (w lipcu 2008): laser rotacyjny 570 – 2440 zł

 

aktualizacja: 2008-07-07

Dodaj komentarz

Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V Firma MAKITA oferuje narzędzia o tradycyjnie wysokiej jakości. Cechy wspólne całego asortymentu sekatorów to dobre wyważenie urządzenia, ...
Szlifierka kątowa YT-82100
Szlifierka kątowa YT-82100 Nowa, mocna szlifierka kątowa z rodziny elektronarzędzi YATO przeznaczona jest do cięcia i szlifowanie metalu oraz materiałów mineralnych.
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku Firma Husqvarna aktywnie współpracuje i wspiera podopiecznych Fundacji Onkologicznej Alivia. W ramach kampanii "Przekaż swój 1% podatku na ...

Szlifierki

Szlifierki to najczęściej kupowane elektronarzędzia. Pośród nich prym wiodą szlifierki kątowe, które służą w przeciętnym warsztacie domowym nie tylko do szlifowania lecz także do cięcia.
Szlifierek jest jednak kilka rodzajów. Decyzja, którą wybrać, zależy od przewidywanego zakresu prac, oraz częstotliwości używania.
topowe produkty

Makita: narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V!

Nowość w ofercie firmy MAKITA. Niedostępne u konkurencji narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Innowacyjne rozwiązanie gwarantujące taką samą moc znamionową jak w przypadku akumulatorów 36 V oraz dłuższy czas pracy.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x