Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Nowe oblicze serwisu marki NEO

Serwis internetowy producenta narzędzi marki NEO przeszedł tuning. Nowe oblicze serwisu marki można oglądać pod adresem www.neo-tools.com

Głównym założeniem modyfikacji strony internetowej marki NEO było poprawienie funkcjonalności oraz wprowadzenie ułatwień w korzystaniu z witryny, a także uatrakcyjnienie jej wyglądu.

Najważniejszy dział serwisu - wirtualny katalog, dzięki któremu można w prosty sposób zapoznać się z ofertą produktów NEO - nie uległ znaczącej zmianie. Producent postawił na sprawdzoną już w poprzedniej wersji serwisu intuicyjną i łatwą nawigację. Nowością w katalogu jest natomiast „schowek produktów”, do którego można „odłożyć” interesujące narzędzia i dalej przeglądać katalog. Dodany został również kanał RSS, dzięki któremu użytkownicy będą mieli łatwy dostęp do aktualnych informacji dotyczących marki NEO. Po zaprenumerowaniu kanału RSS NEO TOOLS użytkownicy automatycznie dostaną wiadomość o nowościach i zmianach na stronie.

Nowa strona NEO

W nowo powstałej zakładce „przestrzeń NEO” użytkownicy będą mogli zapoznać się z działaniami, w które zaangażowana jest marka. Materiały z renowacji wiekowego VW T1, czy informacje o poczynaniach rajdowców z WESEM NEO Rally Team z pewnością okażą się ciekawe dla wszystkich, którzy związani są z branżą motoryzacyjną.

Wygląd serwisu jest utrzymany w znanej już kolorystyce, która została nieco rozjaśniona. Wprowadzenie zdjęć osób korzystających z narzędzi NEO zwiększyło dynamikę i sprawiło, że strona jest atrakcyjna wizualnie. Plusem nowej odsłony serwisu internetowego jest też dużo lepsza jakość zdjęć w katalogu.

W zamierzeniu strona ma się rozwijać tak, aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom swoich użytkowników. Twórcy serwisu już planują wprowadzenie nowych funkcjonalności,  które będą pojawiały się w niedalekiej przyszłości.

Tworzymy tę stronę dla naszych klientów i to ich oczekiwania są dla nas bodźcem do wprowadzania zmian i ciągłego udoskonalania naszych produktów. Nowy portal ma być platformą komunikacji z  klientami, a więc staramy się, aby był on jak najbardziej przyjazny i funkcjonalny - mówi Małgorzata Rozbicka, category manager marki NEO.

 

aktualizacja: 2008-09-09

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Zestawy do mocowania ceramiki sanitarnej
Zestawy do mocowania ceramiki sanitarnej Gotowe zestawy do mocowania umywalek i misek WC od fischer to wygodne rozwiązanie zarówno dla specjalistów, jak i domowych majsterkowiczów.
Nowe torby narzędziowe YATO
Nowe torby narzędziowe YATO Wygodne, pojemne, poręczne - nowe torby narzędziowe YATO pozwalają na utrzymanie narzędzi w porządku i łatwy transport.
Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO
Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO Szlifowanie, frezowanie, cięcie, bruzdowanie – to wszystko potrafią nowe dyski tarnikowe YATO do szlifierek kątowych. Powstały z hartowanej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze