Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Nowe oblicze serwisu marki NEO

Serwis internetowy producenta narzędzi marki NEO przeszedł tuning. Nowe oblicze serwisu marki można oglądać pod adresem www.neo-tools.com

Głównym założeniem modyfikacji strony internetowej marki NEO było poprawienie funkcjonalności oraz wprowadzenie ułatwień w korzystaniu z witryny, a także uatrakcyjnienie jej wyglądu.

Najważniejszy dział serwisu - wirtualny katalog, dzięki któremu można w prosty sposób zapoznać się z ofertą produktów NEO - nie uległ znaczącej zmianie. Producent postawił na sprawdzoną już w poprzedniej wersji serwisu intuicyjną i łatwą nawigację. Nowością w katalogu jest natomiast „schowek produktów”, do którego można „odłożyć” interesujące narzędzia i dalej przeglądać katalog. Dodany został również kanał RSS, dzięki któremu użytkownicy będą mieli łatwy dostęp do aktualnych informacji dotyczących marki NEO. Po zaprenumerowaniu kanału RSS NEO TOOLS użytkownicy automatycznie dostaną wiadomość o nowościach i zmianach na stronie.

Nowa strona NEO

W nowo powstałej zakładce „przestrzeń NEO” użytkownicy będą mogli zapoznać się z działaniami, w które zaangażowana jest marka. Materiały z renowacji wiekowego VW T1, czy informacje o poczynaniach rajdowców z WESEM NEO Rally Team z pewnością okażą się ciekawe dla wszystkich, którzy związani są z branżą motoryzacyjną.

Wygląd serwisu jest utrzymany w znanej już kolorystyce, która została nieco rozjaśniona. Wprowadzenie zdjęć osób korzystających z narzędzi NEO zwiększyło dynamikę i sprawiło, że strona jest atrakcyjna wizualnie. Plusem nowej odsłony serwisu internetowego jest też dużo lepsza jakość zdjęć w katalogu.

W zamierzeniu strona ma się rozwijać tak, aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom swoich użytkowników. Twórcy serwisu już planują wprowadzenie nowych funkcjonalności,  które będą pojawiały się w niedalekiej przyszłości.

Tworzymy tę stronę dla naszych klientów i to ich oczekiwania są dla nas bodźcem do wprowadzania zmian i ciągłego udoskonalania naszych produktów. Nowy portal ma być platformą komunikacji z  klientami, a więc staramy się, aby był on jak najbardziej przyjazny i funkcjonalny - mówi Małgorzata Rozbicka, category manager marki NEO.

 

aktualizacja: 2008-09-09

Dodaj komentarz

Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V Firma MAKITA oferuje narzędzia o tradycyjnie wysokiej jakości. Cechy wspólne całego asortymentu sekatorów to dobre wyważenie urządzenia, ...
Szlifierka kątowa YT-82100
Szlifierka kątowa YT-82100 Nowa, mocna szlifierka kątowa z rodziny elektronarzędzi YATO przeznaczona jest do cięcia i szlifowanie metalu oraz materiałów mineralnych.
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku Firma Husqvarna aktywnie współpracuje i wspiera podopiecznych Fundacji Onkologicznej Alivia. W ramach kampanii "Przekaż swój 1% podatku na ...

Szlifierki

Szlifierki to najczęściej kupowane elektronarzędzia. Pośród nich prym wiodą szlifierki kątowe, które służą w przeciętnym warsztacie domowym nie tylko do szlifowania lecz także do cięcia.
Szlifierek jest jednak kilka rodzajów. Decyzja, którą wybrać, zależy od przewidywanego zakresu prac, oraz częstotliwości używania.
topowe produkty

Makita: narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V!

Nowość w ofercie firmy MAKITA. Niedostępne u konkurencji narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Innowacyjne rozwiązanie gwarantujące taką samą moc znamionową jak w przypadku akumulatorów 36 V oraz dłuższy czas pracy.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x