Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Poziomica Stanley Compulevel

Nowa elektroniczna poziomica Stanley Compulevel ma 15 zaprogramowanych funkcji, służących do wykonywania trudnych zadań pomiaru wysokości i niwelacji.

Elektroniczna poziomica Stanley Compulevel Znajdzie ona zastosowanie niemal na każdym etapie budowania domu: od planowania terenu pod zabudowę, przez wykopy i budowę, aż po prace wykończeniowe oraz całościowe zagospodarowanie terenu.

Wszystkie obliczenia wykonywane przy pomocy poziomnicy Compulevel są niezwykle precyzyjne (praca po krzywej z dokładnością 3 mm, zakres w pionie – 12 m, zakres w poziomie – koło o średnicy 60 m). Dzięki funkcji Carry (dowolna lokalizacja), pomiaru wysokości można dokonywać w nieograniczonych zakresach i z licznymi ustawieniami, a jednocześnie bez żmudnych obliczeń i licznych błędów.  

Poziomica Compulevel tworzy inteligentny system, który umożliwia m. in. gromadzenie i opracowywanie danych, przeprowadzanie szybkich analiz i zestawień, a także tworzenie profili działek, odcinków oraz map topograficznych.

Elektroniczna poziomica Stanley Compulevel W odróżnieniu od typowych laserowych systemów pomiarowych, wszystkie wyniki odczytów i analiz wyświetlane są na dużym, czytelnym ekranie LCD. Podobnie jak całe urządzenie, ekran ten jest odporny na trudne warunki pogodowe.

Istotnym atutem nowego produktu firmy Stanley jest także pojemna pamięć zapisu danych, pozwalająca na zachowanie wyników 137 odczytów na nieograniczony czas, również bez baterii. Całe urządzenie jest zasilane zaledwie jedną alkaiczną baterią 9V, która umożliwia jego pracę przez ponad 60 godzin.

Wygodę korzystania z elektronicznej poziomnicy Compulevel firmy Stanley dodatkowo zwiększa możliwość wyboru dowolnej z sześciu dostępnych skal pomiarowych. Warto także podkreślić, że urządzenie zastępuje drugiego pracownika, potrzebnego podczas wykonywania pomiarów tradycyjnymi metodami. Kalibrowanie i sprawdzanie urządzenia w terenie również jest możliwe do przeprowadzenia samodzielnie, a przy tym jest łatwe i szybkie.

Sugerowana cena: 5 000 zł

 

Firma powiązana: STANLEY
aktualizacja: 2008-09-26

Zdaniem naszych Czytelników

compulevel to dobre urządzenie ale wymaga okresowych przeglądów i kalibracji natomiast Stanley Polska nie jest zainteresowany pomocą w naprawie lecz wciskanie kijentom nowych urządzeń

Gość KF

12 Wrz 2014, 16:59

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

Szlifierki

Szlifierki to najczęściej kupowane elektronarzędzia. Pośród nich prym wiodą szlifierki kątowe, które służą w przeciętnym warsztacie domowym nie tylko do szlifowania lecz także do cięcia.
Szlifierek jest jednak kilka rodzajów. Decyzja, którą wybrać, zależy od przewidywanego zakresu prac, oraz częstotliwości używania.
YT-82230 szlifierka oscylacyjna YATO 260W
YT-82230 szlifierka oscylacyjna YATO 260W Nowością w ofercie firmy TOYA jest wysokiej jakości ergonomiczna szlifierka oscylacyjna o mocy 260 W. Mocny silnik umożliwia szybką pracę. ...
Linia profesjonalnych elektronarzędzi YATO
Linia profesjonalnych elektronarzędzi YATO Lekka i mocna młotowiertarka SDS PLUS YT-82120 sprawdza się w pracach wymagających szybkich postępów: przy wierceniu udarowym w betonie, ...
Mistrzowskie jesienne pilarki Husqvarna na wagę złota
Mistrzowskie jesienne pilarki Husqvarna na wagę złota Polska złota jesień przyniosła firmie Husqvarna cztery złote medale podczas Mistrzostw Świata Drwali (WLC), które odbyły się 8-11 września ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x