Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Pełen magazynek wkrętów

KRESS prezentuje magazynek SMV do wkrętarek sieciowych, pasujący do wszystkich modeli wkrętarek sieciowych tej marki. Wystarczy kilka sekund, by go zamontować na narzędziu i zacząć pracę.

KRESS prezentuje magazynek SMV do wkrętarek sieciowychMagazynek do wkrętów można zamontować do modeli KRESS 650 TBS 2500 / 650 TBS 4500 / 650 TBS 6000 505 TBS lub 500 TBS. Obsługuje on standardowe taśmy z zamontowanymi 50 wkrętami. Zakres długości wkręcania wynosi 25-55 mm, a średnica wkręcania mieści się w przedziale 3,5 do 4,2 mm. Średnica główki wkrętu nie może przekraczać 8 mm, a maksymalny dopuszczalny nacisk na niego wywierany wynosi 40 Newtonów.
 
Magazynek ma poręczne wymiary 25 x 4,3 x 12,6 cm i waży zaledwie pół kilograma. Wygodną funkcją jest wielostopniowe, dokładne ustawianie głębokości wkręcania.


Dużą zaletą jest też szybki montaż na wkrętarce sieciowej. Wbudowana skala ułatwia bardzo ustawianie głębokości wkręcania względem długości wkrętów. Cała obsługa jest prosta i intuicyjna.

Specjalna, ergonomiczna i wygodna budowa umożliwia użycie zarówno dla prawo-, jak i leworęcznych użytkowników. W zestawie znajdują się także 2 bity PH2 oraz adapter.
KRESS prezentuje magazynek SMV do wkrętarek sieciowych

Cena detaliczna 699 zł

Magazynek jest dostępny w ofercie spółki Lange Łukaszuk.

 

aktualizacja: 2008-10-08

Dodaj komentarz

Zobacz też:

Zestawy do mocowania ceramiki sanitarnej
Zestawy do mocowania ceramiki sanitarnej Gotowe zestawy do mocowania umywalek i misek WC od fischer to wygodne rozwiązanie zarówno dla specjalistów, jak i domowych majsterkowiczów.
Nowe torby narzędziowe YATO
Nowe torby narzędziowe YATO Wygodne, pojemne, poręczne - nowe torby narzędziowe YATO pozwalają na utrzymanie narzędzi w porządku i łatwy transport.
Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO
Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO Szlifowanie, frezowanie, cięcie, bruzdowanie – to wszystko potrafią nowe dyski tarnikowe YATO do szlifierek kątowych. Powstały z hartowanej ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze