Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

Pełen magazynek wkrętów

KRESS prezentuje magazynek SMV do wkrętarek sieciowych, pasujący do wszystkich modeli wkrętarek sieciowych tej marki. Wystarczy kilka sekund, by go zamontować na narzędziu i zacząć pracę.

KRESS prezentuje magazynek SMV do wkrętarek sieciowychMagazynek do wkrętów można zamontować do modeli KRESS 650 TBS 2500 / 650 TBS 4500 / 650 TBS 6000 505 TBS lub 500 TBS. Obsługuje on standardowe taśmy z zamontowanymi 50 wkrętami. Zakres długości wkręcania wynosi 25-55 mm, a średnica wkręcania mieści się w przedziale 3,5 do 4,2 mm. Średnica główki wkrętu nie może przekraczać 8 mm, a maksymalny dopuszczalny nacisk na niego wywierany wynosi 40 Newtonów.
 
Magazynek ma poręczne wymiary 25 x 4,3 x 12,6 cm i waży zaledwie pół kilograma. Wygodną funkcją jest wielostopniowe, dokładne ustawianie głębokości wkręcania.


Dużą zaletą jest też szybki montaż na wkrętarce sieciowej. Wbudowana skala ułatwia bardzo ustawianie głębokości wkręcania względem długości wkrętów. Cała obsługa jest prosta i intuicyjna.

Specjalna, ergonomiczna i wygodna budowa umożliwia użycie zarówno dla prawo-, jak i leworęcznych użytkowników. W zestawie znajdują się także 2 bity PH2 oraz adapter.
KRESS prezentuje magazynek SMV do wkrętarek sieciowych

Cena detaliczna 699 zł

Magazynek jest dostępny w ofercie spółki Lange Łukaszuk.

 

aktualizacja: 2008-10-08

Dodaj komentarz

Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO
Dyski tarnikowe - nowość w ofercie YATO Szlifowanie, frezowanie, cięcie, bruzdowanie – to wszystko potrafią nowe dyski tarnikowe YATO do szlifierek kątowych. Powstały z hartowanej ...
Nowe poziomice YATO
Nowe poziomice YATO W ofercie marki YATO pojawiły się trzy nowe rodzaje poziomic.
Firma fischerpolska uruchomiła nowy portal poradnikowy
Firma fischerpolska uruchomiła nowy portal poradnikowy Producent systemów zamocowań w ramach kampanii "Gwarancja bezpieczeństwa" stworzył platformę poradnikową. Strona bezpiecznyfischer.pl ma ...

Szlifierki

Szlifierki to najczęściej kupowane elektronarzędzia. Pośród nich prym wiodą szlifierki kątowe, które służą w przeciętnym warsztacie domowym nie tylko do szlifowania lecz także do cięcia.
Szlifierek jest jednak kilka rodzajów. Decyzja, którą wybrać, zależy od przewidywanego zakresu prac, oraz częstotliwości używania.
topowe produkty

Makita: narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V!

Nowość w ofercie firmy MAKITA. Niedostępne u konkurencji narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Innowacyjne rozwiązanie gwarantujące taką samą moc znamionową jak w przypadku akumulatorów 36 V oraz dłuższy czas pracy.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze