Budujemy Dom
Wokół domu / Narzędzia ogrodnicze / Aktualności

50-lecie pilarek HUSQVARNA

W marcu firma HUSQVARNA® uroczyście obchodziła 50-lecie swoich pilarek. Od pół wieku pilarki HUSQVARNA® są udoskonalane w oparciu o potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. 

Pierwsza pilarka powstała w 1959 roku i stała się jednym z wielu innowacyjnych urządzeń użytku zewnętrznego firmy HUSQVARNA®, które obecnie są sprzedawane na całym świecie.

Z okazji 50-lecia pilarek, HUSQVARNA® wprowadziła nowy produkt – jubileuszową wersję pilarki Husqvarna 450e. Posiada ona wyjątkowe, jubileuszowe logo na  prowadnicy. HUSQVARNA 450e jest dostępna  w sprzedaży detalicznej na terenie całego kraju.  Każdy kto ją zakupi otrzyma jubileuszową  czapeczkę oraz wyjątkowy pokrowiec na swoja pilarkę.   

HUSQVARNA® uroczyście obchodziła 50-lecie swoich pilarekHUSQVARNA® uroczyście obchodziła 50-lecie swoich pilarek

W czerwcu 2008, na południu Szwecji, w miejscowości Jonkoping, odbyły się największe, międzynarodowe Targi Leśne „Foresty Fair”, na których pilarka 450e miała swój specjalny kącik wystawowy. Ponadto HUSQVARNA 450e pojawi się na wystawie w firmowym muzeum HUSQVARNA®. „HUSQVARNA® 450e  to jedna z naszych najlepszych pilarek.

Jest dopasowana do potrzeb zarówno okazjonalnych użytkowników, jak też  doświadczonych pilarzy.  Posiada wiele nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań, które czynią ją jedną z najpopularniejszych pilarek HUSQVARNA®. Ponadto, bardzo pomysłowe jest zawarcie liczby 50 w jej nazwie - powiedział Lars Hagberg.

Dane techniczne pilarki HUSQVARNA 450e:

  • Pojemność skokowa 50,2 cm³
  • Moc 2,4 kW/ 3.2 KM
  • Ciężar bez urządzenia tnącego 5,1 kg
  • Zalecana długość prowadnicy 13-20”

Firma powiązana: HUSQVARNA
aktualizacja: 2009-04-02

Zdaniem naszych Czytelników

Dobre maszyny i firma dobra ale myślałem, że jest nieco bardziej wiekowa. Zdaje się że coś ponad 300 lat sobie liczą.

Gość Antek

02 Kwi 2009, 20:40

Chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na Forum.BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V
Nowość Makita: akumulatorowy sekator 2 x 18 V Firma MAKITA oferuje narzędzia o tradycyjnie wysokiej jakości. Cechy wspólne całego asortymentu sekatorów to dobre wyważenie urządzenia, ...
Szlifierka kątowa YT-82100
Szlifierka kątowa YT-82100 Nowa, mocna szlifierka kątowa z rodziny elektronarzędzi YATO przeznaczona jest do cięcia i szlifowanie metalu oraz materiałów mineralnych.
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku
Husqvarna nadal wspiera fundację onkologiczną Alivia - przekaż jej 1% podatku Firma Husqvarna aktywnie współpracuje i wspiera podopiecznych Fundacji Onkologicznej Alivia. W ramach kampanii "Przekaż swój 1% podatku na ...

Szlifierki

Szlifierki to najczęściej kupowane elektronarzędzia. Pośród nich prym wiodą szlifierki kątowe, które służą w przeciętnym warsztacie domowym nie tylko do szlifowania lecz także do cięcia.
Szlifierek jest jednak kilka rodzajów. Decyzja, którą wybrać, zależy od przewidywanego zakresu prac, oraz częstotliwości używania.
topowe produkty

Makita: narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V!

Nowość w ofercie firmy MAKITA. Niedostępne u konkurencji narzędzia akumulatorowe 2 x 18 V! Innowacyjne rozwiązanie gwarantujące taką samą moc znamionową jak w przypadku akumulatorów 36 V oraz dłuższy czas pracy.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x