Budujemy Dom
Nasi eksperci

Po co mi odzysk wilgoci?

W okresach grzewczych, brak odzysku wilgoci wymiennika w centrali wentylacyjnej spowoduje przesuszenie powietrza w domu.

Suche powietrze ma wpływ nie tylko na nasze samopoczucie, ale przede wszystkim niekorzystnie wpływa na zdrowie, zwłaszcza naszych dzieci. Centrale EnstoEnervent odzyskują wilgoć, dzięki czemu poprawiają klimat w domu.Na życzenie Klienta można zamówić rekuperatory z wymiennikiem higroskopijnym, który w jeszcze większym stopniu odzyskuje wilgoć. W przypadku posiadania centrali z zaawansowaną automatyką możemy zaprogramować centralę, aby pracowała w trybie automatycznym w zależności od poziomu wilgotności.

Firma powiązana: Ensto Pol
aktualizacja: 2014-03-28

Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x