Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Meble DLH w warszawskiej Domotece

Od 12 marca w warszawskiej Domotece można zapoznać się z wystawą mebli produkcji DLH. W centrum wyposażenia wnętrz prezentowane są meble ogrodowe, meble do wnętrz oraz nowość altana ogrodowa.

Meble ogrodowe DLH w warszawskiej DomoteceWraz ze zbliżającą się wiosną coraz więcej czasu będziemy spędzać w ogrodzie. Dlatego warto go urządzić ze smakiem i stylem. Z pewnością pomocne w tym będą meble ogrodowe DLH iGarden®, wyróżniane m.in. tytułami Produkt Roku 2008 i Produkt Roku 2009.

W Domotece szczególnie wyeksponowano nowość przygotowaną przez DLH w tym sezonie – altanę ogrodową. Wykonaną z niezwykle odpornego na warunki pogodowe drewna egzotycznego konstrukcję można w łatwy sposób umieścić w ogrodzie.

Taka altana pozwala cieszyć się spędzaniem wolnego czasu w ogrodzie w bardzo komfortowych warunkach, nawet, gdy nie posiadamy tarasu, ponieważ można ją umieścić bezpośrednio na naturalnym podłożu. W efekcie małym nakładem sił i środków uzyskujemy kolejne miejsce wypoczynku.

Cieszy nas kolejne miejsce, w którym możemy przedstawić klientom nasze produkty. Tym bardziej, że jest to tak prestiżowa lokalizacja jak Domoteka, miejsce, w którym bywają projektanci wnętrz i styliści, ciekawi branżowych nowinek oraz osoby znane ze świata mediów, kultury i sztuki szukające niebanalnych mebli i dodatków. Nasze meble świetnie się w takie zapotrzebowanie wpisują - mówi Szymon Gacki z DLH Poland.

Centrum Domoteka znajduje się przy ulicy Malborskiej 41 w Warszawie. Domoteka jest otwarta od poniedziałku do soboty od 10 do 21 oraz w niedzielę od 10 do 19. Ekspozycję DLH będzie można oglądać do 04 kwietnia.


Firma powiązana: DLH POLAND
aktualizacja: 2010-03-19

Dodaj komentarz

Rośliny zimową porą

Zimową porą sylwetki roślin przybierają odmienny od dotychczasowego wygląd. Spod warstwy przysłaniających liści ukazują się kolorowe, często powyginane pędy, bajeczne owoce czy zasuszone kwiatostany. Ujawnia się niepowtarzalny widok, który można podziwiać jedynie o tej porze roku.
topowe produkty

Minimalistyczne grafitowe lampy Bendo od SPOTLINE - nowość 2017

SPOTLINE prezentuje swój wzorniczy hit - kolekcję designerskich zewnętrznych ogrodowych lamp Bendo. Mają one formę prostych słupków i zostały wykonane z aluminium i szkła według projektu Karsten Witch.
Nowość Libet: system Maxima z kolekcji Impressio
Nowość Libet: system Maxima z kolekcji Impressio System Maxima z kolekcji Libet Impressio składa się z ośmiu propozycji eleganckich płyt tarasowych: Maxima, Maxima Rigato, Maxima Lungo, ...
Natulit Massimo z linii Libet Completto
Natulit Massimo z linii Libet Completto Oferta produktów z linii Libet Completto to niezwykle wszechstronne i uniwersalne materiały, które skutecznie dopełniają aranżacje utrzymane ...
Płyty Symfonia nagrodzone Złotym Medalem MTP 2017
Płyty Symfonia nagrodzone Złotym Medalem MTP 2017 Znane są już wyniki konkursu o Złoty Medal zorganizowanego w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2017. W gronie ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x