Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Meble DLH w warszawskiej Domotece

Od 12 marca w warszawskiej Domotece można zapoznać się z wystawą mebli produkcji DLH. W centrum wyposażenia wnętrz prezentowane są meble ogrodowe, meble do wnętrz oraz nowość altana ogrodowa.

Meble ogrodowe DLH w warszawskiej DomoteceWraz ze zbliżającą się wiosną coraz więcej czasu będziemy spędzać w ogrodzie. Dlatego warto go urządzić ze smakiem i stylem. Z pewnością pomocne w tym będą meble ogrodowe DLH iGarden®, wyróżniane m.in. tytułami Produkt Roku 2008 i Produkt Roku 2009.

W Domotece szczególnie wyeksponowano nowość przygotowaną przez DLH w tym sezonie – altanę ogrodową. Wykonaną z niezwykle odpornego na warunki pogodowe drewna egzotycznego konstrukcję można w łatwy sposób umieścić w ogrodzie.

Taka altana pozwala cieszyć się spędzaniem wolnego czasu w ogrodzie w bardzo komfortowych warunkach, nawet, gdy nie posiadamy tarasu, ponieważ można ją umieścić bezpośrednio na naturalnym podłożu. W efekcie małym nakładem sił i środków uzyskujemy kolejne miejsce wypoczynku.

Cieszy nas kolejne miejsce, w którym możemy przedstawić klientom nasze produkty. Tym bardziej, że jest to tak prestiżowa lokalizacja jak Domoteka, miejsce, w którym bywają projektanci wnętrz i styliści, ciekawi branżowych nowinek oraz osoby znane ze świata mediów, kultury i sztuki szukające niebanalnych mebli i dodatków. Nasze meble świetnie się w takie zapotrzebowanie wpisują - mówi Szymon Gacki z DLH Poland.

Centrum Domoteka znajduje się przy ulicy Malborskiej 41 w Warszawie. Domoteka jest otwarta od poniedziałku do soboty od 10 do 21 oraz w niedzielę od 10 do 19. Ekspozycję DLH będzie można oglądać do 04 kwietnia.


Firma powiązana: DLH POLAND
aktualizacja: 2010-03-19

Dodaj komentarz

Łopaty i chemia - sposób na śnieg

Poruszanie się zimą po oblodzonych i zaśnieżonych drogach bywa trudne. Mając własny ogród lub podwórko sami musimy zadbać, używając najczęściej łopat i mioteł, aby przydomowa komunikacja była drożna i bezpieczna.
topowe produkty

Gres porcelanowy EVO_2/E™ z oferty Libet

Elegancki wygląd i doskonałe parametry techniczne to dwa kryteria, które powinien spełniać wysokiej klasy materiał nawierzchniowy. Płytami idealnymi można określić zaś te, które dadzą się wykorzystać w każdej, nawet najbardziej wymagającej przestrzeni. Rozwiązanie podpowiada firma Libet oferująca elegancki i wytrzymały gres porcelanowy EVO_2/E™.
Kostka brukowa AQUATON i kruszywo fugowe FUGGIO
Kostka brukowa AQUATON i kruszywo fugowe FUGGIO Myśl ekologicznie i zastosuj rozwiązanie wspomagające odprowadzanie wód opadowych: kostka brukowa AQUATON i kruszywo fugowe FUGGIO.
Płyty Limbra w ofercie LIBET
Płyty Limbra w ofercie LIBET Delikatna faktura, połyskująca powierzchnia i głęboka kolorystyka w szerokiej palecie barw sprawiają, że płyty Limbra (Libet Impressio) ...
Bruk ceramiczny LODE - harmonijne połączenie natury z architekturą
Bruk ceramiczny LODE - harmonijne połączenie natury z architekturą Ceramiczna kostka brukowa Lode wykonana jest ze 100% naturalnego, wytrzymałego materiału. Przeznaczona jest do układania ścieżek ogrodowych, ...
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x

Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe