Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Meble DLH w warszawskiej Domotece

Od 12 marca w warszawskiej Domotece można zapoznać się z wystawą mebli produkcji DLH. W centrum wyposażenia wnętrz prezentowane są meble ogrodowe, meble do wnętrz oraz nowość altana ogrodowa.

Meble ogrodowe DLH w warszawskiej DomoteceWraz ze zbliżającą się wiosną coraz więcej czasu będziemy spędzać w ogrodzie. Dlatego warto go urządzić ze smakiem i stylem. Z pewnością pomocne w tym będą meble ogrodowe DLH iGarden®, wyróżniane m.in. tytułami Produkt Roku 2008 i Produkt Roku 2009.

W Domotece szczególnie wyeksponowano nowość przygotowaną przez DLH w tym sezonie – altanę ogrodową. Wykonaną z niezwykle odpornego na warunki pogodowe drewna egzotycznego konstrukcję można w łatwy sposób umieścić w ogrodzie.

Taka altana pozwala cieszyć się spędzaniem wolnego czasu w ogrodzie w bardzo komfortowych warunkach, nawet, gdy nie posiadamy tarasu, ponieważ można ją umieścić bezpośrednio na naturalnym podłożu. W efekcie małym nakładem sił i środków uzyskujemy kolejne miejsce wypoczynku.

Cieszy nas kolejne miejsce, w którym możemy przedstawić klientom nasze produkty. Tym bardziej, że jest to tak prestiżowa lokalizacja jak Domoteka, miejsce, w którym bywają projektanci wnętrz i styliści, ciekawi branżowych nowinek oraz osoby znane ze świata mediów, kultury i sztuki szukające niebanalnych mebli i dodatków. Nasze meble świetnie się w takie zapotrzebowanie wpisują - mówi Szymon Gacki z DLH Poland.

Centrum Domoteka znajduje się przy ulicy Malborskiej 41 w Warszawie. Domoteka jest otwarta od poniedziałku do soboty od 10 do 21 oraz w niedzielę od 10 do 19. Ekspozycję DLH będzie można oglądać do 04 kwietnia.


Firma powiązana: DLH POLAND
aktualizacja: 2010-03-19

Dodaj komentarz

Palisada Hestra w ofercie Polbruk
Palisada Hestra w ofercie Polbruk W ofercie linii "Architektura" marki Polbruk pojawiła się palisada Hestra. Dzięki dużej wysokości – 100 cm – produkt spełnia swoją ...
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze
Stalowe paleniska ogrodowe marki Hitze Stalowe paleniska ogrodowe to bezpieczna i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego ogniska czy grilla. Pełnią funkcję użytkową i dekoracyjną.
Meble ogrodowe w ofercie ARCHONhome.pl
Meble ogrodowe w ofercie ARCHONhome.pl Ogród, miejsce relaksu i wypoczynku. Jeśli lubicie delektować się wspólnymi, rodzinnymi posiłkami w otoczeniu przyrody, to nasze meble ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Budujemy Dom
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera BudujemyDom.pl i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie miesięcznika "Budujemy Dom".
W każdy czwartek otrzymasz darmowy
poradnik budowlany, a w nim:
  • aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego,
  • porady budowlane,
  • najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl,
  • zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie
    w pełnej wersji.

Czas na wnętrze