Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Nowy katalog firmy Libet

Piękne fotografie, przenoszące odbiorcę w świat ogrodów, aranżacje przybliżające różne style w urządzaniu nowoczesnych posesji, a także cenne wskazówki praktyczne ekspertów - to najważniejsze zalety nowego katalogu produktowego firmy Libet

Nowy katalog firmy Libet
Nowy katalog firmy Libet
Nowy katalog produktowy firmy Libet bardziej przypomina starannie wydany magazyn life stylowy niż katalog produktowy. Znajdą w nim coś dla siebie nie tylko indywidualni inwestorzy, planujący właśnie aranżację przestrzeni wokół swojej posesji, ale również osoby zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych oraz wykonawcy nawierzchni ogrodowych.

Oprócz aranżacji, na jego stronach znalazło się także wiele cennych porad. Od kryteriów, jakie trzeba wziąć pod uwagę podejmując decyzję o wyborze materiałów nawierzchniowych, po optymalny sposób układania kostki brukowej. Nie zabrakło też prezentacji nowości, które mają szansę stać się wyznacznikami nowych trendów w urządzaniu posesji.

Z pewnością katalog Libetu przyniesie odbiorcom wiele ciekawych i niebanalnych inspiracji do tworzenia własnej oryginalnej przestrzeni w otoczeniu swojego domu. Tak starannie przygotowana publikacja będzie zdecydowanie ich doskonałym źródłem.


Firma powiązana: Libet
aktualizacja: 2011-04-12

Dodaj komentarz

Palisada Zen Polbruk - do budowania efektownych kwietników i skarp
Palisada Zen Polbruk - do budowania efektownych kwietników i skarp Palisada Zen firmy Polbruk to nieoceniona pomoc w modelowaniu ziemi i budowaniu atrakcyjnych "wysp kwiatowych". W przeciwieństwie do murków ...
Nowe odcienie kolorowej kostki brukowej firmy KAMAL
Nowe odcienie kolorowej kostki brukowej firmy KAMAL W ofercie firmy KAMAL pojawiły się nowe odcienie kolorowej kostki brukowej, melanże biało-brązowy i pastelowy. Wzajemne przenikanie barw ...
Nowość Libet: system Maxima z kolekcji Impressio
Nowość Libet: system Maxima z kolekcji Impressio System Maxima z kolekcji Libet Impressio składa się z ośmiu propozycji eleganckich płyt tarasowych: Maxima, Maxima Rigato, Maxima Lungo, ...

Po czym poznać, że kostka brukowa jest dobra jakościowo?

Po czym poznać, że kostka brukowa jest dobra jakościowo i jak sprawić, żeby po ułożeniu kostki nie występowały znaczne różnice w kolorze?

topowe produkty

Minimalistyczne grafitowe lampy Bendo od SPOTLINE - nowość 2017

SPOTLINE prezentuje swój wzorniczy hit - kolekcję designerskich zewnętrznych ogrodowych lamp Bendo. Mają one formę prostych słupków i zostały wykonane z aluminium i szkła według projektu Karsten Witch.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x