Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Twój Ogród - gra dla miłośniczek ogrodów

Dziś ma miejsce premiera wydawanej przez Techland gry Twój Ogród.  Na polskim rynku gier jest bardzo niewiele tytułów przeznaczonych dla kobiet a Twój Ogród  został stworzony właśnie z myślą o płci pięknej.

Twój Ogród to idealna gra dla miłośniczek ogrodów. Podczas gry można uprawiać soczyste owoce, dorodne warzywa i pielęgnować kolorowe kwiaty. Ogród można swobodnie projektować, aranżować  i dowolnie upiększać sadząc ozdobne drzewka czy dodając różne elementy dekoracyjne.

W każdym momencie można udać się na zakupy i za zarobione na sprzedaży plonów pieniądze kupić narzędzia ogrodnicze, nasiona czy nawóz. Dzięki zakupionym przedmiotom prace ogrodowe będą jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

Podczas gry do wykorzystania będzie wiele gatunków kwiatów, drzew, owoców i warzyw. Miłośniczki projektowania zieleni będą mogły skorzystać podczas zabawy z ponad 40 przedmiotów dekoracyjnych i narzędzi.

Twój Ogród może się pochwalić zastosowaniem realistycznego cyklu dnia i nocy oraz wyrafinowanym systemem nawadniania.

Twój Ogród to wciągająca i odprężająca rozrywka idealna dla zajętych i zapracowanych kobiet. Prace ogrodowe  są bardzo odprężające, a oglądanie owoców swojej pracy w wirtualnym ogrodzie daje ogromną satysfakcję.

Premiera gry w cenie 49,90 zł już 20 maja 2011. Gra dostępna będzie m.in. w sieciach Empik, Saturn, MediaMarkt, Auchan, Carrefour a także w wielu sklepach internetowych.

Twój Ogród - gra dla miłośniczek ogrodów

 

aktualizacja: 2011-05-20

Dodaj komentarz

Robot koszący Robomow RX20 Pro
Robot koszący Robomow RX20 Pro Robomow RX20 Pro to kompaktowy robot przystosowany do trawników o metrażu do 200 m². Jest idealną propozycją dla osób pragnących mieć ...
Palisada Zen Polbruk - do budowania efektownych kwietników i skarp
Palisada Zen Polbruk - do budowania efektownych kwietników i skarp Palisada Zen firmy Polbruk to nieoceniona pomoc w modelowaniu ziemi i budowaniu atrakcyjnych "wysp kwiatowych". W przeciwieństwie do murków ...
Nowe odcienie kolorowej kostki brukowej firmy KAMAL
Nowe odcienie kolorowej kostki brukowej firmy KAMAL W ofercie firmy KAMAL pojawiły się nowe odcienie kolorowej kostki brukowej, melanże biało-brązowy i pastelowy. Wzajemne przenikanie barw ...

Jak powinien być wykonany betonowy podjazd do garażu?

Chciałbym zrobić betonowy podjazd do garażu. Jak powinien być wykonany, by nie pękał i nie łuszczyła się jego powierzchnia? Jak powinna w związku z tym być wykonana podbudowa i jak wykonać dylatacje?

topowe produkty

Minimalistyczne grafitowe lampy Bendo od SPOTLINE - nowość 2017

SPOTLINE prezentuje swój wzorniczy hit - kolekcję designerskich zewnętrznych ogrodowych lamp Bendo. Mają one formę prostych słupków i zostały wykonane z aluminium i szkła według projektu Karsten Witch.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x