Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Nowe kolory i grubość płyt Przełom skalny firmy Bruk-Bet

Oferta firmy Bruk-Bet producenta wyrobów do zabudowy nawierzchni, została poszerzona o płyty ogrodowe.

Nowe kolory i grubość płyt Przełom skalny firmy Bruk-BetPrzełom skalny grubości 40mm w niespotykanych dotąd kolorach. Płyty te należą do grupy wyrobów Prestige, charakteryzujących się najwyższą jakością, trwałością i oryginalnym wzornictwem.

Przełom skalny służy do zabudowy ścieżek, skwerów lub tarasów. Dzięki nieregularnym, jakby wyrzeźbionym przez naturę powierzchniom, płyty firmy Bruk-Bet wiernie oddają urodę skał, natomiast dzięki lekkiemu fazowaniu krawędzi, nawet duże powierzchnie nimi zabudowane nie są monotonne.

Płyty grubości 40mm dostępne są w sześciu nawiązujących do kamiennej kolorystyki barwach, spośród których aż pięć stanowi zupełną nowość w ofercie producenta.

Wymiary płyt: 400x400x40mm

Dostępne kolory: wulkaniczny, wapień kremowy, piaskowiec żółty, ochra, złoty blask, dolomit dewoński

Cena: od 7,50 do 7,90 PLN netto/szt. (w zależności od koloru)

 

Firma powiązana: BRUK-BET
aktualizacja: 2012-12-10

Dodaj komentarz

Nowe odcienie kolorowej kostki brukowej firmy KAMAL
Nowe odcienie kolorowej kostki brukowej firmy KAMAL W ofercie firmy KAMAL pojawiły się nowe odcienie kolorowej kostki brukowej, melanże biało-brązowy i pastelowy. Wzajemne przenikanie barw ...
Nowość Libet: system Maxima z kolekcji Impressio
Nowość Libet: system Maxima z kolekcji Impressio System Maxima z kolekcji Libet Impressio składa się z ośmiu propozycji eleganckich płyt tarasowych: Maxima, Maxima Rigato, Maxima Lungo, ...
Natulit Massimo z linii Libet Completto
Natulit Massimo z linii Libet Completto Oferta produktów z linii Libet Completto to niezwykle wszechstronne i uniwersalne materiały, które skutecznie dopełniają aranżacje utrzymane ...

Jak dobrać materiał do wykończenia ścieżek i podjazdów?

Odpowiedź eksperta: Materiały na nawierzchnie ogrodowe dobieramy przede wszystkim do intensywności ich użytkowania. Na alejki dla pieszych wystarczą kostki lub płyty betonowe o grubości od 4 do 6 cm

topowe produkty

Minimalistyczne grafitowe lampy Bendo od SPOTLINE - nowość 2017

SPOTLINE prezentuje swój wzorniczy hit - kolekcję designerskich zewnętrznych ogrodowych lamp Bendo. Mają one formę prostych słupków i zostały wykonane z aluminium i szkła według projektu Karsten Witch.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x