Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Lodołamacz firmy Den Braven

Stosowana do tej pory sól drogowa nie rozwiązywała problemu lodu całkowicie. Po pierwsze, minimalna temperatura jej działania to jedynie -21,5 stopnia Celsjusza (w zależności od stężenia roztworu), a dodatkowo miała zły wpływ na środowisko naturalne oraz powodowała niszczenie się obuwia oraz korozję metalu. Dlatego też powstał Lodołamacz firmy Den Braven, doskonałe remedium na zimowe problemy.

Sól to przeżytek!

Lodołamacz firmy Den BravenLodołamacz firmy Den Braven jest wysoce wydajnym preparatem do usuwania śniegu i lodu, stworzonym na bazie dwuwodnego chlorku wapnia. Doskonale sprawdza się on nawet w temperaturze do -40 stopni Celsjusza, co pozwala na skuteczne usuwanie lodu podczas bardzo mroźnych zim. Co więcej, w przeciwieństwie do tradycyjnej soli drogowej, nie zawiera on chlorku sodu, dzięki czemu nie jest szkodliwy dla roślin i zwierząt oraz nie powoduje odbarwień zarówno na betonie (krawężniki, płytki chodnikowe, kostka brukowa itp.), jak i na butach.

Dodatkowo, skład Lodołamacza firmy Den Braven został wzbogacony m. in. substancjami pozwalającymi utrzymać właściwą kwasowość oraz hamującymi korozję, co chroni podwozia i karoserie samochodów przed zniszczeniem. Lodołamacz firmy Den Braven może być z powodzeniem stosowany do usuwania lodu z chodników, ulic, tarasów, podjazdów, parkingów, a nawet dachów o wysokim kącie nachylenia (do 40 stopni), których odśnieżanie było do tej pory problematyczne.

Lodołamacz firmy Den Braven jest również środkiem wyjątkowo wydajnym. Już jeden kilogram preparatu wystarczy do usunięcia śniegu i lodu z powierzchni do 45 metrów kwadratowych. Dla porównania, by odlodzić taki sam obszar przy użyciu soli drogowej, musielibyśmy użyć jej aż dziewięć razy więcej! Dodatkowo, ciepło które zostaje wytworzone podczas kontaktu Lodołamacza firmy Den Braven ze śniegiem i lodem nie tylko powoduje ich roztopienie, ale również chroni przed ponownym oblodzeniem aż przez 60 godzin.

Śliski śnieg oraz lód zalegający na chodnikach i ulicach to niewątpliwie jeden z najmniej przyjemnych aspektów zimy – powoduje on nie tylko utrudnienia w ruchu ale może być przyczyną wielu nieszczęśliwych wypadków. Lodołamacz firmy Den Braven skutecznie poradzi sobie z tym problemem i jednocześnie pozwoli nam cieszyć się zimą bez martwienia się o zniszczone buty czy karoserię naszego samochodu.

Den Braven Lodołamacz, opakowanie 5 kg, cena detaliczna brutto 61,48 zł
Den Braven Lodołamacz, opakowanie 10 kg, cena detaliczna brutto 119,91 zł

Lodołamacz firmy Den Braven
aktualizacja: 2011-10-25

Dodaj komentarz

Dwukondygnacyjny wykusz czyli ogród zimowy

Popełniliśmy błąd, angażując firmę specjalizującą się tylko w produkcji i montażu okien, a nie ogrodów zimowych. Wynikiem tego... - opowiada Marek, czytelnik "Budujemy Dom".
topowe produkty

Minimalistyczne grafitowe lampy Bendo od SPOTLINE - nowość 2017

SPOTLINE prezentuje swój wzorniczy hit - kolekcję designerskich zewnętrznych ogrodowych lamp Bendo. Mają one formę prostych słupków i zostały wykonane z aluminium i szkła według projektu Karsten Witch.
Nowość Libet: system Maxima z kolekcji Impressio
Nowość Libet: system Maxima z kolekcji Impressio System Maxima z kolekcji Libet Impressio składa się z ośmiu propozycji eleganckich płyt tarasowych: Maxima, Maxima Rigato, Maxima Lungo, ...
Natulit Massimo z linii Libet Completto
Natulit Massimo z linii Libet Completto Oferta produktów z linii Libet Completto to niezwykle wszechstronne i uniwersalne materiały, które skutecznie dopełniają aranżacje utrzymane ...
Płyty Symfonia nagrodzone Złotym Medalem MTP 2017
Płyty Symfonia nagrodzone Złotym Medalem MTP 2017 Znane są już wyniki konkursu o Złoty Medal zorganizowanego w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2017. W gronie ...
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x