Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Dzień Otwarty NAC na Stadionie Narodowym

12 stycznia 2012 roku, na Stadionie Narodowym w Warszawie, odbył się doroczny Dzień Otwarty NAC.  Podczas spotkania, Dyrektor Zarządzający NAC - Marcin Przytulski przedstawił zeszłoroczne osiągnięcia oraz naświetlił plan działań na 2012 rok, zarówno handlowych, jak i marketingowych.

Była to doskonała okazja do zaprezentowania nowości produktowych NAC, m.in. generatorów prądotwórczych, pomp do wody i hydroforów. Partnerzy Handlowi NAC mogli także dokładnie zapoznać się z ofertą najpopularniejszych produktów NAC, których bogata ekspozycja prezentowana była w niezwykłej scenerii - na tle murawy i trybun nowego Stadionu.

Coroczne spotkanie NAC jest też doskonałą okazją do omówienia szczegółów współpracy  z Przedstawicielami  NAC odpowiedzialnymi za działy: sprzedaży, logistyki, marketingu i serwisu.

Dzień Otwarty NAC Dzień Otwarty NAC na Stadionie Narodowym
Dzień Otwarty NAC Dzień Otwarty NAC na Stadionie Narodowym

Uczestnicy Dnia Otwartego NAC mieli okazję spotkać się z Pawłem Molgo- Kierowcą NAC Rally Team, Mistrzem Polski RMPST 2011 w grupie T2 oraz "na żywo" obejrzeć  auta rajdowe NAC Rally Team.

Dzień Otwarty NAC Dzień Otwarty NAC na Stadionie Narodowym


Firma powiązana: NAC
aktualizacja: 2012-01-20

Dodaj komentarz

Na co zwracać uwagę przy zakupie kostki brukowej?

Odpowiedź eksperta: Warto zwrócić uwagę, jak gruba jest górna warstwa kostki, nazywana ścierną. Normy określają jej minimalną grubość na 4 mm. W dobrej jakości kostkach liczących się producentów warstwa ta wynosi od 7 do 10 mm.

Nowość Libet: system Maxima z kolekcji Impressio
Nowość Libet: system Maxima z kolekcji Impressio System Maxima z kolekcji Libet Impressio składa się z ośmiu propozycji eleganckich płyt tarasowych: Maxima, Maxima Rigato, Maxima Lungo, ...
Natulit Massimo z linii Libet Completto
Natulit Massimo z linii Libet Completto Oferta produktów z linii Libet Completto to niezwykle wszechstronne i uniwersalne materiały, które skutecznie dopełniają aranżacje utrzymane ...
Płyty Symfonia nagrodzone Złotym Medalem MTP 2017
Płyty Symfonia nagrodzone Złotym Medalem MTP 2017 Znane są już wyniki konkursu o Złoty Medal zorganizowanego w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2017. W gronie ...
Zamknij okno x
Newsletter
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe
informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!
Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.     
Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim:
- aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego;
- porady budowlane;
- najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl; - zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
Zapisz się do newslettera
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x