Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Dzień Otwarty NAC na Stadionie Narodowym

12 stycznia 2012 roku, na Stadionie Narodowym w Warszawie, odbył się doroczny Dzień Otwarty NAC.  Podczas spotkania, Dyrektor Zarządzający NAC - Marcin Przytulski przedstawił zeszłoroczne osiągnięcia oraz naświetlił plan działań na 2012 rok, zarówno handlowych, jak i marketingowych.

Była to doskonała okazja do zaprezentowania nowości produktowych NAC, m.in. generatorów prądotwórczych, pomp do wody i hydroforów. Partnerzy Handlowi NAC mogli także dokładnie zapoznać się z ofertą najpopularniejszych produktów NAC, których bogata ekspozycja prezentowana była w niezwykłej scenerii - na tle murawy i trybun nowego Stadionu.

Coroczne spotkanie NAC jest też doskonałą okazją do omówienia szczegółów współpracy  z Przedstawicielami  NAC odpowiedzialnymi za działy: sprzedaży, logistyki, marketingu i serwisu.

Dzień Otwarty NAC Dzień Otwarty NAC na Stadionie Narodowym
Dzień Otwarty NAC Dzień Otwarty NAC na Stadionie Narodowym

Uczestnicy Dnia Otwartego NAC mieli okazję spotkać się z Pawłem Molgo- Kierowcą NAC Rally Team, Mistrzem Polski RMPST 2011 w grupie T2 oraz "na żywo" obejrzeć  auta rajdowe NAC Rally Team.

Dzień Otwarty NAC Dzień Otwarty NAC na Stadionie Narodowym


Firma powiązana: NAC
aktualizacja: 2012-01-20

Dodaj komentarz

Robot koszący Robomow RX20 Pro
Robot koszący Robomow RX20 Pro Robomow RX20 Pro to kompaktowy robot przystosowany do trawników o metrażu do 200 m². Jest idealną propozycją dla osób pragnących mieć ...
Palisada Zen Polbruk - do budowania efektownych kwietników i skarp
Palisada Zen Polbruk - do budowania efektownych kwietników i skarp Palisada Zen firmy Polbruk to nieoceniona pomoc w modelowaniu ziemi i budowaniu atrakcyjnych "wysp kwiatowych". W przeciwieństwie do murków ...
Nowe odcienie kolorowej kostki brukowej firmy KAMAL
Nowe odcienie kolorowej kostki brukowej firmy KAMAL W ofercie firmy KAMAL pojawiły się nowe odcienie kolorowej kostki brukowej, melanże biało-brązowy i pastelowy. Wzajemne przenikanie barw ...

Na co zwracać uwagę przy zakupie kostki brukowej?

Odpowiedź eksperta: Warto zwrócić uwagę, jak gruba jest górna warstwa kostki, nazywana ścierną. Normy określają jej minimalną grubość na 4 mm. W dobrej jakości kostkach liczących się producentów warstwa ta wynosi od 7 do 10 mm.

topowe produkty

Minimalistyczne grafitowe lampy Bendo od SPOTLINE - nowość 2017

SPOTLINE prezentuje swój wzorniczy hit - kolekcję designerskich zewnętrznych ogrodowych lamp Bendo. Mają one formę prostych słupków i zostały wykonane z aluminium i szkła według projektu Karsten Witch.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x