Budujemy Dom
Wokół domu / Ogród / Aktualności

Narzędzia Stiga do żywopłotów i trawników

Firma Stiga wprowadziła na rynek dwie nowości do pielęgnacji trawników i żywopłotów: sekator SHT 600 oraz nożyce akumulatorowe SGS 60 LI.

Sekator SHT 600
Sekator SHT 600
Nowy elektryczny sekator SHT 600 od STIGI ma ostrzony laserowo, szlifowany i hartowany nóż. Gwarantuje on niezawodną pracę urządzenia podczas cięcia gałęzi o średnicy do 20 mm. Sekator wyposażony jest w silnik o mocy 600 W (230 V) ze stabilnym uchwytem, który w przypadku konieczności bocznego cięcia możemy obracać aż w pięciu różnych pozycjach.

Wygodę użytkowania zapewnia system antywibracyjny, a zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe sprawia, że praca z urządzeniem jest wyjątkowo bezpieczna. Sekator SHT wyposażony jest w ostrze o długości 55 cm.
Cena: 409 zł brutto

Nożyce akumulatorowe SGS 60 LI

Nożyce akumulatorowe SGS 60 LI
Nożyce akumulatorowe od STIGI pozwalają precyzyjnie docinać wybrane fragmenty roślin w wygodny i bezpieczny sposób. Polecane są do wykonywania drobnych prac ogrodowych przy żywopłotach lub trawnikach. Są lekkie (nieco ponad pół kilograma!), dlatego pracuje się z nimi bez nadmiernego wysiłku. Dokładne przycinanie roślin gwarantuje ostrzony laserowo, szlifowany i hartowany nóż.

Nożyce w komplecie mają dwa ostrza do formowania i przycinania krzewów jak i do przycinania trawy. Opcjonalnie nożyce można wyposażyć także w specjalną prowadnicę która pozwoli nam przyciąć trawnik bez konieczności schylania się. Nożyce wyposażone są w wydajne, litowo-jonowe akumulatory, które zapewniają blisko godzinną pracę narzędzia na jednym ładowaniu.
Cena: 269 zł brutto


Firma powiązana: GGP POLSKA /STIGA
aktualizacja: 2012-06-22

Dodaj komentarz

Robot koszący Robomow RX20 Pro
Robot koszący Robomow RX20 Pro Robomow RX20 Pro to kompaktowy robot przystosowany do trawników o metrażu do 200 m². Jest idealną propozycją dla osób pragnących mieć ...
Palisada Zen Polbruk - do budowania efektownych kwietników i skarp
Palisada Zen Polbruk - do budowania efektownych kwietników i skarp Palisada Zen firmy Polbruk to nieoceniona pomoc w modelowaniu ziemi i budowaniu atrakcyjnych "wysp kwiatowych". W przeciwieństwie do murków ...
Nowe odcienie kolorowej kostki brukowej firmy KAMAL
Nowe odcienie kolorowej kostki brukowej firmy KAMAL W ofercie firmy KAMAL pojawiły się nowe odcienie kolorowej kostki brukowej, melanże biało-brązowy i pastelowy. Wzajemne przenikanie barw ...

Jak wykończyć schody i ścieżki ogrodowe płytami imitującymi drewno?

Odpowiedź eksperta: Płyty ogrodowe imitujące drewno wykorzystywane są do wykańczania placyków, ścieżek ogrodowych, schodów i obrzeży rabat kwiatowych. Kompletny system: płyt-desek, kopyt oraz krążków można układać na podsypce z piasku z podbudową lub na zaprawie cementowej.

topowe produkty

Minimalistyczne grafitowe lampy Bendo od SPOTLINE - nowość 2017

SPOTLINE prezentuje swój wzorniczy hit - kolekcję designerskich zewnętrznych ogrodowych lamp Bendo. Mają one formę prostych słupków i zostały wykonane z aluminium i szkła według projektu Karsten Witch.
Klub Budujących Dom


Wypełniaj ankiety i zbieraj punkty
na bezpłatną prenumeratę
i inne nagrody

  • Polecamy również
    Czas na Wnętrze Vademecum Domu Energooszczędnego ABC Budowania Dom Polski Wnętrza Twój Dom Twój Styl
Wydanie tabletowe
Newsletter BudujemyDom.pl
Zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje prosto na Twoją skrzynkę e-mailową.
Miesięcznik Budujemy Dom - wersja elektroniczna gratis!

Zapisz się na bezpłatny newsletter BudujemyDom.pl, a otrzymasz najnowszy numer miesięcznika Budujemy Dom w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto się zapisać?
W każdy czwartek otrzymasz darmowy poradnik budowlany na swój email, a w nim: aktualności z rynku budownictwa jednorodzinnego, porady budowlane, najciekawsze tematy z forum.budujemydom.pl, zapowiedź raportu miesiąca dostępnego w serwisie w pełnej wersji.
x